PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



yana29
03-15-2011, 15:03
Здравейте,
имам проблем с най-добрата ми приятелка.Всичко започна от началото на годината когато дойде новата ученичка.В началото никой не говореше с нея.Един ден когато излизах на коридора тя започна да ми се представя и да ме пита дали иска да говори с мен, аз и казах, че искам (попринцип съм приятелски настроена).От тогава аз,новата ученицка и най-добрата ми приятелка си говорим и се сприятелихме.Всичко вървеше добре, но от един месец (може и повече) най-добрата ми приятелка започна да се държи странно: започна да се мисли за по-голяма,да се прави на голяма работа, започна да ми се сърди без причина и след всичко това тя отиваше при новата ученичка.Когато искам да поговорим тя ми се разсърдва и си тръгва, а когато иска нещо от мен се връща (аз есествено и отказвам). От вчера тя започна да се зализва (имам предвит тя има бритон и започна да го носи на една страна, но не и е хубажо направен и изглежда като зализан) и по този начин си мисли, че някой ще я забележи.Вече когато се прибираме тя върви пред мен, не ми говори, бърза, а когато я попитам защо тя дори не си прави труда да се обърни. Днес се опитох да поговоря с нея и да и кажа как се чуствам, а тя не ме отрази :( :( В час по география госпожата каза за дена на таланта (нашето училище правим нещо като конкурс) и дали ще правим нещо и дали ще участваме.Почти всички вдигнаха ръце с изключение на няколко човека (включително и аз, и тя) тя започна да се инати, да мрънка, защото не била съгласна с идеите и накрая всички, които ще участват се съгласиха с нея.Това явно и вдигна съмочуствието още повече и започна да се мисли за още по-велика :D , което дори е смешно. Аа казах ви за новата ученичка, защото мисля, че тя е една от причините за държанието на най-добрата ми приятелка. Когато бях болна явно нещо са си говорили.Днес новото момиче поиска да седи с най-добрата ми приятелка (тя не се съгласи, а след като чух това някаква искара пламна в мен, че все още може да останем приятелки).

Моля ви казете ми вие как бихте реагирали и някакво решени, защото искам да си останем приятелки, защото сме имали толкова хубави моменти и не искам да изгубя някой толкова ценен за мен човек.

Благодаря ви предварително =; =; :---) :---)

SmilezZz
03-15-2011, 15:53
Може би е в такъв период- знам ли.. Възможно е и новата ученичка да й наговорила някакви работи.. Ти ги познаваш най-добре и си знаеш дали си заслужава да тичаш след гъ*а на най-добрата ти "приятелка"... Не знам.. Може би отново направи опит да поговориш с нея..

yana29
03-15-2011, 16:04
И аз мисля, че новата ученичка и е наговорила нещо, но също мисля, че най-добрата ми приятелка не е толково глупава.И не тичам след г*за и :-D :-D .

BaffaLsc
03-15-2011, 16:08
Абе, вие на колко сте ? :-o

Ако ти беше толкова добра приятелка, нямаше да постъпва така.. накарай я да си поговорите, да ти обясни какво й има, явно нещо с нея не е наред и ти , ако наистина ти е толкова добра приятелка ще ти каже..
Аз не знам как мълчиш от месец, че сигурно и от повече, а досега не си говорила с нея.. :-o

yana29
03-15-2011, 18:12
На 13 сме.Аз съм говорила с нея, но мисля, че е нямало полза утре ще поговоря с нея отново дано да ми каже какво има.