PDA

View Full Version : Анаконда - Плевен



sweetlv
03-15-2011, 16:55
Петък в Анаконда ще идва Андреа и мисля да ходя с няколко приятели. Колкото и да мразя чалга, ще отида заради купона.. :D Нямам 18 (както и 90% от всички, които ще бъдат там) и въпросът ми е знаете ли кога са проверките. Казаха ми, че са към 1ч. някъде. И ние ще ходим след 1. Кажете, ако знаете. :) :)

vagarious
03-15-2011, 17:08
Голям купон ще стане в огромната гъчканица, благодарение на такива фукльовци и фукли под 18год. :? :?
Иначе проверката трябва да е към 1-2ч или най-късно ще е малко преди онаа да се появи, което ще е към 2-3ч. :?

Hayden
03-15-2011, 20:16
хахахахааха като гледам тази тема си е малко безполезна ,щот проверките вече не оказват голямо значение пък и то както каза под 18 години са доста голяма част от посетителите ;d и да те питам само на колко си щом се притесняваш толкова :D SPOX в петък ще е ненормално ,нереално яко GO go GO :D ще е мега фраш и найстина ако има проверка ще е преди Андреа да почне да пее ама само ако има ;]

sweetlv
03-15-2011, 20:24
Еееми на почти 16 съм. Сега тука още се уговаряме какво ще правим със спането... :D

dunce
03-15-2011, 21:37
Чак аз дето съм от Варна знам за вашата Анаконда и се учудвам, че дори имате проверки, като знам, че там ходят 15 годишни и седят до 5,6 сутринта.

Hayden
03-15-2011, 21:45
аре уговаряйте сепаренцето ии мое се виим там и да не се познааме :D колкото до варненлията емии като има възможност и секи гледа да я използва се пак един път се живее :D колкото до тва че в събота сме на даскало ми те си го причиняват ;d попринцип съм сериозно момче ама почна хубавото врееме и как да не се поотпуснеш [rofl]

Nakadah
03-16-2011, 02:39
Ще те забележе :lol: :lol:

sweetlv
03-16-2011, 09:10
аре уговаряйте сепаренцето ии мое се виим там и да не се познааме :D колкото до варненлията емии като има възможност и секи гледа да я използва се пак един път се живее :D колкото до тва че в събота сме на даскало ми те си го причиняват ;d попринцип съм сериозно момче ама почна хубавото врееме и как да не се поотпуснеш [rofl]

Абе то и аз попринцип съм примерно момиче. :D 8-) А сепаретата предварително ли трябва да се запазват? :D

vagarious
03-16-2011, 09:57
О Божеее .. там сепарета се запазват със седмици преди въпросния ден .... а и сте под 18 - ще стане хипер трудно, даже е невъзможно да има свободно.Най-много да ви сложат някъде на бара, но и там е един комфорт.........както казах лудница е от пишлемета.И да си направиш кефа ,не можеш .... :?

sweetlv
03-16-2011, 18:10
Как може заради тва грозно нещо андреа да ходят всички
Срам за града мие ! ужас

Абе аз попринцип не съм човек, който се заяжда, ама теб колко пъти те баннаха? - 2, 3, 10? Аз казах, че не отивам заради Андреа, а и не слушам чалга (знам най-много 5-6 песни, нейни - 2). Всеки сам преценява за себе си. :?

chemist9009
03-16-2011, 18:24
Веднъж съм стъпвал в тая Анаконда баси чалготеката фул с кифли братче :D :D :D

vagarious
03-17-2011, 08:59
chemist9009 Абсолютно!!!То да ти се убие желанието,дори носа да ти покажеш вътре. :? 8-) Иначе сме голямата работа .. кифляци. :? :?