PDA

View Full Version : Побоища,ебавки и др. работи



whitediamond
03-15-2011, 17:42
През изминалите години в които съм ходила на училище съм видяла какво ли не. Да започнем от първия ми клас,като цяло бяхме коллектив,но имаше едно момче дето не се ръзбираше със другите и буквално го спукваха от бой междучасията другите момчета от класа,като го докарваха до сълзи всеки път . Взимаха му нещата,късаха му тетрадките,бележника,но никога никой не се застъпваше за него,само гледаха и нищо не правеха. Учителите разбира се гола вода. Сегашния ми клас-дето половината се друсат горе-долу добре,но пак си го има насилието, а те даже не го приемат за такова,по скоро като ебевка. Да си наречеш приятелчето до тебе в часа долен педал и да му фраснеш една тупаница,това си е само ебавка :? Нормално ли е това според вас? Та самата тема я пуснах да ви питам,дали е нормално да го има това в училищата. Според вас боят оправя ли нещата? Знам,че нормалните хора се разбират с думи,а не с бой. Но ако някои не разбират от думи и ти се качват на главата,като знаят,че си интелегентен човек,че да му се хвърлиш с юмруци. Според вас дали това е изходът ?

sExYbEbS
03-15-2011, 17:57
:)