PDA

View Full Version : Успокоение.. :).



Faithlesss
03-15-2011, 20:27
Здравейте.
Няма значение на колко години съм и откъде.. предпочитам да избегна критиките. Та да минем на темата, на 13.03 правихме секс с приятелката ми и имахме 3 презерватива позлвахме 2-та свърших си нормално.. С 3-тия правихме по-продължителен секс и забавихме темпото и при проникването усетих, че се скъсва или спуква презерватива извадих го, но нали пак става въпрос за предеякулационната течност. Тя ми каза ден след това т.е снощи, че е намерила малко парченце от презерватива в нея.. Прочетох всички теми, които намерих във търсачката, но все пак знаете как е. Видях мнения от сорта 5 дена преди и пет дена след възможността била малка за малко инфо доиде и на 1ви или на 2ри и свърши на 8ми овулацията се пада на 14ти а ние го правихме на 13-ти, но и чух, че имало дни някаде около 1-2 дена преди овулацията по-голям процент ... не знам моля за няколко компетентни мнения а и все пак пиша за първи път тук.
Благодаря :-D .

Comic
03-15-2011, 20:32
Здравей! Темата ти е приятно оформена и ще ти дам конкретен отговор. Шанс винаги има (за най-големите каръци), но е минимален. Ако не си свършил вътре, мисля че, няма от какво да се притесняваш.

Faithlesss
03-15-2011, 21:13
Благодаря ти за коректния отговор :).
Peace!

marin4itu
03-15-2011, 21:26
И аз мисля, че едва ли има нещо, освен ако не сте големи каръци.

DarkTemplar
03-15-2011, 22:11
Шансът наистина е много малък и мисля, че ще ви се размине.

xinfamous
03-15-2011, 23:39
Бъди спокоен! :)

Faithlesss
03-16-2011, 08:39
Да, но все пак се притеснявам, защото в тоя форум хора всякакви прочетох всички теми и видях различни мнения.. Но все пак ако е от значение преди това свърших 2 пъти..

thefreak
03-16-2011, 09:09
Тя ми каза ден след това т.е снощи, че е намерила малко парченце от презерватива в нея..

Я ми кажи сега дали ти изобщо си късал презерватива или ни лъжеш и просто сте го правили без?
Ще предположа даже, че към момента още не си късал презерватив.

Faithlesss
03-16-2011, 09:45
Не разбирам защо ми е да лъжа.. ?!
Правихме го със и усетих как се скъска извадих го и на др. ден тя ми каза, че е намерила парченце, защото може би от овулацията и от някакви други причини то е излезнало... няма за какво да лъжа.

Konstantine
03-16-2011, 11:19
Колко презерватива съм скъсал, не знам, обаче знам, че няма как да остане " парченце " освен, ако няма вградени клещи или някакъв вид захващащ механизъм във вагината на приятелката ти. Успя ли да си го представиш ? Това да не е хартия, че да остават парченца ?
Било останало парченце...... :-x

Faithlesss
03-16-2011, 18:10
Добре.. още на момента си помислих, че е възможно..
То не се скъса точно ми направо се пръсна, защото последното при проникване се извади и неможа да проникне и аз бях малко по-груб и затова си мисля, че е възможно да се получи така :) .

buzzzz
03-16-2011, 18:50
Видях мнения от сорта 5 дена преди и пет дена след възможността била малка за малко инфо доиде и на 1ви или на 2ри и свърши на 8ми овулацията се пада на 14ти а ние го правихме на 13-ти, но и чух, че имало дни някаде около 1-2 дена преди овулацията по-голям процент ... .

1. 5 дена преди и 5 дена след - зависи от менструалния цикъл.. Бих казала 2-3 дена преди и след, но ако става въпрос за по-кратък МЦ не разчитайте много на това.

2. Ако овулацията например е утре, а правиш секс днес и попадне семенна течност, има също голяма вероятност, защото сперматозоидите оцеляват около 1-2 дена.

Иначе, дано няма нищо. ;)

Faithlesss
03-16-2011, 19:12
Нейният МЦ е 28-30 .. дойде и на 1-2 и свърши на 8ми.. а половият акт беше на 13.03 ..
Надявам се всичко да е наред ! :)

buzzzz
03-16-2011, 19:37
Нейният МЦ е 28-30 .. дойде и на 1-2 и свърши на 8ми.. а половият акт беше на 13.03 ..
Надявам се всичко да е наред ! :)

Така, МЦ от 28-30 дена, овулация д/г на 14-тия ден. Дошло и е на 1ви, а половия акт е бил на 13-ти, тоест на 13тия ден.. Наясно ли си с МЦ? Това е периода от първия ден на менструацията до първия ден на следващата. Но дано да няма нищо.

Faithlesss
03-16-2011, 20:37
Да.. тя ми е казвала, че и е около 28-30 дни..
Вярно ли е това за 5 дена преди и пет дена след края на менструацията?!

buzzzz
03-17-2011, 12:38
Да.. тя ми е казвала, че и е около 28-30 дни..
Вярно ли е това за 5 дена преди и пет дена след края на менструацията?!

Зависи от МЦ.. НЕ се доверявай на това! Защото при вас опасност има (ако е попаднало нещо вътре), а половия акт е точно на петия ден след края на менструацията. Искрено се надявам всичко да е окей, пиши после да видим какво е станало. :)

thefreak
03-17-2011, 12:48
Добре.. още на момента си помислих, че е възможно..
То не се скъса точно ми направо се пръсна, защото последното при проникване се извади и неможа да проникне и аз бях малко по-груб и затова си мисля, че е възможно да се получи така :) .
Това няма как да стане просто го разбери, признай си че сте го правили без просто.
Както виждам не съм даже само аз на мнение че презерватив по този начин не се къса, спри да си измисляш.

krem4et0
03-17-2011, 12:50
По-скоро се тревожа за това, че е останало част от презерватива в нея. Възможно ли е да има и друга, защото това е опасно. Иначе вече не може нищо да направиш, освен да стискаш палци.

thefreak
03-17-2011, 12:59
По-скоро се тревожа за това, че е останало част от презерватива в нея. Възможно ли е да има и друга, защото това е опасно. Иначе вече не може нищо да направиш, освен да стискаш палци.
Добре как си го представяте това не мога да си обесня. Презерватив не се пука като автомобилна гума да се разфърчи насякаде(заради налягането). Ако го надуеш като балон може и да се пръсне на няколко парчета. При положение, че налягането е много малко може само да се скъса и събере, а не да се разкъса.
Айде стига глупости вече.

krem4et0
03-17-2011, 14:08
Не ми се е случвало, само съм чела и не споря по въпроса. Но щом има 1 парче в нея вероятно може и да има и друго.

norain
03-17-2011, 14:12
Незнам какво сте правили , че презерватива да се скъса. Или е бил фалшив или за брак :-o DUREX му е мама*а(поне така казват)

Faithlesss
03-17-2011, 19:37
Не знам, като ми казахте, че не е възможно се замислих, но снощи се рових някакви сайтове и там видях други теми, в които се споменава същото.. Притеснявам се...
От значение ли е, това че преди това съм свършил 2 пъти, това че преди да се скъса го правихме по-дълго време и тази предеякулационна течност не знам, беше станало бяла!? Като пяна ... :( Правихме го точно 5 дена след края на менструацията, който беше на 08.03 а акта беше на 13.03....

TheGirlNextDoor
03-17-2011, 19:44
за да се изчисли овулацията се брои първият,а не последния ден от менструацията

Falashk0
03-17-2011, 19:51
Тя ми каза ден след това т.е снощи, че е намерила малко парченце от презерватива в нея..

Я ми кажи сега дали ти изобщо си късал презерватива или ни лъжеш и просто сте го правили без?
Ще предположа даже, че към момента още не си късал презерватив.
и мойта ми е казвала че е намирала парченце когато се е късал.. а и не виждам момчето закакво да лъже :? предположенията са ти грешни ;)

По темата - малко вероятно е да стане белята

kalpazanka
03-18-2011, 11:10
Нейният МЦ е 28-30 .. дойде и на 1-2 и свърши на 8ми.. а половият акт беше на 13.03 ..
Надявам се всичко да е наред ! :)
На първи март е дошъл и на 13-ти е бил рисковия акт? Не е много безопасно, да ти кажа. Ако този месец МЦ й ще е 28 дни, то тя на 14-ти е била в овулация.
Ти изми ли се след втория акт? Изпишка ли се?

MrAlex999
03-18-2011, 20:05
Щом на повечето ви се късат презарвативите слагайте по 2-3 наведнъж или четете на кутията от какво е направен.

Faithlesss
03-30-2011, 21:28
Здравейте отново... пиша само да ви кажа, че слава богу и дойде точно на време .. Благодаря на всички за обърнатото внимание и за съветите и мненията :) !

anonymous708973
03-31-2011, 08:01
Тя ми каза ден след това т.е снощи, че е намерила малко парченце от презерватива в нея..

E, баси, майна... Това твоето си е живо безочие! Лъжеш сума ти хора за нещо тооолкова абсурдно. Никой тук не прави секс, нееее!! И никой не е виждал гума!

Намерила била парченце :razz: :razz: Честно, не мога да реша дали трябва да се разхиля истерично или да се разплача истерично.

krem4et0
03-31-2011, 10:12
^По-спокойно с констатациите. Не само, че е възможно, но и се случва http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=41892.0

Aubergene
03-31-2011, 11:06
и на мен ми се е случвало. не виждам какво толкова странно ви се вижда. когато се откъсне цяло парче от презерватива, то или остава залепнало за пениса, или, ако влагалището е достатъчно овлажнено, се лепва там при триенето. после, благодарение на естествените почистващи свойства на влагалището, се изхвърля (може дори след ден - два).
има доста по-абсурдни теми в този форум, честно казано.
както и да е, радвам се, че на приятелката ти й е дошло.

Faithlesss
04-04-2011, 02:46
PinkPan7her не знам на кого си насъбрала толкова.. вземи отиди да поспортуваш малко или да разпуснеш!
Чакай малко к'во ми се вппрягав тука.. това че правиш секс и го заявяваш знаеш ли колко ме интересува.. сега като ти затвориха ****та защо не пишеш, като не знаеш и не си достатъчно комнетентна, за да дадеш мнение моля те не го прави повече.
Peace! :)

anonymous708973
04-04-2011, 11:07
Това, че 3-ма човека в света твърдят, че им се е случвало, не може да ми затвори устата, драги. Над 90% от хората във форума пишат тОпирам, това не значи, че е вярно. В Уикипедия пише, че неприязън е от мъжки род, това прави ли го вярно? Това, че маса заблудени вярват в нещо, не го прави автоматично истина.

Впрочем, аз съм супер отпусната тези дни, така че за моето душевно състояние не се тревожи.

А ти като си пуснал тема, ще четеш коментарите и ще си траеш. Това е. Винаги е било така. Ако не те устройва - бутончето с хикса горе. :wink:

Princessani
04-04-2011, 12:34
няма проблем

Josefinne
04-04-2011, 12:47
Не мисля, че е бременна. Ти нали не си свършил в нея? Ако не си - толкова мисля, че можете да бъдете спокойни. Важното е, че сте се усетили, че презерватива се е скъсал и не сте продължили :)

Faithlesss
04-05-2011, 02:05
Дойде и преди седмица аз по горе съм писал.. Мерси все пак :).
PinkPanther.. как може да твърдиш, това че не е възможно, като дори не си сигурна сама в себе си 2ма човека са го написали.. и ти хайде и аз ако не се напрая на важна няма да съм.. чакай малко успокой се, няква комплексарка си тука и ми избиваш комплекси в тоя форум яко ама .. прав ти път!
Ключ!

NomNomNom
04-05-2011, 06:51
имахме 3 презерватива позлвахме 2-та свърших си нормално..

double bagger ??
:D :razz:

prettyIdeath
04-05-2011, 08:03
На мен ми се беше случило същото нещо преди време, с бившия ми приятел. Той се панира адски много и ме накара да пия едно хапченце - Ескапел. Няма да ти кажа кви болки изпитвах заради това хапче и как ми се обърка цикъла.
Та искам да ти кажа, че сега с моя приятел не използваме кондоми и няма никакви проблеми. Това с предсеменната течност е много малко вероятно да стане ! Може би 1 на 10000....

kalpazanka
04-05-2011, 10:27
Ключ!

И занапред пишкане, миене и презерватив. ;) Да ти е мирна главата.