PDA

View Full Version : сънища ...



teenboymartto
03-15-2011, 21:57
Разкажете за най-страшния, най-странния или най-смешния си сън
Някои сънища подсказват нещо но не можеш да разбереш какво - СПОДЕЛИ може да погнем като се забавляваме :grin:

ArrowsOfDeath
03-15-2011, 22:38
Оправи си заглавието на темата, за да е по-описателно.

NqmamName
03-15-2011, 22:41
Първо да уточня,че леля ми е починала.
Веднъж сънувах,че телефона звани и вдигам и на телефона е леля ми и тя почна да ми говори разни неща и след като приключихме разговора майка ми ме пита 'кой званя?' и аз казах 'леля' и майка ми каза : 'Стига се подиграва тя е починала'

То сега не е страшно ама в съня ми ми беше много страшно :D :D

LadyDi
03-16-2011, 06:41
Ти май здраво си се ориентирал към безсмислени теми...

teenboymartto
03-16-2011, 13:58
Ти май здраво си се ориентирал към безсмислени теми...


Начинаеш съм и не се сещам за нещо смислено а и незнам дете на 12 години какво прави тук но ми е интересно

teenboymartto
03-17-2011, 15:37
мене пък тоя тийнбоймарто ме кефи,ебати пича,изпраска 20 теми и не му пука грам. и повтори около 159165965 пъти,че е на 12,е така харабията.

така,така. 8)

ехе Мерси :D повтарям го защото на 12 години - какво учакваш да пусна една тема и да стане най коментирана и популярна ли
има време една тема ми постигна успех и никой не ми е писал за грешки тъпотий или други работи които не са по темата
Благодаря софия1914
пич си 8)

Ayssuu
03-17-2011, 16:45
Най-странния; Натиках една змия в микровълновата и я пекох жива :D

makaveliFAN
03-21-2011, 08:35
Наскоро сънувах един много странен сън. Качвам се в един рейс и изведнъж той се превръща в трамвай. От шофьорското място ми намига Евгени Минчев :-o Обръщам се назад, гледам на задната седалка един от класа ми крещи, мъчи се да се надигне, но някаква ръка го дърпа под седалките и те се клатят много силно :D В средата на трамвая гледам други двама от класа, които ги бъзикаме че са меки китки, Азис им прави стриптийз заедно в компанията на някъв дебел, космат, гол до кръста мъж :shock: Изведнъж се озовах в магазин за хранителни стоки, там имаше асансиор, качвам се в него с някви пичове и вътре в асансиора има един дет натиска бутоните. Пита един дет беше с нас- Къса или дълга??? Оня му вика "дълга" свали му гащите и.... почна френска любов :D :D :D И така свърши тая простотия :-D

Blab
03-21-2011, 09:31
не е най, но току що се измъкнах от него и имам нужда да го споделя и да го забравя.

естествено, помня само откъслечни неща. записала съм си някакъв СИП, така и не разбрах по какво, според усещането ми е бил по философия и религия... провежда се на майната си, след някакви малки, крайморски улички в замъкоподобна сграда, в която из коридорите има промишлено количество парцали, нахвърляни дрехи, кошове, смърди на белина, като в болница. в амфитеатрална зала...

//и ще си доразкажа по-късно, че закъснявам:Д

LadyDi
03-21-2011, 09:32
^ Замъкоподобна сграда? Хари Потър 8-)

Иначе да, и на мен ми се е случвало да сънувам, да осъзнавам, че сънувам и да се мъча да се събудя. Някакво... много странно е. Само че повечето сънища ги забравям след като си измия очите.

NqmamName
03-21-2011, 09:46
абе,случвало ли ви се е докато спите и примерно сънувате нещо гадно,но осъзнавате че сънувате.
Това се нарича осъзнато сънуване и аз имам такова.. в 70% от сънищата ми осъзнавам,че сънувам и мога да ги контролирам..

jghgh
03-21-2011, 09:53
Колко боища съм избягвала благодарение на това осъзнато сънуване... 8-)
Все се държа нагло и ще ме бият, обаче понеже осъзнавам, докато сънувам, и си променям сценария и отървам боя, ахаха
Поне 2 пъти ми се е случвало и затова помня.

CanisDirus
03-21-2011, 10:03
INCEPTION 8-)

A dream within the dream

NqmamName
03-21-2011, 10:39
Когато човек заспи мозъка блокира всички крайници за да не правиш движенията докато сънуваш,да речем ако сънуваш,че бягаш да не тръгнеш да бягаш докато спиш.. на мен ми се е случвало да речем когато пак имам осъзнат и сънувам кошмар и искам да се събудя и не мога да си отворя очите или да си мърдам ръцете..

ArrowsOfDeath
03-21-2011, 10:48
А сбъдвали ли сте своя мечта в съня си? Например да бъдете заедно с любимо момиче, да се успели в живота, да бъдете на някоя мечтано място и т.н. Чувството е неописуемо, а пък контраста, след като се събудиш и усетиш, е убийствен :(

CanisDirus
03-21-2011, 10:50
^
http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/6165983/See-girl-on-teenproblem-Imagine-life-together.jpg

8-) 8-)

ArrowsOfDeath
03-21-2011, 10:57
Хахаха иначе от форума само HexGirl съм сънувал - беше добра фея 8-)

baceto
03-21-2011, 16:02
най-мразим да сънувам, че падам от високо или се спъвам и се пребивам, докато се осъзная, че това е сън и се разбудя, сърцето ми подскача до петите и обратно, много е шибано...

Joc
03-21-2011, 23:24
аз всека вечер сънувам че пикаЯ 8)

стопляш ли се? :lol: