PDA

View Full Version : помощ



baby949
03-15-2011, 20:57
хора искам савет имам малък проблем с едно момче много искахме да бъДем заедно Но постоянно имаше кои Да нИ скАраА и накрая всичко Се провали А Аз се влюбих в НЕго но отново му пълнят главатА с глупости За мЕН и Сега вярва нА другитЕ повече от колкото НА МЕН ! ДАйте ми савет кАкво ДА правя плс искам Да сам с нЕго НЕ мога да го Забравя как отново Да Спечеля доверието му и ДА му Се харЕсам :) плс помогнЕтЕ!

Dying
03-15-2011, 22:59
Хей.. Защо не пробваш да поговориш с него.. да му обясниш, че ти си момичето, което той си е харесал.. а не тази която те описват другите... да му кажеш, че той е много ценен за теб, и че не искаш да го губиш, заради хорските лъжливи приказки по твой адрес.. да му кажеш, че до толкова ти пука за него, че си забравила за себе си.. просто бъди искренна.. както са казали поколенията преди нас.. КОГАТО СЕ КОЛЕБАЕШ - ПОДКРЕПИСЕ С ИСТИНА.. :)

baby949
03-15-2011, 23:48
dA No E tolkovA zaslepen che .........kakvoto i Da mu govorq az Ne iska Da mi povqrvaa vqrva Samo nA tupi iZmislici i kogato mu kAJa kolko Znachii Za Men si misli che go luja i CHe mu SE priSmivAm Zad garba :x :(

xinfamous
03-15-2011, 23:59
ПоРаСнИ оШшТее дФе-ТрИиИ ГоДинКиИи и ТоГафФъъ шТе мМу МиСссСлимм ~ ..[!]

VaMpiRKaTaaa
03-16-2011, 04:27
Първо се научи да пишеш правилно.
Второ не обръщай внимание на приказките на другите,a вземи му обясни как стоят нещата.Той,ако държи на теб,на теб ще вярва,a не на другите.

Schneeflocke
03-16-2011, 06:42
Хей.. Защо не пробваш да поговориш с него.. да му обясниш, че ти си момичето, което той си е харесал.. а не тази която те описват другите... да му кажеш, че той е много ценен за теб, и че не искаш да го губиш, заради хорските лъжливи приказки по твой адрес.. да му кажеш, че до толкова ти пука за него, че си забравила за себе си.. просто бъди искренна.. както са казали поколенията преди нас.. КОГАТО СЕ КОЛЕБАЕШ - ПОДКРЕПИСЕ С ИСТИНА.. :)

И за Гергьовден, стоиш гола пред блока му, с панделка на врата и се надяваш да те употреби 1-2 пъти поне...

BlueFace
03-16-2011, 07:39
МаЛкЪ сИ оШтИ зА ЛюБоФ....

Dying
03-16-2011, 11:26
dA No E tolkovA zaslepen che .........kakvoto i Da mu govorq az Ne iska Da mi povqrvaa vqrva Samo nA tupi iZmislici i kogato mu kAJa kolko Znachii Za Men si misli che go luja i CHe mu SE priSmivAm Zad garba :x :(

Виж.. Мога да ти кажа, че напълно те разбирам, по простата причина, че съвсем скоро бях в така ситуация.. Сигурна съм, че той дори не иска да те изслуша.. но повярвай, ако не пробваш още хиляди пъти поне да му кажеш истината, ще си остане с грешните убеждения, че другите са прави.. което означава сигурен край м/у вас... :X:X

yeeee
03-16-2011, 11:52
МаЛкЪ сИ оШтИ зА ЛюБоФ.... 8-)

JoeBanana
03-16-2011, 12:19
BROS BEFORE HOES

WORD !

ivcheto0o
03-16-2011, 13:27
Първо се научи да пишеш правилно.
Второ не обръщай внимание на приказките на другите,a вземи му обясни как стоят нещата.Той,ако държи на теб,на теб ще вярва,a не на другите.

nepowtorima
03-16-2011, 17:31
ПоРаСнИ оШшТее дФе-ТрИиИ ГоДинКиИи и ТоГафФъъ шТе мМу МиСссСлимм ~ ..[!]
:lol:

GD
03-17-2011, 12:25
По - добре го забрави и си намери друг.Щом той вярва на другите, няма какво повече да ти кажа.