PDA

View Full Version : Аборт



elchooo
03-15-2011, 21:27
Знаете ли къде в Пловдив правят аборт без подпис на родител?

Schneeflocke
03-15-2011, 21:42
Знаете ли къде в Пловдив правят аборт без подпис на родител?

Ако си под 18...в някой затъмнен гараж от 4-5 пича с бухалки.

JustVargi
03-15-2011, 21:57
Mа много си оригинален, бе, пич.... :? бягай в комиците, клоун...

xinfamous
03-15-2011, 23:45
да ти кажа май не се опитва да е оригинален..Говориш за нелегален аборт.Това означава че едвали ще се извърши от лицензиран медицински специалист и едвали ще е с участието на каквато и да било апаратура.Може да те поритат в тумбака,да те тровят с някви работи,и дори има вероятност да се изправиш срещу..
http://www.anastasovski-bg.com/coronet/hangers/pictures08/7532005.jpg



п.с. не се филмирай и най-добре кажи на вашите,защото последиците от един такъв аборт могат да ти струват дори живота,или да не можеш да раждаш повече..което във всеки случай не може да се мери с каквото и да е наказание.

Schneeflocke
03-16-2011, 06:45
Mа много си оригинален, бе, пич.... :? бягай в комиците, клоун...

Виж к'во, остроумен, аборт на непълнолетна без подпис на родил = взимат ти лиценза. Няма легален начин да се направи, а нормалните лекари не биха си рискували кариерата и бъдещето за 200-300 лева. Чудя се да ти се смея ли на тъпотията или да ми е жал за теб...

dimitar_ak
03-16-2011, 08:58
Не рискувай така здравето на момичето. Нелегално няма да го направи лицензиран лекар.

mon4eto
03-16-2011, 09:00
Абе деца мислите с тия глави бе , някой ден може да не можете да имате деца заради тия аборти :(

mecho8888
03-16-2011, 13:23
всеки нелегален аборт е доста рисков


защо като можете да си минете по нормалната процедура?


изе... сте се и сте направили бебе

не знам защо се крие толкова


Не е случайно, че има в някои случаи болнично наблюдение. 20% от нелегалните аборти завършват с увреждане, а даже и смърт

mecho8888
03-16-2011, 13:51
Просто трябва да си избиете от главата вагинално тъпия синдром, наречен "нелегален аборт"

gab4ooo
03-16-2011, 16:24
аз ти се чудя на друго . на колко си . сигурно за да не искаш да каеж на ваще си още малка . аз се чудя на тва не те ли е страх без презърватив да не лепнеш некоя болест .

amk933
03-16-2011, 22:03
Ама говорите пълни глупости.

Нелегален аборт при супер добър специалист в болница (просто незаведен) струва м/у 600 и 1000лв.

Не казвам, че е правилно, просто това, че е нелегален, не значи, че се прави в гараж с бирена бутилка. Напртов даже - абсолютно същият е като легалния с изключение на това че никой не го е завел в регистъра на болницата.

А авторът/ката да си каже на родителите. От много знаене и гъзария, т'ва се получава.

Schneeflocke
03-17-2011, 01:02
Ама говорите пълни глупости.

Нелегален аборт при супер добър специалист в болница (просто незаведен) струва м/у 600 и 1000лв.

Не казвам, че е правилно, просто това, че е нелегален, не значи, че се прави в гараж с бирена бутилка. Напртов даже - абсолютно същият е като легалния с изключение на това че никой не го е завел в регистъра на болницата.

А авторът/ката да си каже на родителите. От много знаене и гъзария, т'ва се получава.

Кой добър специалист си рискува лиценза за 600 лв? :shock:

DarkTemplar
03-17-2011, 01:13
Кой добър специалист си рискува лиценза за 600 лв? :shock:
В България има доста такива. В развитите страни едва ли.

rosencetooo
03-17-2011, 03:11
Споделете с родителите си и тогава ходете да правите аборт..

gab4ooo
03-17-2011, 15:38
бате в софия преди неколко седмици даваха как арестуват едни нелегални доктори които правят аборд на хората . (незнам правилно ли го казах) . та за деца под 18 беше 180 - 200 лева а за възрастни над 18 - 100 лева така че пак незнам :Д

anonymous708973
03-17-2011, 18:37
Наистина ли очакваш някой ей-така във форума да ти каже: "Доктор Петров прави аборти на улица Праз 89?"

BlueFace
03-17-2011, 22:18
Дано са близнаци... :grin:

stigmata
03-17-2011, 22:26
Аз също мисля,че трябва да споделиш с родителите ти за това!И по-добре,много по-добре да си идеш при специалист,а за тях трябва подпис.Поне ще знаеш,че инструментите са му чисти,годни за употреба.Риска е голям,не си играй със здравето да ходиш при разни кютюци.

VRG
03-18-2011, 19:34
:D малееееее.... направо нямам думи :lol:
момичето не ви иска мнението кво мислите вие по върпоса, а ви моли за помощ... обърнахте си го на лафче... кой нормален човек ще отиде при айшето в гаража в маалата да го пори с бутилка... под нелегален аборт има предвид аборт при лицензиран специалист, който ще си направи нормален аборт, но просто без подпис.. ей в кви филми се вкарвате не е истина :x

Lady_B_
03-18-2011, 20:12
:D малееееее.... направо нямам думи :lol:
момичето не ви иска мнението кво мислите вие по върпоса, а ви моли за помощ... обърнахте си го на лафче... кой нормален човек ще отиде при айшето в гаража в маалата да го пори с бутилка... под нелегален аборт има предвид аборт при лицензиран специалист, който ще си направи нормален аборт, но просто без подпис.. ей в кви филми се вкарвате не е истина :x
Бе, може би, ако ни беше поискала мнението нямаше да се чуди сега къде да прави аборт. Извинявай, ама като видя толко "компетентни" мения като твоето направо се хващам за главата - всички сте много знаещи и можещи докато не се слуи нещо такова ! ЕСТЕСТВЕНО, че трябва да каже на родителите си !!! и всеки здравомислещ човек би я посъветвал това ! Евала, че тук ги има пък навсичко отгоре са и много !

VRG
03-18-2011, 20:19
Изобщо не знаеш как стоят нещата, за тва ТИ не ми казвай кво да коментирам, става ли :)

Lady_B_
03-18-2011, 20:23
Изобщо не знаеш как стоят нещата, за тва ТИ не ми казвай кво да коментирам, става ли :) Явно знаеш нещо повече за ситуацията или си обвързан(а) с нея, което е друго и не ти казвам какво да коментираш - имаш право на мнение. НО пишеш във форум ! И аз както и всички, които са казали какво мислят са го направили на база казаното от авторката ...

VRG
03-18-2011, 20:44
бтв с помощта на форумите намерихме помощ вече.. но определено не беше този... верно някой като пусне подобна тема и всички си мислят, че тая е няква смотла, дето грам не се е образовала на тая тема и не е знаела кво прави .. повярвай ми не е така и случилото се беше не от незнание а просто ... грешка да го наречем..