PDA

View Full Version : Проблем ;хх



theonlyone123
03-16-2011, 11:35
Така значи .... до преди една седмица имах една много добра фр от класа , на която споделях всичко и обаче понеже другите момичета от класа си внушиха някакви глупости за едно момче (няма да обяснявам подробно) и тя се подведе по тях и ме предаде . Много й се разсърдих и не й говорих , вече не седим една до друга и т.н .. Но тя си има гадже и наговаря и него с/у мен ... а преди с това момче много се закачахме и тя (разбрах наскоро от една др фр) явно се е дразнила от това .. и мисля,че сега нарочно ме предаде , за да може да отблъсне момчето от мен , както и останалите от класа . Примерно днеска решиха да ходят на кино , но мен не ме викнаха ... и т.н ... аз принципно се сдобрих с другите момичета , тъй като те ми се извиниха , а само с "бффто " ми сме скарани , но и това ми е достатъчно , за да наговаря гаджето си с/у мен и да тъпея в даскало ;ххх .. по скайп ии когато "бффто " я няма на дск , принципно си говорим с момчетата , закачаме се , и всичко е както преди .. те не вярват ,че това , което тя казва е истина , и са на моя страна , но не знам защо , когато тя е на дск , всички някакси с нея си говорят (и на мен ми обръщат внимание , но вече не толкова) .. а 'бффто ми " си мисли ,че по този начин се дразня и сякаш иска да ми го върне на мен , за това че гаджето й се закачаше .. аз наистина се дразня , но не го показвам .. и не знам .. някво гадно ми е ... исках просто да споделя ... и не знам ... кажете ми какво да направя !??

Fiction7577
03-16-2011, 11:48
Ъъъъ да, явно че харесваш гаджето на БФФ-то си, и тя го знае.

Ако не беше така въобще нямаше да му споменава нещо за теб, още по-малко пък да го настройва както си знае.

Относно класа - подмазваческа история.

Какво като с нея се занимават с повече, ти какво, жадна са внимание ли си?

Покажи им, че не ти пука.

theonlyone123
03-16-2011, 11:57
Преди го харесвах , но вече не , а тя продължава да си мисли,че го харесвам ,което всъщност вече наистина не е така . Той винаги е започвал да ме закача , да ме прегръща и такива глупости - но аз го приемам като за приятел - а за него не знам .
И как да им покажа,че не ми пука . Аз го правя ,но те [по-скоро тя] продължава да си мисли,че ми пука , което всъщност главно ме изнервя

Chacho
03-16-2011, 11:59
Отношението на другите към теб е повече до характера ти, отколкото до чужди приказки. Като кажете "настройва" останалите и всеки път гледам с неразбиращ поглед. Може да говорят за теб каквото си искат, но ако ти не си такава, то ще си проличи. Просто не участвай в интригите, не се вълнувай от слухове и разговори зад гърба ти, мисли позитивно и не се вкарвай във филми за глупости. Плюс това, ако си готин човек, освен от завист, не виждам защо биха злословили по твой адрес.

Да си откровен е хубаво качество, така че може да й кажеш дали харесваш/ не харесваш това момче и какво мислиш за приятелството ви.

theonlyone123
03-16-2011, 12:08
^ Прав си . Но вече милиони пъти съм й казвала ,че не го харесвам .. не знам какво иска тя от мен ..
И другото , което е - тя не веднъж ме е предавала , но вече стигна края и не мисля ,че ще е много добре да се сдобриме .. въпреки че бих направила много , за да си върна пак вниманието , но просто ... не знам дали пак бих искала да бъда приятелка с нея .. но пък сега сме последна година заедно и някакси не искам да се разделим със грешни впечатления и да сме скарани с класа ... ;х

theonlyone123
03-17-2011, 03:37
Още някой няма ли да даде мнение ?? :( :o :? 8-)

Auriss
03-17-2011, 05:21
окей


Отношението на другите към теб е повече до характера ти, отколкото до чужди приказки. Като кажете "настройва" останалите и всеки път гледам с неразбиращ поглед. Може да говорят за теб каквото си искат, но ако ти не си такава, то ще си проличи.

:razz:

Като цяло жените сте много интригантки ,да ви се не види. Какво искаш - да сте приятели или не ?
Ако смяташ ,че приятелството ти с това момиче си заслужава - отивай на даскало и се дръж с нея сякаш нищо не се е случило. Ама това не означава да й се 'правиш' (мн як израз .... хах ) ,а да се държиш добре и приятелски с нея.
Пък ако не искаш - игнорираш я и излизаш с някой друг.

Много е проста ситуацията и си се вкарала в някакви тотални филми за нищо.
Плюс това ,както chacho каза ,ако си свестен човек няма как да настроят някого 'срещу теб'. Това ми е мнението на мен за ситуацията

А от друга страна - ако искаш ние да преценим вместо теб дали трябва да продължаваш да дружиш с въпросното момиче - това едва ли е в компетенцията на някого от форума

Mi6inka
03-17-2011, 05:26
След 3-4 години, когато си спомняш за това ще ти е смешно :)

Не си слагай случката прекалено насериозно...само ще се тровиш така, всъщност е абсолютна глупост, заради която не си струва да се трошат нерви и притеснения

theonlyone123
03-17-2011, 19:36
Вече всичко се пооправи г/д ... не сме се сдобрили , но подхвърляме тук таме някоя приказка с "бффто " ... но пък повечето неща са си както преди :) :)

BaffaLsc
03-18-2011, 10:38
Ако ти беше ' бфф ' нямаше да постъпи така..
При това да настройва другите с/у теб..
Супер глупавото е, по - добре поговори с нея..
И й кажи да спре да се държи така, не знам как търпиш..
Да настройва другите с/у теб и ти да стоиш и да гледаш ?!
Поговорете и й обясни това, което каза и на нас..
Дано те разбере и се оправите..