PDA

View Full Version : Не знае как да си го поиска..



YyoOnNiItTyY
03-16-2011, 12:54
Проблема ми е, че от доста време се зарибявам с едно момче..вижда се, че има привличане и общо взето всичко е на шест.Обаче ей тука ми идва проблема, който е че вече от 2 години правя секс, но така и не разбрах как трябва да си го поискам ,мамка му стара! :D Не искам да изглеждам лесна, защото не съм ,но искам да му намекна по такъв начин, че искам само и единствено секс от него, без обвързване без нищо, но без очевидини амеци от сорта нааа.."Иди в тях по бельо и немаш проблеми" :? Искам намека да е лекичък едва доловим, ама все пак и да го разбере, че тогава вече става конфузно ако той си мии за едно а аз за друго ! 8-)

shugababe112
03-16-2011, 13:53
Защо трябва да му намекваш какви са ти намеренията...сам ще разбере,че е секс без обвързване.На този етап действай.

TheGirlNextDoor
03-16-2011, 15:01
Проблема ми е, че от доста време се зарибявам с едно момче..вижда се, че има привличане и общо взето всичко е на шест.Обаче ей тука ми идва проблема, който е че вече от 2 години правя секс, но така и не разбрах как трябва да си го поискам ,мамка му стара! :D Не искам да изглеждам лесна, защото не съм ,но искам да му намекна по такъв начин, че искам само и единствено секс от него, без обвързване без нищо, но без очевидини амеци от сорта нааа.."Иди в тях по бельо и немаш проблеми" :? Искам намека да е лекичък едва доловим, ама все пак и да го разбере, че тогава вече става конфузно ако той си мии за едно а аз за друго ! 8-)

:-D

както ти казаха..действай

AnzaRe
03-16-2011, 15:12
Казваш му " САКАМ ДА ТЕ ЯРИМ" :lol:

kstanishev
03-16-2011, 16:12
Не, че нещо, ама ако си по-симпатична, има вероятност момчето да "хлътне". Толкова ли имаш проблем в общуването, за да седнете и да му кажеш какво искаш? Или си на 15 и тия теми са ти сложни?

jghgh
03-16-2011, 16:20
Не искам да изглеждам лесна, защото не съм ,но искам да му намекна по такъв начин, че искам само и единствено секс от него,

:-D
И кво му е смешното? Тя знае какво иска и това е само секс. Това не я прави лесна.
И изобщо "лесна" е много смешно понятие. Ако на някого му се прави секс, прави. Това че не иска по презумпция цветя и рози не я прави лесна.

Не мисля, че мъжете разбират от каквито и да е намеци, между другото :-o
Някой път просто го погали по рамото, някакъв физически контакт, и като почнете да се целувате и мляскате, не спирай да го галиш, милваш и т.н., за да зацепи че това не е просто изблик на любов, ами намерение за продължение в по-сериозен размер.
По някое време просто му кажи да не взима всичко това прекалено насериозно и си продължете вечерта.
Според мен ще се получи. И след секса също още едно напомняне, че си в етап от живота си, в който искаш само секс, да не взима прекалено присърце нещата.

А пък кой знае, от това може да излезе хубава връзка, особено ако ти се влюбиш в него - нали знаеш че обикновено така става :)

stigmata
03-16-2011, 16:23
Ако излизаш с това момче..смисъл дискотечка от една компания сте или нещо подобно,подпийнете някъде да ви дойде адреналина :) намекни му,че искаш някъде да си допийнете.Покани го във вас ако имаш възможност,ако не в тях и от там вече той сам ще се досети.Съблазни го както ти си знаеш и работата ти е готова.

fenastz
03-16-2011, 17:34
Пускай му ръце, да се ориентира.

anonymous708973
03-16-2011, 18:53
Това винаги ми е било голяма чуденка, но jghgh е права в случая.
Малко натискане, после намек как не иска нищо сериозно... би следвало да стане. Трудно мога да се сетя за по-кофти ситуация от момиче, което не иска да се обвързва, и хлътнало момче.

jghgh
03-16-2011, 19:45
Това винаги ми е било голяма чуденка, но jghgh е права в случая.
Малко натискане, после намек как не иска нищо сериозно... би следвало да стане. Трудно мога да се сетя за по-кофти ситуация от момиче, което не иска да се обвързва, и хлътнало момче.
Момиче, което е хлътнало по момче, което иска само секс? 8-)

dimdim
03-16-2011, 22:06
мнеее...това не е по-кофти а просто класика в жанра :D всяко момиче е хлътвало в момче което иска само секс

към темата:и аз съм на такава вълна,голям купон е :D
По принцип момчетата мноооого ценят подобни момичета,"чукни и бегай". Можеш просто да му кажеш в прав текст че искаш секс,без любови и филми и евентуално едно добро приятелче. И без това само с намеци ще се разминете някъде,не е сигурно.

stigmata
03-16-2011, 23:33
Абе спокойно,момче е..нема как да ти откаже.На назе дай ни само ръгание,бирица и неко мач за гледане!

kremen4eto
03-17-2011, 05:00
Казваш в прав текст. Той ако има акъл в главата, няма да те сметне за лека и каквато и да било, а просто ще си правите кефа. Преживявала съм го. Той ми каза, че това, че съм искала само секс е било просто период и не е задължително да съм к*рва (и не не ми го каза, за да не спра да правя секс с него).

krem4et0
03-17-2011, 09:49
И аз съм за това да му кажеш какво искаш и какво - не право в очите. При такива обстоятелства това е най-доброто решение.

anonymous708973
03-17-2011, 13:43
"Не искам връзка, а само секс"
Неловно мълчание...

Никакъв финес няма тук :?

krem4et0
03-17-2011, 14:12
Е, не така грубо. Аз просто смятам, че картите трябва да са на масата. Да постави ясни правила още в самото начало може да не е тактично, но е най-редното нещо. Може би защото аз много мразя игрички и увъртания.

jghgh
03-17-2011, 16:22
"Не искам връзка, а само секс"
Неловно мълчание...

Никакъв финес няма тук :?
Хубавите неща не ста'ат с финес 8-)
А и много хора НЕ разбират от намеци. За тях е много жестоко да си играеш с тях, дори да го правиш несъзнателно, ами е по-добре да си им казваш както си е.

Финес за отрязване няма, а това си е един вид отрязване, че не иска сериозна връзка.

И аз предпочитам да ме режат кратко и ясно без финес.

Е, не точно "Искам това, а не онова", но достатъчно конкретно.


Поздрави ^_-

FinleyQuaye
03-17-2011, 16:37
Звънни му някой ден и кажи - Наще ги няма,ела за малко или искаш ли да дойдеш .. нещо от сорта например ... ии вече там си почващ нещата и след тва няма да го търсиш :D Не ставаш лесна,но ставаш лоша ! :-D

krem4et0
03-17-2011, 16:39
Още повече, че мъжете пък съвсем не разбират от намеци.

FinleyQuaye
03-17-2011, 16:42
Или пън бъди мъничко по-директна .. кажи му - Виж ся,в момента не мога да се обвържа сериозно,но ако искаш може да се виждаме по някой път ..

straus
03-17-2011, 17:33
Авторкееее, като не искаш да те мисли за лесна седи и чакай сам да се сети, к'во друго да ти кажа. На мойте село има една приказка "чукни самара, да се сети магарето" :D

kn1ght
03-17-2011, 17:42
Не искам да изглеждам лесна, защото не съм --------> искам само и единствено секс от него, без обвързване без нищо

wtf ?

N1ksun
03-17-2011, 18:17
К.рвиии :-x :-x :-x :-x

Falashk0
03-17-2011, 20:20
Абе спокойно,момче е..нема как да ти откаже.На назе дай ни само ръгание,бирица и неко мач за гледане!
+1 :D

kstanishev
03-17-2011, 20:38
Не искам да изглеждам лесна, защото не съм --------> искам само и единствено секс от него, без обвързване без нищо

wtf ?


подкрепям. И аз не схванах какъв е тоя секс без обвързване от "трудна" :)

evilgirl888
03-18-2011, 10:51
И аз нещо не схванах как може да не си лесна, а да искаш секс ей така- без обвързване без нио. Не искам да ме разбираш погрешно, не те познавам, но след като не се самоопределяш като курва, не се дръж като такава....
точно, че си лесна ще си помисли момчето ама давай-ти като му кажеш че искаш секс той сам ще разбере, че си лесна....

norain
03-18-2011, 14:28
И аз нещо не схванах как може да не си лесна, а да искаш секс ей така- без обвързване без нио. Не искам да ме разбираш погрешно, не те познавам, но след като не се самоопределяш като к***а, не се дръж като такава....
точно, че си лесна ще си помисли момчето ама давай-ти като му кажеш че искаш секс той сам ще разбере, че си лесна....

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

anonymous708973
03-18-2011, 16:29
Хей, хей! Това, че иска да поддържа такъв вид взаимоотношения, не я прави курва, а момиче, което знае какво иска! Наясно ли сте въобще какво е курва?! Нито пък е лесна - не е тръгнала да върти свирки на всяка пишка, която види, нали?

Момичето е преценило, че няма нужда от връзка, но гледа на въпросното момче като на човек, който би могъл да я задоволи.

secretsexyboy
03-18-2011, 17:13
Кажи му го директно!