PDA

View Full Version : Обича ли ме /Или не



gerilovedani
03-16-2011, 13:52
Здравейтее да споделя и аз какво ме мъчи,за някой това може да е незначителноо...
С приятеля ми сме заедно от година и 3 мес,м/у нас е нямало нищо(мисля че ме разбрахте) да така е ,защото сме от различни градове иии и все си казвам слд път но ,все се отказвам :D :D
Иии тои си ме търпи(ще си кажете че ми изневерява,и аз съм си го мислила) говорили сме за това,той казва че до къто е с мен,няма да бъде с друга,ревнувам многооо ама многоо( аз съм си виновна)
Никога не ми е казвал- Обичам те,Липсваш ми :(
Аз му казах ,че го обичамм а той нищо ,и започнаха :-) :-)
Говорили сме и за това но нищоо,тои си бил такъв тип,не казвал такива неща,предпочитал да го показва...
Искам да попитамм вие ако сте на мое място как ще постъпите ,ще се опитате ли да му втълпите че искате да ви казва някои неща...както е пр др двойки

againstyou
03-16-2011, 14:13
Любовта не се казва,а се доказва.Евалата на пича !

gerilovedani
03-16-2011, 14:19
амии щом казватее :grin: :grin:
Но ми става адски тъпо приятелките ми и гаджетата им си пращат сърца по скаипа,а аз като му прата на мойто все нищо :-D
Има и друго нещо като ми подаравя някакъв подарък има и картички но празни :razz:
Примерно по тела си говорят обичам те ,пилсваш ми ..но при мен уви

w0sh
03-16-2011, 14:29
Или пък наистина е пич и те лъже в очите като бял човек и ти му вярваш.
Би трябвало да е така, ако е поне малко нормален.

gerilovedani
03-16-2011, 14:33
амиии ако няма чуства към меннн ще си каже,защото той е открит човек,и тва е цяла година.как ще го прикрива,много пъти ме е засягал и ме блокирвал в скаипа

AnzaRe
03-16-2011, 14:42
Какво по хубаво от доказването :lol:

TheGirlNextDoor
03-16-2011, 15:10
ти си някаква сбъркана..аз бих предпочела да ми доказват любовта,пред някакви празни думи :) А година и 3 месеца и не сте правили нищо..и мен ме съмнява да не ти изневерява(още повече,че явно връзката ви от разстояние)

autumn666
03-16-2011, 15:39
Леле, не ти е пратил сърчице по скайпа, ква трагедия :( :( Веднага го зарежи и намери друг който ще ти прати меченце!! Давай напред успех :-)

gerilovedani
03-16-2011, 15:48
е аз няма да се откажа от него,заради тва че не ми казва ...
просто ми става тъпо ,но нищо

GossipGirl89
03-16-2011, 16:04
Ами то си зависи от хората - някои говорят повече, а правят по-малко, други (като твоя приятел) предпочитат да действат, отколкото само празни приказки. Според мен трябва да се радваш, че все пак ти показва чувствата си - аз лично предпочитам доказването пред казването.

А колкото до това дали ти изневерява - тук вече нищо не мога да кажа. Все пак година и три месеца не са малко, но ти си го познаваш най-добре - ако наистина ти доказва, че те обича и си сигурна, че можеш да му имаш доверие...

umri
03-16-2011, 16:04
Много тъпа овца си. Не знам как те трае все още. И не си и кой знае кво.

stigmata
03-16-2011, 16:10
Гери,ходя с едно момиче вече 2 години и половина близо.Също сме от различни градове и по цял ден палиме слушалките на телефона.Още от началото тя ми казваше обичам те а аз глупака мисля,че и казвах добре!Тя не беше доволна естествено и почнаха скандали,че имам друга,подигравам се с нея,лъжа я и т.н.Сега и го казвам постоянно,защото ми е станало навик.Не го насилвай а го изчакай той сам да го каже,вместо да му става и на него навик!Като се видите питай го на живо ти обичаш ли ме?Ако почне да се лигави има нещо (друго момиче,или не дай си боже да те използва).Доколкото до секса,ние го направихме след 1 година.Никога не съм я притискал,оставих я сама да реши кога да го направи,понеже беше девствена!През това време обаче аз и изневерих 2 пъти,защото бях загорел като цигански тиган за мас :) така че незнам ти си прецени.Но да ти кажа,че секса много сближава.Обичта става някак си по истинска,по реална!

gerilovedani
03-16-2011, 16:20
Амии да със сиг.ще ни сближи,е може и да се разделимм до слд среща :-D ..той може да поиска..щото аз му пиша само глупости

vagarious
03-16-2011, 16:27
Авторке, защо всичко за теб опира до скайпа и купищата лигавщини,които се пишат там !? :-o Наистина е много тъпо.
Тряя да се радваш, че ти доказва по негов си начин, а не чрез заучените фрази,които често се изричат по навик или просто за да има нещо казано. :?

stigmata
03-16-2011, 16:33
Ами незнам Геренце,ако се искате взаймно и искате да продължите напред,без секс не става!Но ако го направите и се оплескат нещата след това ще се чувстваш малко гадничко (кажи го използвана)!

BlueFace
03-16-2011, 16:41
Естествено, че не... Вашата връзка изобщо не е сериозна, за него ти си просто развлечение и точно това го спира да ти каже, че те обича. Това е моето мнение :)