PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!



greeneyes8
03-16-2011, 16:00
Емии..здравейте. Аз съм на 14 (и половина) и .. наскоро се случи нещо много странно. В у-ще се появи един от моето основно у-ще, е, тогава не си падах по него, нооо... изведнъж започнах.. Разботата е там, че .. хъм.. той е с 1 година по-малък от мен :? Отначало, мисля, че си падаше по мен, ама беше точно когато аз не си падах по него. Сега се държи..хладно и дистанцирано, отбягва ме на практика и аз си нямам никаква представа какво да правя! Тук се намесва и друга, от неговия клас, красива, умна, забавна...и бууум :booooomb: той я харесва, каза го на един от класа де.. И така, тук се намесва момче, което харесвах преди .. абе от 1-ви до 6-ти клас. Май лекичко съм хлътнала и по него. :oops: :-o Сега се намесва и най-добрата приятелка. Тя казва че мрази момчето, по което лееекичко съм хлътнала, но аз мисля, че тя го харесва! Тук .. (знам, вече ви писва, ама на мен какво ми е !? :-P :shock: ) се намесва един съученик на първият споменат (от основното) , който може би харесвам, по-скоро е симпатичен, но работата е там, че най-добрата приятелка май също го харесва!!!!!! Съвети да пробвам да се самоубия??? Не засега, ок, да продължавам лииии??? Добре. Значи, тази моя приятелка, според мен, подозира за този от основното .. ама незнам/// И това е. УОУ страшна сапунка простоооо....ще се учудя ако някой даде съвет xDDDD
мерси предварително.
Елзет (нали знаете, че не се казвам като оня шоколад!?!?!? Хубаво!)

fen7asy
03-16-2011, 16:12
(рофл) заплетен случай.. ама нищо аз съм си Хорацио Kане 8-) :lol: :lol: :lol: та така.. айде вземи ги събери всичките някъде и им кажи истината фейс 2 фейс.. апък си от страхливите има конферентни чатове..

GossipGirl89
03-16-2011, 16:17
Пубертета не прощава на никой

vagarious
03-16-2011, 16:20
GossipGirl89 за жалост,това е жестоката истина. :?

nepowtorima
03-16-2011, 17:23
Бахти филма..
Чак нищо не разбрах...

autumn666
03-16-2011, 17:55
Не можах много да ти разшифровам филма, ма опитах.
Значи харесваш 3 момчета, най-добрата ти приятелка харесва двама от тях, ама казва че мрази единия, втория си харесва друга, и не знаеш какво да правиш :(
LOLOLOLOLOLOL

GD
03-17-2011, 12:15
Бахти филма..
Чак нищо не разбрах...

Ayssuu
03-17-2011, 15:55
Колко момчета харесваш в крайна сметка ;?

Ако не стане с първия,,пробвай с втория :D

fUcKsMiLe
03-17-2011, 16:39
Избери си един от всички.. кви са тия 'по тоя съм лееекичко хлътнала', 'а пък харесвам оня', 'ама оня пък също ми е симпатиченнн..' :?

Ти щом не знаеш какво(или по-скоро кой(?) ) искаш, означава, че не си готова за връзка..

Гледай си уроците и стига си се вкарвала във филмите.

Torn
03-17-2011, 16:58
добре , всички си харесват ... и къв е проблема на края :shock:

greeneyes8
03-25-2011, 16:10
Добър Ден изключително учтиви хорица, които ме заслепиха с хубаите си коментари! Ето и развитието на историята: остана само един по който си падам, другите двама ги разкарах, бфф-то бе нищо не ми дреме кой си харесва аз не си хар. тоя който тя мислеше. Пък незнам. Омръзнаа ми да съммм пералняяя омръзна ми до пет да спяяя, омръъъзна ми да ям в читалняяя и котки да пераааа xD авторско.
Та обратно към Забранения Плод, там значи Бихтер като отиде при оня и ..
Абе ние не говорихме за това!?
: :-P
Еми и такааа...Елзет опрости пУлУжението ... и отново, хора АЗ НЕ СЪМ ШОКОЛАД диъл уит ит! хехе, колко ни е забавно заедно..окей
миии то кво да кажа...ако кажа ке паса ще ми кажете паса нада...амъъъ
да не демонстрирам знания, че ще ме помислите за задръстена...
ама аз несъм. наистина. беее сериозно ви говоря!!!!
8-)
иии такааа светът си течееее....времето така и не ще да се спреееее...а всички, да всички, говорят, мърморят....кога скапания прозорец ще отворят? но ах..но ах...смърдииии...на баби, дядовци, на пра-дедии...но тази..гнусна миризмааа...се смесва с миризна на пеленааааа...пи ес, пи ес, май стана гадно? нека да ви накарам да се смееете на гладно...ти си кон, а аз съм УУУУЧЕВИДНО мухсааа....пингвин ли си, незнам? но аз съм ЛИЧНООО муха без главааа!
ОТЕГЧИХ ЛИ ВИ?
(старая се да изгубим смисъла)
:shock:
ДДДДДДжъстин бийбър е сууупер егатиии жената!!! Как хората го харесват (тя се засилва) та той има женствен глас ЗАБОГА! :razz: (тя дава газ) и би ти даббъл ю прическата му е УЖАСНА (и прас, забива се в стълб)
:? и аз си се чудя как съм се родила толкоз шантава....
ама като си луд, нека е завинаги ;)
8)
по-добре смешен и забавен, отколкото сериозен и задръстен
НАУИ? НАУИ?
тюфлециии аз имам намерение да си стягам партекешите и да изчезвам от лицето на планетата МАРС. гудбай диър фриендли (съм оф ю ЪНфриендли) фриендс :ППППП

BlueFace
03-25-2011, 17:08
Кифлите са страшна напаст... :? :?


по-добре смешен и забавен, отколкото сериозен и задръстен

Жалкото е, че ти си смешна, но не си забавна :(

nepowtorima
03-25-2011, 18:07
Добър Ден изключително учтиви хорица, които ме заслепиха с хубаите си коментари! Ето и развитието на историята: остана само един по който си падам, другите двама ги разкарах, бфф-то бе нищо не ми дреме кой си харесва аз не си хар. тоя който тя мислеше. Пък незнам. Омръзнаа ми да съммм пералняяя омръзна ми до пет да спяяя, омръъъзна ми да ям в читалняяя и котки да пераааа xD авторско.
Та обратно към Забранения Плод, там значи Бихтер като отиде при оня и ..
Абе ние не говорихме за това!?
: :-P
Еми и такааа...Елзет опрости пУлУжението ... и отново, хора АЗ НЕ СЪМ ШОКОЛАД диъл уит ит! хехе, колко ни е забавно заедно..окей
миии то кво да кажа...ако кажа ке паса ще ми кажете паса нада...амъъъ
да не демонстрирам знания, че ще ме помислите за задръстена...
ама аз несъм. наистина. беее сериозно ви говоря!!!!
8-)
иии такааа светът си течееее....времето така и не ще да се спреееее...а всички, да всички, говорят, мърморят....кога скапания прозорец ще отворят? но ах..но ах...смърдииии...на баби, дядовци, на пра-дедии...но тази..гнусна миризмааа...се смесва с миризна на пеленааааа...пи ес, пи ес, май стана гадно? нека да ви накарам да се смееете на гладно...ти си кон, а аз съм УУУУЧЕВИДНО мухсааа....пингвин ли си, незнам? но аз съм ЛИЧНООО муха без главааа!
ОТЕГЧИХ ЛИ ВИ?
(старая се да изгубим смисъла)
:shock:
ДДДДДДжъстин бийбър е сууупер егатиии жената!!! Как хората го харесват (тя се засилва) та той има женствен глас ЗАБОГА! :razz: (тя дава газ) и би ти даббъл ю прическата му е УЖАСНА (и прас, забива се в стълб)
:? и аз си се чудя как съм се родила толкоз шантава....
ама като си луд, нека е завинаги ;)
8)
по-добре смешен и забавен, отколкото сериозен и задръстен
НАУИ? НАУИ?
тюфлециии аз имам намерение да си стягам партекешите и да изчезвам от лицето на планетата МАРС. гудбай диър фриендли (съм оф ю ЪНфриендли) фриендс :ППППП


БОЖЕ МОЙ :shock: Позволяваш ли ми да се самоубия в твоя чест .. Напушена ли си бе момиче .. ОМГ.. :shock:

Goddess
03-25-2011, 18:11
Не че си забавна и оригинална, ама...

greeneyes8
03-27-2011, 18:32
:lol:
HORAAAA NESAM NAPU6ENAA xD
i btw :o
nesum kifla, to4no obratnoto, az sam anti-kifla, ot tezi, koito hodqt s djinsi i 4erna teniska, nosqt grim, no nenavijdat lepkaviq glanc i visokite tok4eta...
!!!
8) 8-)
i mislite, 4e az nesum zabavna ??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

|no comment| 6totooooo zSzS (in 20 seconds I`m leaving to Mars)
qvno nqkoi ot vas slu6at vse o6te hannah montana...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

byeeeee <3 love :-P :P :grin:

Fiction7577
03-27-2011, 18:34
Бахти филма..
Чак нищо не разбрах...

GuitarGuy
03-27-2011, 19:37
Ами... такова... FAIL! :lol:

Не се занимавай с такива глупости. Тази харесва този, аз харесвам онзи и т.н. Просто зарежи всичко и след време тези "сапунени" моменти ще изчезнат.