PDA

View Full Version : Помощ за фейсбук



waller12345
03-16-2011, 19:06
Направих си регистрация в фейсбук със цел да видя информация за 1 момиче, та така... чакам да ми приеми приятелството от 2-3 дена, нито е отказала нито нищо, дори си направих 2ри акаунт и й пратих приятелство, но няма никакъв отговор нито отказва нито приема??? А и не само на нея съм пратил, пратих и на други хора приятелство (общо с това момиче 3ма) и никой от тях не ми е приел или отказал??? Защо е така??? Дали от мен е проблема, че съм някъв нов и дори не им показва изпратените покани???

На това момичето, което съм искал приятелство като й влезна в профила, не ми дава да цъкна на "Friend Request Sent" което за мен значи, че нито е отказала, нито е приела? а и не само на нея и на 3те акаунта дет пратих приятелство си е същото...

Като им влезна в профила ми пише - "****(името) only shares some profile information with everyone."

Трябва да чакам още отговор??? Защото гледам, че това момиче вече си е сменило 3 различни снимки(на профила като влезна се вижда снимката). Това за мен значи, че тя влиза в фейсбук, но не отговаря на поканата за приятелство???

Въпроса ми е дали изобщо им показва моята покана или не???

Пращам на 2рия ми акаунт в фейсбук покана за приятелство от първия и веднага горе го показва???

sweetlv
03-16-2011, 19:24
Ако не си сложил твоя профилна снимка естествено, че няма да те приемат. Сложи профилна снимка и прати пак. Можеш да напишеш и някое съобщение към поканата (здравей .. бла бла). Попринцип новият фейсбук, ако подминат поканата ти за приятелство (нито приемат, нито откажат) ще можеш да им виждаш профила. :D

Greshka
03-16-2011, 19:32
Ако не ти виждат поканата то няма да е, защото си нов.Единственото е да има някакъв проблем на самия facebook , но лично аз не съм се сблъсквала с такъв. :)

nerealnasmart
03-16-2011, 19:50
Хмм да сложи снимка и тогава може да те приме.
Пише и съобщение
Като цъкнеш на профила и отиди по долу и натисти " Отказ от запитването за сприятеляване" и после пак и прати :D .

onlygiirl
03-17-2011, 13:28
Еми някой хора не дават приятелство на непознати,защото с едно приятелство получаваш личната информация на този,на когото си изпратил.Например и аз не приемам покани от непознати,защото всичко става.А пък и за да искаш информация от това момиче,значи си я виждал,така че по-добре си сложи снимки и тя може да ти приеме поканата.

gab4ooo
03-17-2011, 15:30
искай ми и на мен :П

isil
06-01-2011, 05:17
Здравейте, някой знае ли как може след като си изпратил покана във фейсбук да я откажеш?
Благодаря

Mirage3
06-01-2011, 09:26
Понякога поканите се получават след време... Но според мен при теб случаят е, че не те познава.