PDA

View Full Version : Мразя дъжд...



roadrunner
03-17-2011, 05:32
Много мразя дъжда.. Имам къса коса, която я изправям и от време на време я къдря с маша или ме сплитат на рибени кости...

А днес какво? В това влажно и гадно време не знам какво да си направя косата.. Попринцип истиснката ми коса е много къдрава с едни неоформени къдрици които стърчат навсякъде.. Ако я начупя с пяна е супер смешно, защото става още по къса и незнам. А не искам пак да я изправям, защото ще се накъдри.. Ако я вържа пък пак става грозно- все едно имам едно гнездо, а не опашка :((
Дайте някакви предложения какво си правите с косите в такова време??

neeDaBosS
03-17-2011, 05:46
Направи си плитка,след това я обърни като диадемка? Сеш ли се за какво говоря? можеш да добавиш малко обем и тук-таме няколко черни мини фибички.

iwssuto
03-17-2011, 06:10
ти .. добре ли си :shock: мразяяя го .. дъждът !!!!!!

тука си е хубаво но ако завалии :-x

п.т.
ето и идеята на neeDaBosS http://fashionbg.info/wp-content/gallery/pricheski/long-blond-hair-with-a-big-braid.jpg :oops:

съгласна с нееДаБосС :smt011

roadrunner
03-17-2011, 06:22
Имам един разкривен и къс бритон и няма да стане с тая плитка

Auriss
03-17-2011, 06:35
Купи си шапка / подстрижи се гола глава / не излизай / да не ти пука ,че си рошава.

И това с плитката е ужасно - ако видя някое момиче така на улицата после има да се смея :razz:

n3zabrawiimaa
03-17-2011, 06:51
Купи си шапка / подстрижи се гола глава / не излизай / да не ти пука ,че си рошава.

И това с плитката е ужасно - ако видя някое момиче така на улицата после има да се смея :razz:

Ми то като те гледам и ти си един смешник...

neeDaBosS
03-17-2011, 07:20
Auriss..ти май нямаш огледало вкъщи,а?

Към авторката - колко д/г ти е дълга косата,дай някаква снимка?

iwssuto
03-17-2011, 07:21
абе Auriss . . . ти въобще чувал ли си какво е модерно .. ;)
сигурно тебе те заoбикалят само момичета с голи глави и ЕДИНСТВЕНО И САМО вързани на конска упашка :o земи малко списания прочети ... ;]


да дай снимка ... да се прецени .. какво ти трябва :(

Auriss
03-17-2011, 08:00
Лелее...женска злоба. Айде по-кротко ,не съм ви аз виновен ... Това нещо на снимката действително изглежда зле ,пък вие ако искате си вярвайте ,че е някаква прилична прическа. Къде сте видяли подобно нещо ? Момичето с къдрава коса ,те и предлагат да си я увива около главата ... 15-годишни дебеланки с 5кила ФДТ ...
Пък и явно мозъчето не ви достига да осъзнаете ,че смисълът от цялото изказване беше
да не ти пука ,че си рошава.
Познавам момиче с подобна коса (разхвърляна навсякъде ,страшно къдрава ... даже сякаш е накъсана) - грам не й пука. И си изглежда супер.
А ти с тези системни изправяници ще си съсипеш косата и после яко ще съжаляваш - само и само да се буташ в някаква смешна представа за "мода".

ПС: направо ми сринахте самочувствието ... :lol: :lol:

конска упашка Surprised земи малко списания прочети ... ;]
Не ,не чета списания ... Но поне мога да пиша грамотно :). Учим го в първи клас. И нямам нищо против момичетата с конски опашки ,макар че с пуснати коси са по-хубави.

абе Auriss . . . ти въобще чувал ли си какво е модерно ..
Да си дебела ,тъпа ,с топирана коса и около половин килограм грим ? Плюс малко евтин ,смръдлив парфюм ,купен кой-знае откъде ? На бас ,че те описах ! :lol:
И тъй като явно сте с пиперливи езици ви приканвам сега вие да се покажете колко сте прекрасни и да преценим кой е смешника :lol: Силно се надявам да се окажете истински принцеси ...

/оф - съжалявам за грубия език ,но имам малко излишни време за губене и се чудя как да го убия :lol:

n3zabrawiimaa
03-17-2011, 08:02
Каква злоба бе момче.. изчезни!

iwssuto
03-17-2011, 08:24
хаха явно .. нищо не разбираш явно момичетата пот селото ти ... или нямат вкус или виие ТИ СИИ ... :D
не описвай който и да е щото 1во сам се виж ,,
и 10 пъти каза 1 фраза дето само нея знаеш !
Мнн знаеш като за момче .. м-у другото .. ;)

Auriss
03-17-2011, 08:30
Вярно е ,че живея в село ,ама се казва София.
Не съм повтарял една и съща фраза - препрочетох си мнението ... няма такова нещо о0

Гледам се ,кажи ми какво ми е ;) . Щото по принцип се радвам на доволно внимание и не се е случвало някой да употреби подобни думи по мой адрес :lol: . Та от чисто любопитство - какво не ми харесваш ,моето момиче :lol: ?

ПС: ако под 'вкус' се разбира излишно парадиране и кичене - аз използвам думата 'селяния'

MaLkaTa_LaDy
03-17-2011, 08:32
Не че Auriss не е прав, просто не му прави чест да обижда така момичетата.

iwssuto
03-17-2011, 08:39
http://woman.hotnews.bg/n/otyur-plitka-za-2010ta.1767.html етоо .. Auriss .. :-o може да е било най-актуално през 2010 , но профисионалистите знаят повече от теб ! Бъди сигурен ;) ! / Не пиши повече извън темата .. СПАМим

По темата : авторке , пусни снимка за да видим колко къса ти е косата , защото намерих подходящи но не зная колко е дълга косата ти и дали ще се получи :)

Auriss
03-17-2011, 08:46
http://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?R1=15467&month1=&pg=1&styl1=John%20Carne

Та по темата - момичето ,за което вметнах ,е с подобна коса.

До авторката - разгледай галерията в сайта и си харесай прическа ,подходяща за лицето и косата ти ,вместо да я третираш по какъв ли не начин . Успех

neeDaBosS
03-17-2011, 09:04
Изключително тъпи изказвания от страна на мъжкия член в темата....Както и да е,нека поне тази тема да не става център на спорове.

Greshka
03-17-2011, 11:26
Може да си направиш нещо подобно:
http://hotnews.bg/uploads/tinymce/dajdaj/fhm/deq/krasota/hairstyles-long_curly_hair-10.jpg
Ако отгоре сложиш лак няма да се къдри.Отзад със шноличка, а дори и да се накъдри малко в краищата няма да е проблем според мен.Дори и косата ти да е по-къса би трябвало да стане. :)

ValLoveYa
03-17-2011, 11:59
Купи си шапка / подстрижи се гола глава / не излизай / да не ти пука ,че си рошава.

И това с плитката е ужасно - ако видя някое момиче така на улицата после има да се смея :razz:

Като не можеш да изкажеш подходящо мнение въобще не се опитвай!

Към авторката - вържи си косата на конска опашка след това я оплети на плитка и я навий на кокче, закрепи я с фибички.
Или пък нещо такова: http://1.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/TTvxtfTy_TI/AAAAAAAAO5k/K_aPCW3m__w/hairstyle-spring-summer-2011-02.jpg

MeLikesPie
03-17-2011, 13:04
Аурис, евала ти праим. Хубаво е от време на време някое момче да пише в козметиката.
ПП Снимката ти наистина не е излязла особено добре, но по нея не може и да се прецени как изглеждаш.

ПТ Вържи си косата на топка и си хвани бретона - елементарно, Уотсън!

sexa_na_kompleksa
03-17-2011, 15:11
Съгласна съм с Auriss. Пък и това, което каза за "разхвърляната" коса, в момента е модерно - "небрежните" прически иначе казано. ; ) Разбира се, не трябва да е накъсна, но според мен, той имаше друго предвид, просто се изрази погрешно. (:

http://www.cosmopolitan.bg/novini/p3_5199_0.html

roadrunner
03-17-2011, 16:53
Благодаря за идеите :)
Иначе косата ми е къса точно до раменете, но не искам да пускам снимка :-D
Иначе до връзване на косата.. е днес я изправих отново, вързах се и заради влагата пак се подви.. Имам малко бузи и предпоитам косата ми да е пусната
Искам да попитам нещо. Дали има някакви продукти, които да помагат на косата да не се начува при влажно време ?

BrokenInnocence
03-17-2011, 17:46
1. Обожавам дъжд! :D

2. По темата - след като опашката не е оферта в твоя случай, май верно остава само плитка. Иначе, когато аз си изправям косата даже и във влажно време не се накъдря... може би не я изправяш добре?

3. Съгласна съм с мнението на младежа м/у др. Тая прическа с плитката като диадема като толкова ви кефи, супер, правете си я, ама да скачате срещу някой само 'щото е казал, че не струва си е направо смешно. Най-много се смях мисля, когато едно от момичетата му предложи да прочете няколко списания... Девойки, той е момче! Той не чете Космо и не следи модните кифла-тенденции. :lol:Не, не , направо ме разбихте. :lol:

FuckingFreak
03-17-2011, 17:53
Само да вметна,че това че нещо е модерно, не значи че е хубаво.

Точно! И дизайнерите по модните ревюта правят дрехи, които са в най-различни модели, но това не значи че на всички трябва да се харесват. На мен също не ми харесва точно на тази снимка - направена е твърде отпред и сякаш "захлупва" главата и няма изобщо обем. На една приятелка сестра и знае всякакви плитки и почти всяка седмица е с нова, направо да ти стане готино да я гледаш...

А иначе изправяй на 200 /по възможност може и повече/ градуса и слагай лак, при мен винаги работи.. 8-)