PDA

View Full Version : Месечен цикъл



Vasilewaa
03-17-2011, 05:43
Здравейте , имам проблем и се притеснявам ! Цикълът ми закъснява,правих тестове и бяха отрицателни! Проблема е там ,че никога не ми е закъснявал винаги е точен! Закъснява ми с 3 дни .. още ли трябва да чакам .. или да взема да отида на лекар? Благодаря предварително !

gab4ooo
03-17-2011, 08:01
ако си жена и на жените се появяват цисти които задържат цикъла и може да бъде фатално . отиди на генеколог да ти направи ехограф , но ако си дете е напълно нормално и с месеци да не ти идва

kalpazanka
03-17-2011, 08:34
^Стига!
При аменорея задължително се обръща внимание без значение възрастта!

Vasilewaa, някакви лекарства да си приемала? Стресови ситуации да си имала?

kiki1991
03-17-2011, 09:17
и аз бях пуснала миналия ден същата тема защото ми закасняваше със 8 дена,бях се притеснила супер много и мисех да ида и на лекар,но ми дойде вчера..не знам за теб но много момичета ми казаха че им закаснява този месец,може би се дължи от смяната на климата,защото на мен си ми беше редовен цикъла 4 месеца подред и точно този месец закасня,пък не съм пила хапчета освен но-шпа..но все пак ми дойде и всичко е нормално.Ако не ти дойде до няколко дни може да се консултираш със гинеколог за да нямаш излишни притеснения.

gab4ooo
03-17-2011, 15:21
калпазанка ли си ква си що ми викаш стига . ако е дете не и трябва да ходи на лекар . при децата е нормално . цисти се образуват и си се пукат . сега например ако не и дойде 5 месеца ако е дете добре да отиде ама за някви 3 дни или дори 2 месеца няма смисъл . вече ако е жена чак тогава защото е фатално

kalpazanka
03-18-2011, 10:51
^При никакви случаи не е нормално да има кисти.

alonedark
03-18-2011, 11:33
Абе ако са 2/5 дена примерно та даже и да не й дойде тоя месец , няма огромен проблем , ако е в пубертета , щото цикъла и още не е нормализиран и ще минат може би още няколко години , докато всичко се оправи...все пак ако и на следващия месец не дойде...тогава да отиде на лекар , щото може нещо да е станало...и пак според мене не е нищо сериозно...