PDA

View Full Version : КОМПЛЕКСИПАН ТЪПАНАР



Annabelle
03-17-2011, 06:48
Значи аз си уча в що годе нормално даскало...
Социалните групички си ги има.. признавам..
то във всяко училище е така. Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него. :-x Настройва приятелите си против мен и те ми се подиграват..... Добре дотук с мен.
Идва и почва да ме псува на майка !!! ЕЙ ТОВА ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГО ТЪРПЯ. Искам да му го върна тъпкано и така че да не ме каже нищо
и да се отнася с мен с респект а не като с говедо....ОБИЧАМ МАЙКА СИ МНОГО и затова искам да му разбия шибаната физиономия. :-x МОЛЯ за съвети и предложения как да му пр**ба живота въпреки че неговия
явно е доста преебан. :-x НЕ МИ КАЗВАЙТЕ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ защото става въпрос за член от семейството ми.... :-x

Auriss
03-17-2011, 08:04
Ъм ... що не му се развикаш ?
Или да му отвъртиш един шамар ?


Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него

И това ако му го кажеш мисля ,че ще е достатъчно

Annabelle
03-17-2011, 08:08
Ъм ... що не му се развикаш ?
Или да му отвъртиш един шамар ?


Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него

И това ако му го кажеш мисля ,че ще е достатъчно


mi malko shte e stranno shtoto mi e v klasa ot godina i polovina i za purvi put se dyrji taka

Auriss
03-17-2011, 08:21
Тази тема да не е викторина с награди ? Пусни пост - научи нещо ново.

Еми ,щом отскоро се държи така - помисли - може ти да си го провокирала с нещо. Ако пък не - опитай да говориш насаме с него.

На колко години си ,впрочем ?

Annabelle
03-17-2011, 08:25
pochti 16 :)

dunce
03-17-2011, 08:35
Добре бе, няма ли някое момче, което да се намеси? Егати жалките хора имаш в класа си явно.

Annabelle
03-17-2011, 08:37
Добре бе, няма ли някое момче, което да се намеси? Егати жалките хора имаш в класа си явно.

momche v nashiq klas da se zastypi za momiche ? da-da , pedalska rabota, seki gleda da ne se skara shtoto povecheto nqmat priqteli

Schneeflocke
03-17-2011, 08:41
Когато някой почне с псувните на майка, обикновено реагирам:
-А твоята сигурно е много горда, че знаеш такива умни думички.
-Хмммм, не е кой знае колко оригинално. Помисли малко и пробвай пак.
-Ох, сладък, на мама умничкото *пляс с ръце* Хайде, нека всички му покажем колко се гордеем с него, че е запомнил тези думички(изисква поне 4-5 от твоите приятели, които да му изръкопляска, повечето си тръгват стъписанит)
Като цяло, обръщаш го на шега и го унижаваш, че нищо по-добро не успя да измисли. В момента, в който почнеш да показваш, че ти пука....

ПП: А може и да я харесва....сегашната версия на дърпането на плитките :shock:

vagarious
03-17-2011, 08:52
Ъм ... що не му се развикаш ?
Или да му отвъртиш един шамар ?


Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него

И това ако му го кажеш мисля ,че ще е достатъчно


mi malko shte e stranno shtoto mi e v klasa ot godina i polovina i za purvi put se dyrji taka


Даа беее, ще е странно да му кажеш 2-3 думи, различни от псувни, а той,щом така ти говори - не е странно,така ли !?Имам предвид - изобщо да не ти пука,отиваш,казваш и си готова.Що трябва да се съобразяваш ти, щом той не го прави .. Я горе главата и не се засягай именно от АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ. :?

sToyAncHo
03-17-2011, 09:10
по-големи брат, сестра? Особено брат :) Приятели? Стига бе не вярвам да си толкова сдухана :?

Greennight
03-17-2011, 12:17
Почни и да му се подиграваш,намери му някъв недостатък и го обиждай.Например кажи му,че майка ти е скъпа стока за него и,че си бие чекии с пинсета,или нещо такова :lol:

Carexx
03-17-2011, 14:53
Значи аз си уча в що годе нормално даскало...
Социалните групички си ги има.. признавам..
то във всяко училище е така. Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него. :-x Настройва приятелите си против мен и те ми се подиграват..... Добре дотук с мен.
Идва и почва да ме псува на майка !!! ЕЙ ТОВА ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГО ТЪРПЯ. Искам да му го върна тъпкано и така че да не ме каже нищо
и да се отнася с мен с респект а не като с говедо....ОБИЧАМ МАЙКА СИ МНОГО и затова искам да му разбия шибаната физиономия. :-x МОЛЯ за съвети и предложения как да му пр**ба живота въпреки че неговия
явно е доста преебан. :-x НЕ МИ КАЗВАЙТЕ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ защото става въпрос за член от семейството ми.... :-x
Дечко.Научи се да пишеш.

Annabelle
03-18-2011, 09:36
Значи аз си уча в що годе нормално даскало...
Социалните групички си ги има.. признавам..
то във всяко училище е така. Но има един АДСКИ ЗАБУТАН
ПРОПАДНАЛ ПЪПЧАСАЛ ОТВРАТИТЕЛЕН ГАДЕН ПЕДАЛ който
без причина идва и почва да ми размахва средни пръсти с
жалкото обяснение че съм го нервела при положение че ми е под
нивото да говоря с СЕЛЯНИ и ИДИОТИ като него. :-x Настройва приятелите си против мен и те ми се подиграват..... Добре дотук с мен.
Идва и почва да ме псува на майка !!! ЕЙ ТОВА ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГО ТЪРПЯ. Искам да му го върна тъпкано и така че да не ме каже нищо
и да се отнася с мен с респект а не като с говедо....ОБИЧАМ МАЙКА СИ МНОГО и затова искам да му разбия шибаната физиономия. :-x МОЛЯ за съвети и предложения как да му пр**ба живота въпреки че неговия
явно е доста преебан. :-x НЕ МИ КАЗВАЙТЕ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ защото става въпрос за член от семейството ми.... :-x
Дечко.Научи се да пишеш.



не можах да го напиша по разбираемо за такива като тебе сори :D

bloodyF
03-18-2011, 11:34
явно си доста нервна и не си сдържаш емоциите-опитай се, защото на такива като този им е кеф да виждат, че ти се хабиш за нищо. ;)
(с викане, удряне, биене и крясъци не става, от личен опит ти го казвам)

fenastz
03-20-2011, 12:45
Разбий му главата с бухалка.

Schneeflocke
03-20-2011, 15:18
не можах да го напиша по разбираемо за такива като тебе сори :D

Поне си знаеш, че си неграмотна, и това не те притеснява(а би трябвало)...

Nam3less3
03-21-2011, 06:47
Добре дотук с мен.
Идва и почва да ме псува на майка !!! ЕЙ ТОВА ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ГО ТЪРПЯ. Искам да му го върна тъпкано и така че да не ме каже нищо
и да се отнася с мен с респект а не като с говедо....ОБИЧАМ МАЙКА СИ МНОГО и затова искам да му разбия шибаната физиономия. :-x МОЛЯ за съвети и предложения как да му пр**ба живота въпреки че неговия
явно е доста преебан. :-x НЕ МИ КАЗВАЙТЕ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ защото става въпрос за член от семейството ми.... :-xИ аз ще те напсувам на майка. Ето - майка ти да *ба. Сега и с мен ли ще се занимаваш :D

suNnykaty96
03-21-2011, 17:46
^^ Това беше тъпо 8-)
Авторке, изобщо не им се връзвай на такива, просто му покажи, че при теб няма да му минат жалките номерца. Не му падай на нивото, че да го псуваш и ти, грозно е, това означава че не можеш да измислиш нищо друго и за това псуваш...... както казаха и преди мен, гледай да го унижаваш и с нищо не показвай че ти пука. В противен случай - не искам да те плаша, но - спукана ти е работата. От личен опит ти го казвам (:

DaSparKonE
03-21-2011, 18:27
nikoga ne spori s idiot zashtoto shte te zavleche na negovoto nivo i shte te pobedi ... vse pak e po opiten :P da ne te *be obarni go na maitap .. nasechi go s neshto pred poveche xora shte "sadne" i edva li shte probva pak xapesh ;d men nqkoi kato pochne da me psuva mi stava mnogo zabavno .. i vinagi mi idva nqkoq replika na um s koqto da im zapusha ustite ... i da si izqm boq sometimes ... no ti si momiche i nqma kak da stane pri teb :D

PyCoKoCkA93
03-21-2011, 18:33
За момиче си доста грубичка и арогантна-не ти отива...Фактът,че обръщаш внимание на такива прости и елементарни същества показва,че не те,а ТИ си под тяхното(ниско) ниво...Интелигентният човек просто ще подмине всичко с усмивка и няма да се връзва на плямпането на 15 годишен пубер,който днес го сърби,а утре го боли...Схвана ли идеята? 8) 8) 8)

Dimchobg
03-21-2011, 20:19
Разбий му главата с бухалка.
е тва е истината 8-)

Annabelle
03-23-2011, 18:15
не можах да го напиша по разбираемо за такива като тебе сори :D

Поне си знаеш, че си неграмотна, и това не те притеснява(а би трябвало)...

Всъщност с коментара си показвам,че пиша на ниво по-високо от твоето и явно не си ме разбрала, защото далеч не смятам "по - разбираемо за такива като тебе " признак на неграмотност. Замисли се.

Schneeflocke
03-23-2011, 18:51
Всъщност с коментара си показвам,че пиша на ниво по-високо от твоето и явно не си ме разбрала, защото далеч не смятам "по - разбираемо за такива като тебе " признак на неграмотност. Замисли се.

Преброй си грешките в първия пост. И си мечтай да пишеш по-грамотно от мен :razz:

Annabelle
03-23-2011, 19:18
Всъщност с коментара си показвам,че пиша на ниво по-високо от твоето и явно не си ме разбрала, защото далеч не смятам "по - разбираемо за такива като тебе " признак на неграмотност. Замисли се.

Преброй си грешките в първия пост. И си мечтай да пишеш по-грамотно от мен :razz:

Въх...да ти завиди човек. Аз не го пиша за да могат някакви комплексирани дунди като тебе да ми коментират грешките и да си вдигат самочувствието през интернет, а за да получа съвет относно моят ПРОБЛЕМ. Затова сайта се казва тийнПРОБЛЕМ , а не тийнПРАВОПИС.




Така че драга пикло ако обичаш не ми коментирай грешките и не ме карай да си "мечтая" за твоето правилно писане да не те накарам да си помечтаеш за някой друг раздел. :oops:

Schneeflocke
03-23-2011, 19:58
Въх...да ти завиди човек. Аз не го пиша за да могат някакви комплексирани дунди като тебе да ми коментират грешките и да си вдигат самочувствието през интернет, а за да получа съвет относно моят ПРОБЛЕМ. Затова сайта се казва тийнПРОБЛЕМ , а не тийнПРАВОПИС.




Така че драга пикло ако обичаш не ми коментирай грешките и не ме карай да си "мечтая" за твоето правилно писане да не те накарам да си помечтаеш за някой друг раздел. :oops:

Грамотното писане е навик. Който ти просто нямаш. И се гордееш с това... И как ще ме накараш да си помечтая за друг раздел? Между другото, "драга пикло" е обръщение...огражда се със запетайки...

Annabelle
03-24-2011, 04:52
Въх...да ти завиди човек. Аз не го пиша за да могат някакви комплексирани дунди като тебе да ми коментират грешките и да си вдигат самочувствието през интернет, а за да получа съвет относно моят ПРОБЛЕМ. Затова сайта се казва тийнПРОБЛЕМ , а не тийнПРАВОПИС.




Така че драга пикло ако обичаш не ми коментирай грешките и не ме карай да си "мечтая" за твоето правилно писане да не те накарам да си помечтаеш за някой друг раздел. :oops:

Грамотното писане е навик. Който ти просто нямаш. И се гордееш с това... И как ще ме накараш да си помечтая за друг раздел? Между другото, "драга пикло" е обръщение...огражда се със запетайки...

С пикли, които не разбират смисъла на
Аз не го пиша за да могат някакви комплексирани дунди като тебе да ми коментират грешките и да си вдигат самочувствието през интернет няма смисъл да споря. Остани си с "прелестния" правопис и тъпата тиква.

Schneeflocke
03-24-2011, 08:23
С пикли, които не разбират смисъла на
Аз не го пиша за да могат някакви комплексирани дунди като тебе да ми коментират грешките и да си вдигат самочувствието през интернет няма смисъл да споря. Остани си с "прелестния" правопис и тъпата тиква.

Какво малко момиче, каква мръсна уста. Да ти кажа, каквото онова момче те нарича, всичко си си заслужила, до последната псувня. Нищо, животът ще те научи, че накои не само лаят, ами и хапят. :-D

marin4itu
03-24-2011, 09:09
Annabelle, като ти гледам последните постове, не ме очудва това, че те псуват и всички се обръщат срещу теб. Всъщност, ако беше чак толкова арогантна и нахакана, на колкото се правиш, едва ли щеше да пуснеш тема за "гадния педал", колко те тормози. Я си виж поведението и тогава се жалвай кой как се държи към теб!

П.С.: И да првописът си е ужасен! И това не е повод за гордост, ами обратното, би трябвало да се извиниш и да се стараеш да пишеш по-грамотно. Но не, нервни сме и всички са ни криви, а ние сме прави.. Айде стига, моля ти се.. :?

Annabelle
03-24-2011, 09:43
Annabelle, като ти гледам последните постове, не ме очудва това, че те псуват и всички се обръщат срещу теб. Всъщност, ако беше чак толкова арогантна и нахакана, на колкото се правиш, едва ли щеше да пуснеш тема за "гадния педал", колко те тормози. Я си виж поведението и тогава се жалвай кой как се държи към теб!

П.С.: И да првописът си е ужасен! И това не е повод за гордост, ами обратното, би трябвало да се извиниш и да се стараеш да пишеш по-грамотно. Но не, нервни сме и всички са ни криви, а ние сме прави.. Айде стига, моля ти се.. :?


Драга.. не всички ме псуват и се обръщат срещу мен. Не вярвам теб да те атакуват и ти да седиш безучастно. Не се гордея с толкова "ужасния" си правопис,но и няма да позволя хора като вас да ми го коментират. Още повече,познавам ли ви за да ви се извиня? Или пардон, да не си ми някой роднина или приятелка, че да ти се извинявам? :) Не мисля. Напротив, ти си нагла и подмолна за да ми искаш извинение. Така че си обирай крушите и не пиши повече тук като не ти харесва правописа ми.

marin4itu
03-24-2011, 09:53
:D
Извинението не се дава само на приятели или роднини, понякога се налага и на непознати.. Например аз като настъпя някого в автобуса без да искам, много ясно, че ще се извиня.. Това е елементарно възпитание, скъпа моя..

А когато ме обиждат не стоя безучастно, но не съм тръгнала и да псувам, а реагирам с насмешка...

Прекалено се впрягаш, не търпиш, когато хората ти казват, че нещо не ти е наред.. Да такава си си, но е хубаво да се замислиш, аз не ти казвам да се промениш, защото тука някви непознати от форума сме ти казали еди кво си.. Нито пък те нападам или имам за цел да те обидя.. Но като си направила тема, очаквай всякакви коментари..

И ако си мислиш, че като ми казваш, че съм нагла много ме засягаш.. пффф :D

Chacho
03-24-2011, 09:58
Докато се вълнуваш от това, как да си го върнеш на някого, хората ще си те псуват. Всичко тръгна от там, че не си написала първото си мнение като хората и след като ти направиха забележка, вместо да се поправиш, ти фулиш и се опитваш да не останеш по-назад. Да, съгласен съм, че човек трябва да се защитава, но не е лошо и да се вслуша понякога.

Според мен ти трябва повече позитивизъм.

Schneeflocke
03-24-2011, 10:13
:D
Извинението не се дава само на приятели или роднини, понякога се налага и на непознати.. Например аз като настъпя някого в автобуса без да искам, много ясно, че ще се извиня.. Това е елементарно възпитание, скъпа моя..

А когато ме обиждат не стоя безучастно, но не съм тръгнала и да псувам, а реагирам с насмешка...

Прекалено се впрягаш, не търпиш, когато хората ти казват, че нещо не ти е наред.. Да такава си си, но е хубаво да се замислиш, аз не ти казвам да се промениш, защото тука някви непознати от форума сме ти казали еди кво си.. Нито пък те нападам или имам за цел да те обидя.. Но като си направила тема, очаквай всякакви коментари..

И ако си мислиш, че като ми казваш, че съм нагла много ме засягаш.. пффф :D

Забавно е, нали? Подаваш й пръстче и тя захапва бясно, почва да се пени и обижда. Без хора като нея, trolling нямаше да и наполовина толкова интерсно :-D

Annabelle
03-24-2011, 17:58
Добре. Аз ще се поуча от неправилния си правопис и ще се старая да пиша по-правилно. :) Благодаря за всички коментари по темата и нека тя се смята за приключена.

iLovePussyJuice
03-25-2011, 18:17
игнор бе...

кажи му, че е девствен и в скоро време т'ва няма да се промени :D

kyka1
03-25-2011, 18:35
Еми преди имаше един от моя клас (който повтаря за 2 път класа) беше същата история...Викнах 5-6 приятеля малко по - големи, и после ай да гъгне...Бой му е майката 8)