PDA

View Full Version : Начини за преписване



SexyBitch
03-17-2011, 12:18
ИИИ много се вълнувам :grin: Значи, предлагам тук да споделяме най-добрите (Изпробвани от нас :D ) начини за преписване.Ако може пишете и особеностите :D Ето моя начин за преписване:Написвам си листчетата с информацията, която ми е нужна за тази контролна, и ги пъхам в несесера. Когато се нуждая от тях, отварям несесера и се правя, че търся гума или нещо. Ако осетя, че учител идва и нямам много време за реагиране, просто прикланям несесера и зблежавам двата края на ципа. :) Ваш ред :)

Falashk0
03-17-2011, 13:01
ако е с формули .. примерно на етикена на шише .. сфаляш го, пишеш от вътрешната страна и го залепваш.После си вартиш шишето и си ги гледаш :D

SexyBitch
03-17-2011, 14:35
ако е с формули .. примерно на етикена на шише .. сфаляш го, пишеш от вътрешната страна и го залепваш.После си вартиш шишето и си ги гледаш :D

Нашата класна пък не ни дава храни и напитки в стаята. :D

iwssuto
03-17-2011, 17:36
...

RaisedOnRock
03-18-2011, 17:58
Мда...Да преписвате и правите пищовчета...Вижте ни колко сме готини-не учим,преписваме и си правим пищови...
И накрая какво ще научите от целия учебен процес?Щом от малки го карате така,не ми се мисли какво ще правите в университета...Жалка работа.
Сядайте и си учете съвесно,не се правете на интересни...

iwssuto
03-18-2011, 19:44
ами да ти кажа 95 % са такива
аз бързо помня и като трябва уча .. така де ВИНАГИ нопонякога помагат ;)
за 1 , 2 въпроса :booooomb: :booooomb: !!!!!

kireca
03-19-2011, 16:44
Мда...Да преписвате и правите пищовчета...Вижте ни колко сме готини-не учим,преписваме и си правим пищови...
И накрая какво ще научите от целия учебен процес?Щом от малки го карате така,не ми се мисли какво ще правите в университета...Жалка работа.
Сядайте и си учете съвесно,не се правете на интересни...


Айде бе .. ние да не би да сме отишли там за да учим ??? Ние сме утишли по принуда , а нашите родители ги интересуват оценките. Така , че по добре да препиша и да изкарам 6 , отколкото да уча по нежелание и да изкарам 2 или 3 или 4...

daq96
03-23-2011, 06:02
Оооо.... ще преписваме! :grin: Слушайте:
-нали знаете онези прозрачните химикалки. Взимате една такава махате и отгоре капачката и на малко листче с написаните отговори го напъхвате вътре.после си слагате капачката и може да си гледате отговорите
-една позната ми разказва пък че нейна съученичка си е писала по ноктите отговорите. :-D
-друг вариант е и да си запишете отговорите на листа и под безцветен чорапогащник само че трябва да сте със 7/8 дънки. Кръстосвате си краката (на четворка) така че написаното да бъде към вас. И ако се вижда когато учителката дойде към вас просто си смъквате краката.
-за матурите става и онова със шишето защото там е позволено да се ходи до тоалетна и да се пие вода. И за матурата разбира се просто може да си пъхнете в джоба на дънките отговорите и да кажете че отивате до тоалетна и тогава да си погледнете отговорите.
ако ще правите контролно например по математика можете да си приготвите от миналия ден обикновен лист.(поне мойте госпожи така правят(изискват ние да си късаме лист от тетрадките)) и на този лист си записвате формулите с молив и така докато решавате просто може да ги поглеждате. И преди да си предадете листа трябва да изтриете написаното.

и все пак госпожите се изучиха сега вече минават и ни проверяват ръцете дали сме си писали там отговорите за теста но ние също хитреем.
И въпреки това просто си научете защото един ден когато завършите с листите ли ще ходите по улиците че когато някой ви пита нещо да можете да му отговорите.

iinwisible
03-24-2011, 18:13
Пишеш си на едно листче нужната информация слагаш я на стола така че като седнеш и си разтвориш краката да видиш написаното :grin: Винаги работи и до сега никой не е забелязвал :grin: