PDA

View Full Version : * Фон дьо тен...



Goddess
03-17-2011, 12:33
1000 теми има, знам, ама искам да се допитам...Можете ли да ми предложите фон дьо тен ( до към 30 лв ), който да не е сух или матиращ. Кожата ми е нормална, но всички фдт-ни, които съм ползвала са все с матиращ ефект и след като попият в кожата стоят прекалено..сухо. Искам някой по-мазен така да кажем и да е покривен.

koshtramba
03-17-2011, 12:38
А като слагаш крем отдолу, пак ли ти попива и ти седи така сухо?

Rebirthing
03-17-2011, 13:08
Bourjois Healthy Mix ;).

Zehtinka
03-17-2011, 13:11
Revlon
ColourStay :)

Goddess
03-17-2011, 14:09
А като слагаш крем отдолу, пак ли ти попива и ти седи така сухо?

Да, а винаги слагам...Не ми е суха кожата по принцип, нормална е, ама наистина много сухо ми стоят..

Bourjois Healthy Mix покривен ли е ? И колко струва ?
Иии за този на Ревлон ? :)

rosencetooo
03-17-2011, 14:17
Bourjois 10 hour sleep effect :P

koshtramba
03-17-2011, 14:56
Откажи се от хелти микса... Мнооого отрицателни мнения изчетох, повече отколкото положителни, наистина. За 10 часовия слийп ефект(17тина лева е) - не само съм чувала, но и съм виждала невероятен ефект, най-добрата ми приятелка го ползва. Лек е, по-скоро изравнява тена, но е наистина добър. Ревлона също е добър, но не зная дали няма да ти прави пак този проблем.

POLLINA
03-17-2011, 15:55
revlon colorstay . аз съм много доволна от него,покривен е ,стои на кожата добре и е много траен

Sigrina
03-17-2011, 19:32
GOSH exceptional wear. Няма да ти стои сухо, защото има светлоотразяващи частици, които правят лицето да изглежда озарено. Не си личат, много са фини.
Иначе Loreal thrue match казват, че е доста мазен, аз именно затова не съм го пробвала, така че, ако искаш може и него да пробваш :)
П.С. Един съвет от мен - 15тина минути преди да нанесеш ФДТ нанеси хидратиращ крем :)

Rebirthing
03-17-2011, 20:40
Откажи се от хелти микса... Мнооого отрицателни мнения изчетох, повече отколкото положителни, наистина. За 10 часовия слийп ефект(17тина лева е) - не само съм чувала, но и съм виждала невероятен ефект, най-добрата ми приятелка го ползва. Лек е, по-скоро изравнява тена, но е наистина добър. Ревлона също е добър, но не зная дали няма да ти прави пак този проблем.

И къде си ги чела тези отрицателни мнения .:shock: ? Тук във форума съм виждала две теми за този фдт и лошите мнения бяха едва 2-3 на фона на другите...За мен лично е по-добър от 10 hours sleep effect, но явно си е до кожа.

ColorStay-a на Revlon e добър, доста покривен фон дьо тен, издръжлив е, но за мен лично е малко тежък за ежедневието. При повечето случай доста изсушава кожата, така, че не мисля, че ще свърши работа на момичето.

Към авторката: Цената на Healthy Mix e 16.50 лв. в момента е на промоция. Ревлона е малко по-скъп. Бих ти предложила фон дьо тена на Lancome, Teint Miracle, но цената е 78 лв. Може да пробваш преди фдт, да сложиш хидратища основа.

Violenza
03-18-2011, 04:48
И аз бих ти препоръчала Revlon colorstay, но едно време като го ползвах и на моята кожа стоеше много сухо, иначе е наистина много покривен, не съм виждала по-покривен фдт.


на Lancome, Teint Miracle, но цената е 78 лв.
[/b]
И на мен много ми го препоръчаха този, но най-светлият тон ми беше много тъмен :(

От Clinique even better сега съм много доволна, много добър и покривен(но отново най-светлото ми е сравнително тъмно и само вечер го слагам) , той наистина стои по-мазно на кожата и много по-естествено от Revlona, но и той е към 70лв.