PDA

View Full Version : Мнение за 35 СОУ



IchLiebeHardcore
03-17-2011, 18:51
Ако някой учи или знае нещо за 35 СОУ нека сподели мнение и дали си заслужава за след 7ми клас?

catalogueofanger
03-18-2011, 02:12
Кое беше 35 ?

Pliok0019
03-18-2011, 03:39
http://bg.wikipedia.org/wiki/35_СОУ_„Добри_Войников“

Много близо е до моето училище - НФСГ.

Според мен не си заслужава за кандидатстване, освен ако имаш много слаб успех и живееш в близост до училището.

П. П. Верно ли съм написала слап?!

Мнението ми за елитните гимназии е доста противоречиво.

От една страна, още месец след като постигнах висок резултат на изпита след 7ми клас, се разочаровах тотално. Всъщност не чак толкова тотално, защото днес за пореден път видях какво значи некомпетентност. С всеки изминал ден в уж елитно училище се убеждавам, че няма смисъл в средното образование. В моя случаи то не ми е донесло абсолютно нищо освен безсмислени притеснения и изгубено време.


От друга страна, сякаш средата в уж елитните училище е по-благоприятна и предразполагаща към това да продължиш образованието си.

Във всеки случаи съветвам автора добре да помисли какво точно иска да учи, особено ако става въпрос за нещо конкретно и ангажиращо. Аз направих много грешен избор и единствения съвет към теб е че е по-добре да се запишеш в 35то, отколкото в НФСГ, което е на 50м от него.

semantics
03-18-2011, 08:01
В Лозенец, да.

Според мен е чудесно училище. Пед. персонал си има своите неразбории, но къде ги няма...

Много активно на много фронтове, с добро езиково обучение.

Колкото до слабия успех, търчането само подир "най-елитните" гимназии е пълно безумие. Не ми се обяснява защо.

Споделям впечатление, защото съм имал работа там няколко пъти и не е имало нещо да ми направи лошо впечатление. Имам и колеги и приятели, завършили училището, които също говорят само хубави неща за него.

iLovePussyJuice
03-18-2011, 18:28
не съм учил там, но е много гадно за ритане 8-)

Paradigma
06-25-2011, 10:40
Завърших 35 СОУ, взех Sprachdiplom и сега уча в Германия наред с ученици от 91 НЕГ. И за какво е цялата драма, като накрая отиваме на едно място? =) Не е важно кое училище завършваш, а ти самият колко труд ще вложиш през годините. До 2009-2010 35 СОУ беше невероятно място, със страхотни преподаватели, предлагашо много добра подготовка по немски. Новата директорка (А. Калчева) обаче изгони най-свестните учители и колкото и да ми е болно да ти го кажа - немски език там няма как да научиш вече. За френския не съм наясно как стоят нещата, но някои познати заминаха да учат в Брюксел и Франция.