PDA

View Full Version : Фешън..



sasuke666
03-17-2011, 19:46
Тук можете да споделите кои са любимите ви марки на дрехи,обувки и аксесоари. :-D

Little_Lady93
03-17-2011, 20:06
От тези марки, които с 300 зора успявам да си позволя любими са ми: Miss Sixty, Phard, Mango. Lui Jo, Diesel, BSB, ZU elements, Primo Emporio, Baggat иии други има ама тези се сетих в момента... а от спортните Quiksilver, Vans и класика - Nike
Иначе някой ден много ще се радвам да мога да си позволя Gucci, Emporio Armani, Versace, Christian Loboutin и т.н. но най-вероятно ще си остане в мечтите ми
Иначе нещо като "мечта" ми е рокля на Elie Saab догодина за бала, но цените се просто космически :shock:
Малко се увлякох ама ми е мн голяма страст модата :-D

katericArofl
03-17-2011, 20:51
а какви са тези космически цени, че въобще не съм запозната, а ми е интересно? :-o

Little_Lady93
03-17-2011, 20:57
Оригиналните рокли достигат цени до 10000$, че може и нагоре, зависи от модела. Абе.. със сигурност са 4 цифрени, а това е сума, която е непосилно да дам, камо ли за 1 вечер. Иначе са зашеметяващи, това ми любимия дизайнер

britzy
03-18-2011, 03:34
Naf Naf,prada,versace -сигурна съм,че имам любими дрехи и от други,но просто за тези се сещам вмомента 8-)

а за обувки на Baby Phat cat

pitfall
03-18-2011, 05:56
за дрехи предпочитам Terranova, Calliope, Kenvelo, Fox, а за обувки Deichmann или Mat Star

annamari
03-19-2011, 18:15
обувки лакоста, дрехи се ми е тая имам тениски и от 90 лв имам и от 10

Infinity
03-19-2011, 18:26
Най-често си пазарувам от Бершка, Пул енд Беър, Страдивариус, Зара.
Често си взимам нещо и от Reserved, Cropp Town, Miss Sixty .. понякога и Бенетон, въпреки че не е мой стил. :)
Спортни стоки си купувам почти винаги от Nike, а обувките имам абсолютно всякакви марки - от доста скъпи до супер евтини. 8-)
Разбира се, обаче и аз си имам някакви любими марки,за които си мечтая. 8-) Доста често си харесвам нещо на Max Mara, Burberry, Marc Jacobs, Valentono, а за рокли абсолютен фаворит ми е Elie Saab!! 8-)
http://fashionrules.com/wp-content/uploads/2010/10/Spring-Gowns-2011.jpg :smt049 :smt049 :smt049

dream1707
03-19-2011, 18:28
Попринцип харесвам на Паоло Ботичели, Тенденз, Найк ... и Супра ( въпреки че Супра ще имам вереоятно само в мечтите си ) , Мис Сиксти, Кенвело, Теранова :)... и разни други, зависи от самите дрехи, някой път дори и дрехите и обувките от "кучите марки" са много хубави ;дд

smiirnoff
03-20-2011, 10:32
Дрехи - Calliope, Terranova (всъщност по - често ходя на Графа в онзи Tempory Store (май така се казваше) 8-), то е същата работа), Kenvelo и Fox (рядко), Bershka, Koton, Orsay, Oviesse, Sprider, Esprit, House, Cropp Town, Protest ... общо взето са това.

Обувки - Converse, Etnies, Supra (скоро ще си взема ^^), Nike иии да, това са 8-)

Сега съм си харесала мноооого неща и в Bershka и Pull and Bear <3

Bebolinkaf
10-08-2011, 13:11
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

zlatit0o
10-08-2011, 13:30
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.
Честно?

Rebirthing
10-08-2011, 14:06
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.
Честно?


Хихи, не поставяй нещата под съмнение :-D . Щом казва значи е така .Въпреки, че за мен лично колкото и да е богат един човек не всичките му дрехи са на Армани и на Клайн :lol: .


По темата:
В България най-често пазарувам от Bershka, Stradivarius, Esprit, Reserved, Miss Sixty, Sisley, ZARA, Tally Weijl, като цяло от по-популярните марки в БГ. Една от любимите ми марки е Karen Millen.
От чужбина си купувам дрехи на Lipsy London, Reiss, Diesel, TFNC, Warehouse, Ted Baker, Fred Perry, Guess, True Religion.
Oбувки - повечето от гореизброените марки предлагат и обувки. Любими иначе са ми Converse.
Аксесоари - дрънкулки имам всякакви ;д от етвини до по-скъпи като Juicy Couture.
Чанти - също всякакви, важното е да ми хареса модела.

millmii
10-08-2011, 14:17
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Rebirthing
10-08-2011, 14:30
Само аз ли не вярвам :lol:

You're not alone 8-) !

FreshJuice
10-08-2011, 14:30
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Аз също :lol: :lol: :lol:

PamelaIvanova
10-08-2011, 14:43
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

то понеже в Хасково ги има всички тия марки.. е, освен ако са ментета от пазара :lol:
иначе по темата: Terranova, Bershka, Miss Sixty, Killah, Humanic, Adidas..

millmii
10-08-2011, 18:09
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

то понеже в Хасково ги има всички тия марки.. е, освен ако са ментета от пазара :lol:


:razz: Чак сега виждам, че е от Хасково .. вече въобще не вярвам :razz: Иначе всички тук (повечето) се изкарахте с егати големите бюджети за дрехи :shock: То вярно, че темата е за любими/предпочитани марки, ама .. :-o

vampire_girl_
10-08-2011, 18:54
Любими - няма да се изхвърлям,твърдейки едва ли не,че имам една дузина обувки Лоботин,но не мога да отрека,че са страхотни и това е може би най-най-най-любимата ми марка евър!!!
Други фаворити сред фаворитите са ми Rocco Barocco,Stella McCartney и Alexander McQueen

strawberry88
10-08-2011, 18:55
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Аз също :lol: :lol: :lol: и аз :shock: :D

kitty02
10-08-2011, 19:10
За дрехи-нямам..За обувки Adidas и Nike.

Evie
10-08-2011, 19:35
Дрехи - ZARA :grin: Pull and Bear, Miss Sixty, Bershka, Adidas, New Yorker..
Обувки - Adidas, Supra и други..
Чанти - по принцип си купувам от различни марки, но обожавам чантите на Miss Sixty

PullMeCloser
10-08-2011, 19:41
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Аз също :lol: :lol: :lol: и аз :shock: :D

И ако си ги купува някъде от чужбина, какво? Много сте интересни. :lol:

millmii
10-08-2011, 19:55
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Аз също :lol: :lol: :lol: и аз :shock: :D

И ако си ги купува някъде от чужбина, какво? Много сте интересни. :lol:

Ама тя да си ги купува от където иска .. аз пак не вярвам :lol:

radie
10-08-2011, 22:12
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

Само аз ли не вярвам :lol:

Аз също :lol: :lol: :lol: и аз :shock: :D
me three :lol:

Rebirthing
10-09-2011, 08:08
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

то понеже в Хасково ги има всички тия марки.. е, освен ако са ментета от пазара :lol:


:razz: Чак сега виждам, че е от Хасково .. вече въобще не вярвам :razz: Иначе всички тук (повечето) се изкарахте с егати големите бюджети за дрехи :shock: То вярно, че темата е за любими/предпочитани марки, ама .. :-o

Абе момичето по други теми е писало, че учи в Швейцария бе :D . То и аз познавам хора които учат в Швейцария, вярно имат чанта Шанел, Луис Вютон и т.н, но повярвайте ми гардероба им не е пълен с дрехи от които всяка да е по 2000$.
Иначе тук никой не си е споделял бюджета, аз иброих марките които най-често ми грабват окото, но това не значи, че им изкупувам цялата колекция всеки сезон :? .

BonnieandClyde666
10-09-2011, 09:03
Дрехи-Zara, Mango, Denim, Levi's, New Yorker, Beneton, Calvin Klein, Marks&Spencer, Peek&Cloppenburg...
Обувки-Zara, Bershka, Mango...

Zarity
10-09-2011, 11:11
Милите,кви сте забъркани :lol: :lol: :lol:

BonnieandClyde666
10-09-2011, 11:52
^ :-o

Phonique
10-09-2011, 11:57
Bershka,Miss Sixty

Обувки:Supra (имам два чифта за които умирам :smt007 ),Converse,Nike

millmii
10-09-2011, 13:58
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

то понеже в Хасково ги има всички тия марки.. е, освен ако са ментета от пазара :lol:


:razz: Чак сега виждам, че е от Хасково .. вече въобще не вярвам :razz: Иначе всички тук (повечето) се изкарахте с егати големите бюджети за дрехи :shock: То вярно, че темата е за любими/предпочитани марки, ама .. :-o

Абе момичето по други теми е писало, че учи в Швейцария бе :D . То и аз познавам хора които учат в Швейцария, вярно имат чанта Шанел, Луис Вютон и т.н, но повярвайте ми гардероба им не е пълен с дрехи от които всяка да е по 2000$.
Иначе тук никой не си е споделял бюджета, аз иброих марките които най-често ми грабват окото, но това не значи, че им изкупувам цялата колекция всеки сезон :? .

Повярвай ми .. познавам много богати хора и то точно в Швейцария и имам една доста близка и заможна приятелка (българка), която учи в частно училище (учеше, вече не е там - завърши) .. и лично аз съм живяла в Швейцария .. както и да е, отплеснах се :lol: Та, дори и на тях това не са им марките, които КУПУВАТ НАЙ-ЧЕСТО. Е, да .. ако си на нещо много официално.. изключвам и чантите на Луис - използват ги, качеството си е качество, ама и те си купуват простосмъртните марки като C&A i H&M.. Таа.. идеята ми беше, че не всичко е Armani (ако щеш и за много богатите хора) ;)

Rebirthing
10-09-2011, 14:00
millmii - имам абсолютно същото предвид :) ! Това в никакъв случай не е ежедневното им облекло.

Mirage3
10-09-2011, 14:14
Обичам маркови дрехи, но мразя целия град да ходи с такива. Точно затова ми е неприятно като си харесам една дреха и после я виждам върху всички момичета. Иначе Kenvelo и Lc Waikiki. Дънки - обикновенни магазини за дрехи. :) С чантите вече е по-трудно... В Русе ми е супер трудно да си намеря чанта през рамо. Обувки - откъдето намеря.

linzer
10-09-2011, 14:35
За дрехи - LC Waikiki,Zara,Stradivarius,New York
За обувки - Deichmann,Nike

Но не винаги една дреха от по-евтините марки е гадна и
не винаги една дреха от най-скъпите магазини е хубава.

По принцип не робувам на марки - ако ми хареса нещо си го купувам - независимо дали е от пазара за 10 лв. или от някой скъп магазин по центъра за 100 :)

millmii
10-09-2011, 14:36
millmii - имам абсолютно същото предвид :) ! Това в никакъв случай не е ежедневното им облекло.

Да, но тя е написала, че най - често купува .. Е, съжалявам но няма как да е така! (И спирам да споря по този въпрос, защото НЕ вярвам каквото и който и да ми говори..Просто няма начин колкото и да си богат, а не знам как така човек от Хасково .. навлязох другаде, това са лични неща, няма да ги коментирам) Едно е най - често да си купуваш нещо, друго е да ти е предпочитана марка (или мечтана) Въпреки, че не знам как така съдите преди да сте пробвали .. :)

psych0
10-09-2011, 16:38
дрехи- Only, Vero Moda напоследък всичките ми дрехи са тези марки.
обувки-Converse, Nike, Reebok

rihanna344
10-16-2011, 16:49
Дрехи - Terranova,Kenvelo,Calliope,New Yorker.
Обувки - Mat Star !

summerxtime
10-16-2011, 18:28
Дрехи-Forever21,Pull&Bear,H&M,Abercrombie & Fitch,Hollister,Miss Sixty,Bershka,Beneton

Обувки-Love Pastry,Nike,Puma,Adidas,Supra и разбира се Converse :smt007 \:D/

wikito123
10-16-2011, 18:38
Дрехи си купувам от пазара и понякога от моловете. Обувки имам едни маратонки Найк и ботушите са ми от бул. Граф Игнатиев.
Иначе марките които ми харесват са много, от които съм си взимала по нещо са: terranova, caliope, bershka, telly weijl, danaya.. за други не се сещам :D

JustForFun
10-16-2011, 19:49
Дрехи си купувам от бершка, ню йоркър и кенвело.. Също така харесвам и Jennyfer ;) Обуща от дейчман или както се казва и булдозер (по-спортните) :-D А и понякога на All star или на lacoste

VampireLover3
10-17-2011, 07:42
Само аз ли не харесвам тези "парцали" наскоро ходих с една приятелка до мола да си купи ботуши и като влязохме в тея магазини направо се чудя как не ослепях.. толкова грозни неща и как може всички да си слагат такива дрехи? (вярно е, че е въпрос на вкус, но..):? Лично аз предпочитам да си взема нещо от пазара дет ще е абсолютно същото, но не марково и хиляда пъти по-евтино. И да ми останат пари за още нещо. А не да си купя едни дънки за 200 лв и една блуза за 150 и после да се чудя какво да нося цяла година.. :-o

tomboy
10-17-2011, 08:04
Оожавам да обикалям секъндите за дрехи , а любимата ми марка обувки е Найк. Също така имам някои неща от ''На тъмно'' и ''Антистар''.... :grin: :grin: :grin: ...не си падам по марки от рода на Долче и Габана... :?

rihanna344
10-19-2011, 11:57
Лично аз предпочитам да си взема нещо от пазара дет ще е абсолютно същото, но не марково и хиляда пъти по-евтино. И да ми останат пари за още нещо. А не да си купя едни дънки за 200 лв и една блуза за 150 и после да се чудя какво да нося цяла година.. :-o

+1 :)

Colombia
10-19-2011, 12:06
По принцип не робувам на марки - ако ми хареса нещо си го купувам - независимо дали е от пазара за 10 лв. или от някой скъп магазин по центъра за 100 :)


++++++++++++++++++++++++++++

strawberry88
10-19-2011, 12:07
обувки-Converse,Nike,Puma,Adidas,Deichmann,Red lips
дрехи-Bershka,Miss Sixty,Stradivarius,New Yorker,Kenvelo
:) :smt007

Supernaturalfan
10-19-2011, 13:13
Амии да видим...пазарувам само в Terranova, New Yourker, LC Waikiki и Deichmann. Но любимите ми магазини са Ню Йоркър и Уайкики :D

Bebolinkaf
11-26-2011, 07:51
Дрехи си купувам най - често от Armani и Calvin Klein.Обувките на Gucci,Burberry и Versace са точно мой стил,а за чантите обожавам Louis Vuitton.Имам 3 чанти оттам...Аксесоарите им също така са страхотни.
ПС: Роклите на Roberto Cavalli и Elie Saab са уникални.

то понеже в Хасково ги има всички тия марки.. е, освен ако са ментета от пазара :lol:


:razz: Чак сега виждам, че е от Хасково .. вече въобще не вярвам :razz: Иначе всички тук (повечето) се изкарахте с егати големите бюджети за дрехи :shock: То вярно, че темата е за любими/предпочитани марки, ама .. :-o

Абе момичето по други теми е писало, че учи в Швейцария бе :D . То и аз познавам хора които учат в Швейцария, вярно имат чанта Шанел, Луис Вютон и т.н, но повярвайте ми гардероба им не е пълен с дрехи от които всяка да е по 2000$.
Иначе тук никой не си е споделял бюджета, аз иброих марките които най-често ми грабват окото, но това не значи, че им изкупувам цялата колекция всеки сезон :? .

Повярвай ми .. познавам много богати хора и то точно в Швейцария и имам една доста близка и заможна приятелка (българка), която учи в частно училище (учеше, вече не е там - завърши) .. и лично аз съм живяла в Швейцария .. както и да е, отплеснах се :lol: Та, дори и на тях това не са им марките, които КУПУВАТ НАЙ-ЧЕСТО. Е, да .. ако си на нещо много официално.. изключвам и чантите на Луис - използват ги, качеството си е качество, ама и те си купуват простосмъртните марки като C&A i H&M.. Таа.. идеята ми беше, че не всичко е Armani (ако щеш и за много богатите хора) ;)
Само да попитам,кога съм казвала че си копувам САМО И ЕДИНСТВЕНО маркови дрехи?Плюс това не си купувам всеки ден дрехи от Армани,имам и много други дрехи,които не са скъпи.И едва ли не тука,ако някой каже че си е купил нещо скъпо,всичко живо му скача и казва че лъже или е фалшиво.Е,съжелявам много,обаче не си купувам фейк дрехи.А на тези които не ми вярват - не ми пука изобщо.Нека всеки си носи това което иска и в край на сметка няма никакво значение кой откъде е,защото всеки,подчертавам ВСЕКИ може да иде до чужбина.