PDA

View Full Version : Как да се справя с пъпките



babyborn
03-17-2011, 19:58
Значи, от доста време имам много пъпки над гърдите (малко до надолу от вратът) и по гърба. Мажа се с какви ли не кремове и нищо не действа точно там. Иначе по лицето се махат много бързо. Бихте ли ми казали как да ги премахна защото се срамувам да ходя с малко по голямо деколте или гол гръб :?

gab4ooo
03-17-2011, 20:11
и аз съм така и нищо не помага . сори че ти го казвам ама е така . сменила съм хиляда кожни лекаря , мазала съм се с кремове на стойност 3000 лева нищо не стана . само и единствено се махнаха всички пъпки през лятото на морето.сигурно от морската вода и от слънцето . но после пак се появиха . а на лицето как ги махаш щот аз там също имам ама не се личат много . ама пак не ми действа нищо . (е аз ги чопля ама все пак я кажи с кво си мажеж лицето)

babyborn
03-18-2011, 06:32
и аз съм така и нищо не помага . сори че ти го казвам ама е така . сменила съм хиляда кожни лекаря , мазала съм се с кремове на стойност 3000 лева нищо не стана . само и единствено се махнаха всички пъпки през лятото на морето.сигурно от морската вода и от слънцето . но после пак се появиха . а на лицето как ги махаш щот аз там също имам ама не се личат много . ама пак не ми действа нищо . (е аз ги чопля ама все пак я кажи с кво си мажеж лицето)
Мажа се с acneout и съм супер доволна защото лицето ми е чисто като бебешко дупе :) Сега смятам да си купя acnicare cream . Можеш да намериш acneout в аптеките! :)

kiki1991
03-18-2011, 07:17
и аз съм така и нищо не помага . сори че ти го казвам ама е така . сменила съм хиляда кожни лекаря , мазала съм се с кремове на стойност 3000 лева нищо не стана . само и единствено се махнаха всички пъпки през лятото на морето.сигурно от морската вода и от слънцето . но после пак се появиха . а на лицето как ги махаш щот аз там също имам ама не се личат много . ама пак не ми действа нищо . (е аз ги чопля ама все пак я кажи с кво си мажеж лицето)
Мажа се с acneout и съм супер доволна защото лицето ми е чисто като бебешко дупе :) Сега смятам да си купя acnicare cream . Можеш да намериш acneout в аптеките! :)


+и аз имам същия проблем със пъпките над гърдите,на гърбът и по раменете имах доста гадни бяха,найстина се махат когато се опечеш..аз като ходех 3 месеца на солариум и ми изчезнаха от всякаде нямах и 1на,но есента като спрях да ходя и пак се появиха,и аз ги мазах с акне аут и го препоръчвам на всички който имат пъпки по лицето или на местата кадето аз имах,найстина минават и изчезват много бързо.