PDA

View Full Version : Първи път



Sunshin3
03-18-2011, 08:21
така.. съжалявам, че въпросът ми ще е по-глупав, от колкото очаквахте 8-)
не се чудя готова ли съм и т.н.

въпросът е следният:
(момиче съм)
понеже (там) косъмчетата ми не са израснали достатъчно, кола маската не можа да ги хване, за това ги махнах със самобръсначка и не е така гладко, както с колата(не съм надявала де)
та се чудя.. това проблем ли е?

stigmata
03-18-2011, 08:25
Удари ги на контра деба тия косми,пак стават гладки.

Sunshin3
03-18-2011, 08:27
не е същото като с колата :wink:

stigmata
03-18-2011, 09:43
Е не е,ама е нещо.А тия вашите косъмчета направо режът патки!

findthetruth
03-18-2011, 11:14
Не мисля, че точно това ще спре някой 8-)
Аз и така няма да имам против :D

TheGirlNextDoor
03-18-2011, 11:17
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)

Falashk0
03-18-2011, 12:11
Не бии контра,защото излизат гадни пъпчици.Според мен няма никакъв проблем.

shugababe112
03-18-2011, 12:35
И аз в началото като ми бяха такава никаква дължина много ме беше срам,не исках да правя секс по това време,но в последствие осъзнах,че това е нормално и вече не ми пука особено.Ти в момента нямаш косми само явно леко боцка,няма значение това,не се притеснявай.

norain
03-18-2011, 12:39
Абее пича няма да ти гледа лехичката :D А и знаеш ли , може да е по бетер от теб :D :D

YyoOnNiItTyY
03-18-2011, 13:29
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

stigmata
03-18-2011, 13:31
Абее пича няма да ти гледа лехичката :D А и знаеш ли , може да е по бетер от теб :D :D Може да я лиже,е*а ли го!

norain
03-18-2011, 13:32
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

15 минути ! Отмива се с една пластмасова шпатулка която е в комплекта :P Е ще постиш "само по парфюм" известно време, но все пак :D

norain
03-18-2011, 13:34
Абее пича няма да ти гледа лехичката :D А и знаеш ли , може да е по бетер от теб :D :D Може да я лиже,е*а ли го!

Нека лиже бе, голяма работа , малко косми, като е излязал от на майкаси **** не се е оплаквал нали :D :D

Понякога найстина е гадно. Преди време опипах така една мадама,оказа се ,че не беше постригвала лехата от известно време, и колко да е кефа, изкарах си ръчичката от там. Но не се притеснявай, всичко до 8 милиметра е малко :D :D

YyoOnNiItTyY
03-18-2011, 13:35
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

15 минути ! Отмива се с една пластмасова шпатулка която е в комплекта :P Е ще постиш "само по парфюм" известно време, но все пак :D
E искам да ти кажа че си заслужава и час да седиш така .. :grin: :grin: :grin: Не бе мани базика.. лично на мен първия път беше с кола маска нарочна за да е гладичко.. за да не създавам проблеми на момчето.. то не че кой знае каквипорблеми може да му създадеш.. ама тогава бях много притеснителна! 8-)

norain
03-18-2011, 13:37
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

15 минути ! Отмива се с една пластмасова шпатулка която е в комплекта :P Е ще постиш "само по парфюм" известно време, но все пак :D
E искам да ти кажа че си заслужава и час да седиш така .. :grin: :grin: :grin: Не бе мани базика.. лично на мен първия път беше с кола маска нарочна за да е гладичко.. за да не създавам проблеми на момчето.. то не че кой знае каквипорблеми може да му създадеш.. ама тогава бях много притеснителна! 8-)

Хех права си. 1-вият път всички са така притеснени, гледат всичко да е наред, за да не създаде грешни впечатления в другите..
За 1 момиче би ли бил проблем ако, доло триегълника е добре поддържан, но например има известно количество "вълна" по гърдите,корема ии краката ?? Това е моят въпрос?

YyoOnNiItTyY
03-18-2011, 13:42
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

15 минути ! Отмива се с една пластмасова шпатулка която е в комплекта :P Е ще постиш "само по парфюм" известно време, но все пак :D
E искам да ти кажа че си заслужава и час да седиш така .. :grin: :grin: :grin: Не бе мани базика.. лично на мен първия път беше с кола маска нарочна за да е гладичко.. за да не създавам проблеми на момчето.. то не че кой знае каквипорблеми може да му създадеш.. ама тогава бях много притеснителна! 8-)

Хех права си. 1-вият път всички са така притеснени, гледат всичко да е наред, за да не създаде грешни впечатления в другите..
За 1 момиче би ли бил проблем ако, доло триегълника е добре поддържан, но например има известно количество "вълна" по гърдите,корема ии краката ?? Това е моят въпрос?

E попринцип няма проблем.. поне за мене 8-) защотооо.. да кажеме аз харесвам момчета с добре поддържан триъгълник.. малко ще ми е странно да не видя и едно косъмче по тялото на момчето с което съм! :lol: Иначе избягвам косматите .."там долу" защото просто усещането неми харесва.. ама всеки с предпочитанията си! :-D

YyoOnNiItTyY
03-18-2011, 13:42
и аз не вярвам да е проблем :-D ..пък и нямаш други алтернативи..ако не искаш бръсначка си вземи крем депилатоар :)
Дам!Но прочети много вниманетлно опътването на крема депилатоар! :D Не че защото оже да объркаш кой знае какво.. просто се осведоми колко време трябва да стоиш с него и кога да го отмиеш 8-)

15 минути ! Отмива се с една пластмасова шпатулка която е в комплекта :P Е ще постиш "само по парфюм" известно време, но все пак :D
E искам да ти кажа че си заслужава и час да седиш така .. :grin: :grin: :grin: Не бе мани базика.. лично на мен първия път беше с кола маска нарочна за да е гладичко.. за да не създавам проблеми на момчето.. то не че кой знае каквипорблеми може да му създадеш.. ама тогава бях много притеснителна! 8-)

Хех права си. 1-вият път всички са така притеснени, гледат всичко да е наред, за да не създаде грешни впечатления в другите..
За 1 момиче би ли бил проблем ако, доло триегълника е добре поддържан, но например има известно количество "вълна" по гърдите,корема ии краката ?? Това е моят въпрос?

E попринцип няма проблем.. поне за мене 8-) защотооо.. да кажеме аз харесвам момчета с добре поддържан триъгълник.. малко ще ми е странно да не видя и едно косъмче по тялото на момчето с което съм! :lol: Иначе избягвам косматите .."там долу" защото просто усещането неми харесва.. ама всеки с предпочитанията си! :-D

stigmata
03-18-2011, 13:55
Бе вълна трябва да има,та да има кво да скубеш! :razz:

straus
03-18-2011, 13:58
Аз принципно се поддържам долу ама веднъж с мацката бяхме заети с работа няколко дни и двамата не се бяхме очистили. Чувството е съвсем друго, доста възнуждащо бих казал, пробвайте може и на вас да ви хареса ;)

norain
03-18-2011, 14:01
Аз принципно се поддържам долу ама веднъж с мацката бяхме заети с работа няколко дни и двамата не се бяхме очистили. Чувството е съвсем друго, доста възнуждащо бих казал, пробвайте може и на вас да ви хареса ;)

Нямам никакъв опит, за да ти кажа какво е :D :D

straus
03-18-2011, 14:03
Ами как да ти го опиша... мекичко.. като възглавничка :-D

norain
03-18-2011, 14:04
Ами как да ти го опиша... мекичко.. като възглавничка :-D

Ехх дано някога и аз го изпитам това чувство :D Както е тръгнало сега, скоро може да не ме огрее :D :D

straus
03-18-2011, 14:09
Аз като бях на 15 си мислех, че никога през живота си няма да видя женски полов орган на живо. Идея си нямаш колко прятно са ме изненадвали от тогава :D

norain
03-18-2011, 14:21
Аз като бях на 15 си мислех, че никога през живота си няма да видя женски полов орган на живо. Идея си нямаш колко прятно са ме изненадвали от тогава :D

Сега и аз така си мисля :D само,че съм на 16 :D

stigmata
03-18-2011, 14:36
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

norain
03-18-2011, 14:39
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D

stigmata
03-18-2011, 15:07
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D Не трябва и да ти бъде! :)

norain
03-18-2011, 15:12
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D Не трябва и да ти бъде! :)

На мен - НЕ , но на някои Е !

stigmata
03-18-2011, 15:44
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D Не трябва и да ти бъде! :)

На мен - НЕ , но на някои Е ! техен проблем :)

norain
03-18-2011, 15:52
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D Не трябва и да ти бъде! :)

На мен - НЕ , но на някои Е ! техен проблем :)

И мамкаму, излиза им късмета :booooomb:

YyoOnNiItTyY
03-18-2011, 16:23
Ще ти дойде и на теб реда,не се бой!

Все ми е едно :D Не ми е фикс идея :D Не трябва и да ти бъде! :)

На мен - НЕ , но на някои Е ! техен проблем :)

И мамкаму, излиза им късмета :booooomb:
Ммм дам.. излиза им защото се хващат с лесни момичета :? спокойно и твоя ред ще дойде :lol: трудно се намира момче което да е девствено и да е на 16...и да не ти е фикс идея да се изебеш с някоя ЕВАЛАТА! :) :) :)

stigmata
03-18-2011, 17:03
Те почти не останаха такива вече.

norain
03-18-2011, 17:05
За да не правя тема, ще попитам тук!

Та ако едно момиче, направи си сефтето, след това примерно, не че няма да е искана от момчетата, в смисъл тя губи нещо, по което се разбира , че го е правила. Ами при нас момчетата, какво губим, може да излъжем всяка девственица "ами аз, за 1ви път ми е" и хоп..!
Момичетата губят нещичкото,нещото ценно за тях. А ние какво ?

norain
03-18-2011, 17:07
Те почти не останаха такива вече.

Има има. Просто пред кифлите изглеждат нищожно!
И ги смятат за задръстенячки. Сега говорим за момичета, но той/тя, някоя,нкой " а той не е ебал, той нестава" !
Това е тъпото, хора сме, а се делим по някакви шибани принципи :(

Roxie
03-18-2011, 19:08
"norain" аз не мисля , че свестните момичета изглеждат нищожно пред кифлите това , че не са толкова шарени на външен вид не значи , че са нищожни.Смятат ги за задръстенячки по-скоро за част от фона улицата.И това , че хората се делят - те винаги се делят въпроса е ти дали искаш да влизаш в групите на тийновете?И аз съм на 16 и не ме интересува кой , с кого и къде го е правил така , че гледай си пътя напред :]

nerwna
03-18-2011, 19:40
ОМГ ! |( :shock:

Shiny94
03-18-2011, 20:17
Не мисля, че момчето ще се вглежда толкова много, споко... Аз винаги съм се справяла със самобръсначката, просто нямам сили за кола маска... Наистина не мога да търпя такава болка, пробвала съм... ревах, крещях, повече - НЕ, МЕРСИ! Аз от един месец правя секс, гледам да съм гладичка, но то не става винаги, до сега най-много на една седмица да съм била след бръснене... Приятеля ми на повечко..той веднъж на 2 седмици... Но това не ми пречи... Не мисля, че и на него му пука дали косъмчетата са ми 1 или 5 милиметра...

monttitty
03-18-2011, 21:01
и аз до сега все със самобръсначката, но днес реших с епилатора(до някъде само) беше голяма мъка и са само чакам да ми се скрият пъпчиците, че е ужасно! :-x

norain
03-19-2011, 10:35
"norain" аз не мисля , че свестните момичета изглеждат нищожно пред кифлите това , че не са толкова шарени на външен вид не значи , че са нищожни.Смятат ги за задръстенячки по-скоро за част от фона улицата.И това , че хората се делят - те винаги се делят въпроса е ти дали искаш да влизаш в групите на тийновете?И аз съм на 16 и не ме интересува кой , с кого и къде го е правил така , че гледай си пътя напред :]

Аз казвам какво виждам ! Благодаря ти за твоето мнение ! Зависи как гледаш на нещата, сичко е от гледната точка. Та за въпросните момичета - като вървиш по улицата , то си личи коя каква е!
Не говоеря за групи на тийн и разни такива, говоря като цяло, общочовешко. И аз съм на 16, и виждам света, такъв какъвто е.
Аз пътя си го гледам, осеян с камъни и дупки, ама си е моя път.
Квото ми предостави живота - това. :)