PDA

View Full Version : Как трябва да се държа с хората, за да не ме мислят за гей..



ne6tositam
03-18-2011, 11:46
( стана много дълго, не карам никой на сила да го чете...нека който го е прочел да изкаже своето мнение и своите съвети към мен, благодаря :) )

Здравейте. Момче съм на 16 години и "някои хора" ме мислят за гей... втф...

Според мен това се дължи на факта, че повечето ми приятели всъщност са момичета. Просто живея в малък град, където няма много "деца" на нашата възраст и така станах близък приятел с две - три момичета и едно момче. Но тъй като моят приятел учи в друго училище и аз останах с момичетата.
В 9-ти клас като се преместихме в гимназия имах възможността да се запозная с нови хора и да завържем нови приятелства,но... НО...
Гадният ми проблем, че съм срамежлив и стеснителен ми попречи.
Водих се с тези, които познавах (две момичета)... покрай тях се запознах ( и станахме по-близки приятели) с други момичета и така...
Опитвах се ( и все още правя опити) да се сближа с момчетата, но не се получават нещата... Аз съм такъв човек, че обичам в компанията ми да е весело, шеги, закачки, тъпизми... да си говорим на интересни теми, а с тия момчета нямаме общи интереси. Колкото и да се опитвам да се събирам с тях и да си лафим, не става...
Пуша цигари, съответно си търся компания в междучасията за по цигарка... е, те не пушат и айде с момичетата пак :D
Как можах да попадна на такова място, не знам...
А и как може 10-ти клас сме станали и да си говорим само за игри... Аз вече се мисля за голям и не ме влекат тези работи, не знам при другите как стоят нещата...

И глупавият факт, че дружа с момичета ме прави гей, така ли?
Не знам дали има нещо друго, което ме прави гей...
Имам си стил на обличане, държа се мило с хората, очтив съм, не съм се бил с някого отдавна... нито харесвам момчета, нито имам някакви женски маниери...
Явно в тази страна трябва да бъдеш груб с хората, да псуваш, да се биеш, да признаваш само АДИДАС :Д.........иначе просто си ГЕЙ?!?!

Fiction7577
03-18-2011, 12:39
1. Не им обръщай внимание, контактувай със всички без значение от пола им и какви са им интересите, ако трябва само за даскало да е, но хвърляй им и по някой лаф на останалите.

2. Вероятно те наричат гей, защото ти завиждат. Предполага се, че момичетата с които се движиш са хубави и тия ти приказват така, защото не могат да завържат подобно приятелство с тях, или пък ги харесват дори като за нещо повече.

3. Ако пак те определят като педераст и вече не ги траеш, удряш юмрук, та да видим дали гея си ти или някой от тях.

Третото е само в краен случай.

xoxi
03-18-2011, 12:48
В момента се сещам за два коренно различни индивида, които също движат повече с момичета.
Единият още никой не го е наричал гей, докато на вторият не са спирали да му го крещят в лицето.
Та мисълта ми е, че в повечето такива случаи това как се държиш или какъв си, не е от особено значение. Външният вид играе голяма роля.
Огледай се, виж около себе си и се опитай да откриеш къде е проблема. Аз съм сигурна, че проблема не е в това, че повечето ти приятели са момичета.

kik40
03-18-2011, 15:00
Не им обръщай внимание... А,ако почнат да те дразнят толкова много,че да не можеш,да ги гледаш... бой брат,както каза Fiction7577... и ще видят к'ъв "гей" си! :D Все пак мисля,че до голяма степен ти завиждат за нещо... ;)

Foreverbg
03-18-2011, 15:41
В момента се сещам за два коренно различни индивида, които също движат повече с момичета.
Единият още никой не го е наричал гей, докато на вторият не са спирали да му го крещят в лицето.
Та мисълта ми е, че в повечето такива случаи това как се държиш или какъв си, не е от особено значение. Външният вид играе голяма роля.
Огледай се, виж около себе си и се опитай да откриеш къде е проблема. Аз съм сигурна, че проблема не е в това, че повечето ти приятели са момичета.
И аз смятам, че проблема е в тебе. И аз познавам един такъв тип. Сега не го знам харесва ли момчета ама е някъв женствен даже момичетата го бият. Бяга като момичетата, ходи като тях, абе пълен женчо.

ne6tositam
03-18-2011, 15:52
Не смятам, че външният ми вид оказва някакво влияние. Просто не обичам да нося анцузи и с това се различавам от другите момчета, които мислят Адидас-а за единствената дреха... ;д
Иначе не нося разни гривнички шарени, кожени и подобни накети... Ограничавам се с един часовник само...
Толкова за външния ми вид.
Някой каза, че сигурно ми завиждат за нещо.
Еми не знам, може би защото момичетата ме смятат за добра компания и винаги им е забавно с мене, а другите не могат да ги понасят...
Но продължавам да се чудя, защо пък точно "гей" , няма ли други обидни думи, които да използват?
Не знам, възможно е проблемът да е в мен, но не мога да разбера какъв е?

Fiction7577
03-18-2011, 16:10
Е ти как искаш да те наричат в такъв случай? Смисъл не мисля, че има значение.

Избрали са го така да ти викат, вероятно за да си помислиш че събирачката с такива момичета те прави педераст, и по тоя начин да си развалите приятелството, нали чаткаш логиката ...

Аз ти казах и по-горе, въобще да не ти пука, щом не приличаш на гей и харесваш индивиди от другият пол, значи не си обратен.

Не забравяй че в България именно най-срещаното чувство е завистта, че "другият има повече от мен, аз може да не успея колкото него, важното е да го проваля".

Такива сме българите. А и пак споменавам - ако толкова те изнервят с това название че не можеш да ги траеш - юмрук в лицето, обръщаш се и си заминаваш, нека другият си обира срама.

ne6tositam
03-18-2011, 16:35
Еми явно оправия няма...
Нямам търпение да завърша и да замина да уча някъде другаде и да се надявам, че няма да има проблеми :-o

awerw
03-18-2011, 17:45
Ми да ти кажа така е :( И аз ще те помисля за педал както се описваш :? Дръж се като другите момчета стига с тея момичета може наистина да си станал педал :(

againstyou
03-18-2011, 18:03
Явно в тази страна трябва да бъдеш груб с хората, да псуваш, да се биеш, да признаваш само АДИДАС :Д.........иначе просто си ГЕЙ?!?!
Мии така е .. за огромна жалост :((.Иначе жъст игнор,да не ти пука кво мислят другите,важното е,че си имаш приятелки.

kik40
03-18-2011, 18:13
За да ти пука к'во мислят другите,значи си много повърхностен! ;)
Я да ти е през ... и си гледай живота! :grin:

GLaDOS
03-18-2011, 18:21
Не прочетох всичко ...
Пич ,ти си в най-изгодната позиция според мене !
Ръгай се при момичетата и да не ти пука - който ти вика гей ,ти завижда ,аз ти казвам !
Един приятел същата работа - винаги е с момичета и почти не дружи с момчета .От начало му викаха гей и още не знам си кво ... обаче сега като пуска снимки награбил 2-3 през гърдите ... за кво става въпрос :shock:
Да не те ебе кво казват за тебе !

mitzubi6i
03-18-2011, 18:50
Ейй, завистта е голямо нещо и това си е. Аз също имам почти само приятели момичета, но за миг не са ме нарекли гей или нещо подобно. Но не е така и с един мой приятел. Той също е около момичета и постоянно му се подиграват и го наричат гей, но той въобще не им обръща внимание и си гледа кефа. И ти ще си така ако не им обръщаш внимание. Стой си с момичетата и да не ти пука за останалите. Все пак тези момичета са ти приятели, които познаваш от повече време и на които може да се довериш :)

inloveinsomeone
03-18-2011, 20:07
Ми да ти кажа така е :( И аз ще те помисля за педал както се описваш :? Дръж се като другите момчета стига с тея момичета може наистина да си станал педал :(
Много остроумно! Думи нямам! :-o Иначе ти завиждат, т'ва е ясно, а иначе както каза някой преди - в краен случай юмрук и после кой е педалът? :)

GD
03-19-2011, 08:27
В твоя случай както се движиш само с момичета и ти е приятно с тях и те наричат гей.Аз го разбирам все едно едно момиче да се движи само с момчета и да я наричат курва с извинение. :lol: А относно теб еми да не ти пука от мнението на другите.;)

cvetitoyoy
03-19-2011, 08:34
намери си гадже (женско) и после и да ти кажат нещо ще си имаш оправдание ... ако не искаш да си хванеш такова помоли някоя от приятелките ти за услуга 8) :)

Auriss
03-19-2011, 08:42
Ъм пич - или си имаш работа с извънредно прости и умствено изостанали индивиди ,или действително по тебе има нещо ,което говори за това ,че може да си гей. Второто пак не означава ,че имат право да ти хвърлят някакви определения ,но както и да е .

И аз имах такива познати докато учех - за някои си имаше слухове ,за други изобщо не. Както ти се каза - видът е много определящ. НОО - това не значи ,че трябва да си сменяш гардероба за да угодиш на някой палячо.

По прицип е трябвало да си отстояваш позицията още първия път ,когато са те обидили. Минало му е времето ако мен питаш. Сега май можеш да си решиш проблема по два начина - с бой и с игнор. Ти си решаваш.

kik40
03-19-2011, 11:21
Ъм пич - или си имаш работа с извънредно прости и умствено изостанали индивиди ,или действително по тебе има нещо ,което говори за това ,че може да си гей. Второто пак не означава ,че имат право да ти хвърлят някакви определения ,но както и да е .

И аз имах такива познати докато учех - за някои си имаше слухове ,за други изобщо не. Както ти се каза - видът е много определящ. НОО - това не значи ,че трябва да си сменяш гардероба за да угодиш на някой палячо.

По прицип е трябвало да си отстояваш позицията още първия път ,когато са те обидили. Минало му е времето ако мен питаш. Сега май можеш да си решиш проблема по два начина - с бой и с игнор. Ти си решаваш.
Така е... ;)