PDA

View Full Version : Просто запитване



SnimaiVqtara
03-18-2011, 12:52
Ами Hi :D за 1ви път пиша тук,но все 1..
Случи ми се следното бях с гаджето си,но по принцип обичам да правя секс за по дълго време изглежда съм по издръжлив и обичам повече "любовната игра" така.....
Обаче последния път се случи нещо странно което не ми се беше случвало.То беше следното

за час и половина го вдигнах 3пъти и го свалих 3 пъти

1вия път беше в началото защото се бавех доста време със целуванее стимолиранеееее и т.н
2рия път бях вътре но нещо се случи с презарватива вътре и се наложи да извадя
3тия се звънна на вратата и беше голям стрес,защото техните трябваше да се прибират
Понякога много ме възбужда а понякога се случва така,че се налага да правя всичко с мойта ръка .. което е странно при положение че мога да го вдигна само при мисълта за секс.Та мнение по въпроса ? ;D

norain
03-18-2011, 12:53
Нещо мацката, неможе да го вдигне. И явно "дясната ти" е по възбуждаща от момата пред теб.

SnimaiVqtara
03-18-2011, 12:56
Просто тя уж има по голям опит от мен във секса а се държи така,че го няма.. не искам да го казвам докато се убедя,че проблема не е изцяло в мен . Възбужда ме много по принцип но този ден нещо не можеш да стане както трябва ..Щом чувах песните от телевизора и си поглеждах часовника :D:D Ние сме го правили преди 1 път и беше всичко точно ..

straus
03-18-2011, 12:58
Не мисли за глупости, мисли за нея, действай за нея, за общото благо ако щеш :lol:

SnimaiVqtara
03-18-2011, 13:02
То имам чувството,че аз действам само за нейното благо :D :D И като почне да издава едни звуци почвам много да се възбуждам и като всичко почти стане готово тя спира .. :d както и при оралния секс усеща какво ме възбужда и спира :D А не искам да и казвам "направи го ТАКА ТАКА . .така" но май ще се наложи ;D

straus
03-18-2011, 13:03
Плясни и го на челото, да се чуди защо :razz:

SnimaiVqtara
03-18-2011, 13:04
хАХАХХАХАХХАХАХХА :lol:

norain
03-18-2011, 13:12
Ми кажи и тогава да ти говори, като те кефи да цвили кат мартнекси котарак.
Или май ти имаш проблем с инструмента. Напъни се малко, дай малко лиубовна игра. Мацката идва и са трушка нагъзена на канапето и ти казва "давай" ли ? И ти станал-не станал, бой.
Абе я вземи най добре едно хапченце синьо, на него пише "V" :D :D

SnimaiVqtara
03-18-2011, 13:16
Ооо повярвай от хапченца нямам нужда :D :D ма нееее то си имаше любовна игра и всичко.. имаше и секс но за 10 мин :D без свършване така,че не е било секс :D за мен То ако е без любовна игра.. ще стане всичко ма на мен не ми харесва без :( Пък и нали казах,обичам за по дълго и продължително ;D

straus
03-18-2011, 13:16
Аз колко девойки съм ги учил, да правят френски, да се целуват и въобще като видя, че прави нещо без да знае как. Секса е игра за двама, трябва да се играе в екип

SnimaiVqtara
03-18-2011, 13:21
Аз не обичам да казвам как да го прави,казах и за някой неща във френската любов и тя ги прави,но има и още други неща не само в френската любов :D И искам сама да ги открие ма изглежда няма да стане така ..

norain
03-18-2011, 13:22
Аз пък такива проблеми нямам. Моята само за ръката да ме хване и вече самолета е във атмосферата. Да не говорим, като седне в мен :D
И все пак, прави нещо различно, не я оставяй ей така, да си лежи , а ти да я клатиш. От играта идва всичко.

straus
03-18-2011, 13:26
Ми да... прав е човека, хвани я разхвърляй малко из спалнята. Като лежи по гръб я грабни през кръсна и я вдигни върху тебе, без ти да лягаш, седни на леглото и тя да дойде в скута ти ;) В тая позиция ще и бъде малко трудно да пази равновесие и няма начин да се дърпа, поема го целия. Уникална поза, от любимите ми.

пс. Ще се поизпоти доста, остави я да се поозори ;)

norain
03-18-2011, 13:28
Ми да... прав е човека, хвани я разхвърляй малко из спалнята. Като лежи по гръб я грабни през кръсна и я вдигни върху тебе, без ти да лягаш, седни на леглото и тя да дойде в скута ти ;) В тая позиция ще и бъде малко трудно да пази равновесие и няма начин да се дърпа, поема го целия. Уникална поза, от любимите ми

Точно так ! Виж човека от опит знае 8-) Аз съм девствен, няма да изказвам коментари :D :D

SnimaiVqtara
03-18-2011, 13:33
АХХАХА Ами то всичко яко бързо стана смисъл от 1-вата целуфка я отведох до леглото после я съблякох бавно и почнах да я целувам на всякаде и ЩЯХ ДА ЕКСПЛОДИРАМ направо :D и тръгнах по надоло ма тя каза недей.. :? не знам защо не иска орален секс nvm ;D Тогава имах чувството,че ще свърша преди да съм направил нещо .. и така сигорно 20 мин съм я целувал после тя ме завъртя.. направи ми там .. ;д и докато намерим презарватива.. край :d свалих го после намерих презарватива пак го вдигнах за 2 мин :D и тя беше от горе (по принцип не обичам да са от горе ) ;D и презарватива се извади ли аз не знам точно какво стана и се стреснах ;D После пак го вдигнах 3 пъти и казах отиди по надоло ма тя не ме разбра :D така че всичко направих с дясната ръка :D самичак после пак го вкарах и се звънна на вратата и финал .. ;d

norain
03-18-2011, 13:40
АХХАХА Ами то всичко яко бързо стана смисъл от 1-вата целуфка я отведох до леглото после я съблякох бавно и почнах да я целувам на всякаде и ЩЯХ ДА ЕКСПЛОДИРАМ направо :D и тръгнах по надоло ма тя каза недей.. :? не знам защо не иска орален секс nvm ;D Тогава имах чувството,че ще свърша преди да съм направил нещо .. и така сигорно 20 мин съм я целувал после тя ме завъртя.. направи ми там .. ;д и докато намерим презарватива.. край :d свалих го после намерих презарватива пак го вдигнах за 2 мин :D и тя беше от горе (по принцип не обичам да са от горе ) ;D и презарватива се извади ли аз не знам точно какво стана и се стреснах ;D После пак го вдигнах 3 пъти и казах отиди по надоло ма тя не ме разбра :D така че всичко направих с дясната ръка :D самичак после пак го вкарах и се звънна на вратата и финал .. ;d

Сега! Правиш така ! : осигуряваш един апартамент, каниш я. Филмче, пуканки ала-бала, мяташ я през целия апртамент, праскаш я на канапето, от там на масата, на мивката, под душа, абе кудето ти въображението дойде. Ако бях на тебе УЕУЕЕЕЕ :grin: :grin:

ArmanDD
03-18-2011, 18:26
Точно така размятай си я само да не и блъскаш главата в стената :D:D:D

norain
03-18-2011, 18:28
Точно така размятай си я само да не и блъскаш главата в стената :D:D:D

Таки'а перверзий има, че може да иска да и блъскаш кранчетата на мивката в гъза. Ся за 1 удряне, ше го преживее :grin: :D :D