PDA

View Full Version : И сега какво?



Inna90
03-18-2011, 13:08
......

ivcheto0o
03-18-2011, 13:22
Послушай сърцето си.Бившия ти може да се е промрнил,а и няма смисъл да заблуждаваш сегашния си приятел.

cherinka
03-18-2011, 13:30
Там, където си плюл, не бива да се връщаш да лижеш.

LadyDi
03-18-2011, 13:51
Там, където си плюл, не бива да се връщаш да лижеш.
пахаххахаха

:lol: :lol:

И все пак... so true...

insane7
03-18-2011, 13:52
Там, където си плюл, не бива да се връщаш да лижеш.
Така е, но според мен щом се замисля и за други момчета не заслужава да бъде и с този 'сериозен' приятел.
Може пък само за момент да си объркана, спри да мислиш за бившия. Това, че може да ти даде много може просто да е моментно и после всичко да си е по старому. Според мен не си струва да зарязваш, момчето, което обичаш заради момче, с което вече всичко е приключило. Минало, заминало, не рискувай връзката си, за да повтаряш грешки. Сама каза, че много те е наранявал.. понякога трябва да знаем как да се откажем и да продължим.
Или поне не разигравай и сегашния..

SlowDownBaby
03-18-2011, 13:56
Според мен говори със сегашния си приятел,кажи му,че просто не си сигурна във чувствата си и искаш малко почивка.През това време се пробвай отново с бившия.Така хем няма да се скараш със сегашния и ще разбереш кое е по - добре за теб.Ако приятелят ти те обича ще те разбере,въпреки,че едва ли ще му е приятно.
Надявам се да съм помогнала. :)

Inna90
03-18-2011, 13:58
ivcheto0o - ако послушам сърцето си то трябва да бъда с бившия, но имам своите страхове - не мога да захвърля толкова сериозна връзка (2год) на вятъра просто ей така, заради нещо, в което не съм сигурна, пък и мисля, че ако пак съм с бившия ще е грешка (така го усещам), а и наистина обичам приятеля си и да знам, че в момента не го заслужавам :( А и ако пак съм с бившия всички ще се обърнат с/у мен - и семейство и приятели :(

Inna90
03-18-2011, 14:02
Там, където си плюл, не бива да се връщаш да лижеш.
Така е, но според мен щом се замисля и за други момчета не заслужава да бъде и с този 'сериозен' приятел.
Може пък само за момент да си объркана, спри да мислиш за бившия. Това, че може да ти даде много може просто да е моментно и после всичко да си е по старому. Според мен не си струва да зарязваш, момчето, което обичаш заради момче, с което вече всичко е приключило. Минало, заминало, не рискувай връзката си, за да повтаряш грешки. Сама каза, че много те е наранявал.. понякога трябва да знаем как да се откажем и да продължим.
Или поне не разигравай и сегашния..

Дано си права и да съм объркана само за момента. Това е, че бившия иска или да съм с него или приключваме всички наши взаимоотношения, а аз не искам да се получава така, защото той е първата ми любов така да се каже, но той ми поставя някакви такива абсурдни ултиматуми.....

insane7
03-18-2011, 14:06
Според мен говори със сегашния си приятел,кажи му,че просто не си сигурна във чувствата си и искаш малко почивка.През това време се пробвай отново с бившия.Така хем няма да се скараш със сегашния и ще разбереш кое е по - добре за теб.Ако приятелят ти те обича ще те разбере,въпреки,че едва ли ще му е приятно.
Надявам се да съм помогнала. :)
Очакваш момчето търпеливо да изчака тя да се върне при бившия си, ако не станат нещата пак да я приеме при себе си? :shock:
И накрая от двата стола на земята май, май..

Take_That
03-18-2011, 16:12
Продължавай напред и толкова, миналото си е минало, пък и бившия ако толкова те обичаше нямаше да ти поставя такива ултиматуми, а щеше да продължи да иска да се срещате, нямаше да се откаже толкова лесно от теб.....

nepowtorima
03-18-2011, 17:40
Не живей в миналото, гледай напред в бъдещето..
Минали връзки нямат бъдеще... (извинете ме, че повтарям някои думи, ама в момента съм в шок о.О )...
Винаги бившите носят още повече рани, и няма смисъл от изтъркани вече връзки... ако не знаеш какво искаш, поне остави 'сериозният ти приятел', за да не нараняваш момчето поне..

Luscious_Heart
03-18-2011, 19:46
ivcheto0o - ако послушам сърцето си то трябва да бъда с бившия, но имам своите страхове - не мога да захвърля толкова сериозна връзка (2год) на вятъра просто ей така, заради нещо, в което не съм сигурна, пък и мисля, че ако пак съм с бившия ще е грешка (така го усещам), а и наистина обичам приятеля си и да знам, че в момента не го заслужавам :( А и ако пак съм с бившия всички ще се обърнат с/у мен - и семейство и приятели :(
От Бургас да си случайно?
Една приятелка ми каза за случая на нейна познат и се припокрива.

BlueFace
03-18-2011, 19:57
ivcheto0o - ако послушам сърцето си то трябва да бъда с бившия, но имам своите страхове - не мога да захвърля толкова сериозна връзка (2год) на вятъра просто ей така, заради нещо, в което не съм сигурна, пък и мисля, че ако пак съм с бившия ще е грешка (така го усещам), а и наистина обичам приятеля си и да знам, че в момента не го заслужавам :( А и ако пак съм с бившия всички ще се обърнат с/у мен - и семейство и приятели :(

Ти сама го каза... Ще е голяма грешка и после ще съжаляваш, че си напуснала сегашния.

ForzaFelipe
03-18-2011, 20:12
Там, където си плюл, не бива да се връщаш да лижеш.

GD
03-18-2011, 20:24
Едно ще ти кажа момиченце.Стой си със сегашното момче и не се връщай назад, защото много ще съжаляваш един ден.И първо... защо си се виждала с бившия? Ти добре ли си? Крещяло нещо вътре в теб.. дрън дрън... Стой си на мястото където си.От личен опит ти го казвам не наранявай сегашното момче и се опомни какво правиш!!!!