PDA

View Full Version : Незнам какво да правя



LonelyInUniverse
03-18-2011, 14:22
Здравейте
Трябва ми съвет моля помогнете
Ето е и моята история
Живея с едно момиче близо от 3 години. Всичко си е ок, но напоследък нещо май не върви или аз просто така си го фантазирам :). Във връзката ни всичко е ок просто имам някакви съмнения в нея и незнам какво да правя. Съмненията ми са ,че ми изневерява и ,че е с мен само заради пари понеже тя не е в много добро финансово състояние тоест ако я зарежа тя остава на улицата (почти буквално)... аз съм на 21г а тя е на 19. И това ме мъчи от няколко месеца насам и ми е много кофти понеже не искам да я загубя и всичко това да е просто моя измишльотина. Дайте някакъв съвет ,какво да направя за да съм сигурен ,че това не е вярно. Благодаря Ви

w0sh
03-18-2011, 14:29
Проследи я.

Първият който каже “Питай я" да го тръшне чумата.

TheBeliever
03-18-2011, 14:43
Какво точно предизвиква съмненията ти? Промяна в държанието, в отношението спрямо теб? Съмнителни обаждания? Някой ти е намекнал? Трябва да си напълно сигурен, че те мами, за да предприемаш каквото и да било.

Относно парите - дала ли ти е основание да смяташ, че е с теб заради финансови облаги? Иска ли пари от теб? Очаква ли ти да поемаш разходите й? И въобще какво е отношението й към неравностойното ви финансово положение?

Помисли добре преди да отправяш каквито и да било обвинения. Ако всичко е плод на въображението ти има шанс да провалиш хубава дългогодишна връзка.

П.П Тук съм съгласна с w0sh. И да я питаш нищо добро няма да излезе. Тя ако ти изневерява и е с теб за парите няма да си признае. Ако пък нищо от това не е вярно ще я обидиш неимоверно много с недоверието си. Трябват ти солидни доказателства.

LonelyInUniverse
03-18-2011, 15:26
Ами незнам точно кавко. Нещо вътрешно ме кара да мисля така. Просто излиза повече с фр отколкото с мен. Може да и е писнало все пак всеки ден сме заедно от 2-3 г. ддз. Искам да кажа че вече не намира време заа мен въпреки че като сме заедно се държи добре и нямаме проблеми. Но когато е на даскало или има някво време излизаа с приятели , ходи по госитита . Лично не ме бърка това нещо не ми пречи че излиза просто ддз времето ни заедно е вечер за по 1 час при положение ,че живеем заедно :) малко странно. Не вярваам че ми изневерява но не пречи и даа имааш едно на ум.Все пак аз и давам всичко от което се нуждае. Даже както се казва няма да си купя да ям заа да и взема нещо на нея. и така :) може би е грешка от моя страна за това реших даа питам тук не даа се мъча :D
Мерси за мненията Ви

TheBeliever
03-18-2011, 15:50
Това с излизанията не е критерии. И моят приятел след лекции е някъде за по бира, или в приятели да играе карти и прочие там момчешки истории. Прибира се да хапне, да си почине и вечерта излиза.

Но това е напълно нормално. Все пак млади хора сме - не може да се затворим у дома като пенсионери. Аз излизам с приятелките си - той със своите приятели. Понякога отивам с него, понякога той идва с мен. Не мисля, че като сме двойка трябва постоянно да се мъкнем двамата. Всеки има нужда от лично пространство.

Take_That
03-18-2011, 15:59
Един път поискай да излезете ти, тя и нейните приятели, виж как ще реагира, ако откаже не ставай нахален, но от тук можеш да си направиш някакви изводи. Помисли си обаче хубаво дали всичко не е само плод на въображението ти. Ти си преценяш дали да я следиш и т.н, само че ако няма причина и тч не прави нищо зад гърба ти, ще се получи грубо.

GD
03-19-2011, 06:57
Единствения начин да разбереш какво става е:Сядате на масата и се разбирате като голями хора.А не само да се вкарваш във филми, защото както казаха някои може да съсипеш дългогодишна връзка.

umri
03-19-2011, 11:04
Първият който каже “Питай я" да го тръшне чумата.


Единствения начин да разбереш какво става е:Сядате на масата и се разбирате като голями хора.А не само да се вкарваш във филми, защото както казаха някои може да съсипеш дългогодишна връзка.

До автора: Щом се съмняваш има голяма вероятност съмненията ти да са истина. Така както го обясняваш... почти е сигурно. Дали ти изневерява или е охладняла... същата работа. Като излезнете двамата с общи приятели гледай отношението й към теб. Ако не те отразява или пък се държи леко подигравателно и не с уважение, значи нещо не е наред. Една жена първо трябва да те уважава. Това изключва бъзиците, които си правите, де... трябва да го усетиш, иначе не става.

Сексът как е...?

findthetruth
03-19-2011, 17:19
Много е вероятно самия ти да си станал скучен. Ако е така измисли начини да се забавлявате заедно- било то танцуване в дискотека, разходка в парка, някаква изненада, концерт, абе каквото ти доиде на акъла. Може би нещо ново, изненадващо и дори дръзко в секса, което да й хареса.
Ако това не помагада си върнете тръпката, не знам...

BlindedAngel
03-19-2011, 18:17
Ако имаш някой неин познат/приятел, който би могъл да ти каже дали има или нещо - питай го.Ако примерно отива на дискотека, разбери къде и наистина я проследи 8)