PDA

View Full Version : Как да стана представител в ЕЙВАН!



lolipop1
03-18-2011, 16:07
Здравейте! За тези които са представители на Ейван, имам няколко въпроса. :) Интересува ме какви отстъпки общо взето получават, какъв процент взимат и т.н всичко друго интересно около темата. Другия ми въпрос е тъй като съм на 15 години дали имам право да бъда дистрибутор или ми трябва някакво разрешение от родителите? Моля компетентните по темата да се отзоват! :) Целувки!

Bonita1991
03-18-2011, 17:07
една приятелка беше дистрибутор и понеже и тя нямаше 18 тогава договора беше на името на майка и :) не помня колко големи бяха отстъпките, но ги имаше :) със всяко пристигане на поръчката и новите каталози винаги получаваше подарък :) но в същото време трябва да имаш поръчани продукти на определена стойност :) примерно този месец 40 лева, другия 100 и така нататък :)

ами това е което си спомням, нека другите да допълнят това, което съм пропуснала :) :-)

CupcakeMonster
03-18-2011, 17:47
Трябва да познаваш мнооого хора..които купуват..иначе печалбата е мн малка,на 100 лв поръчка взимаш 10,15 ли колко беше,забравих вече..

Greshka
03-18-2011, 19:19
Можеш да поразгледаш тук:
http://www.avon.bg/PRSuite/dreamJobApply.page
След като нямаш 18 трябва да се регистрираш с данните на някой пълнолетен. Сега не съм сигурна колко е отстъпката, но преди беше около 10% така че наистина ти трябват големи поръчки. Ако се регистраш би трябвало да се свържат с теб и да ти обяснят повече. :)