PDA

View Full Version : Малки гърди



pitka
03-18-2011, 16:19
ВИЩЕ КАКВО НА 14 ГОДИНИ САМ НЕ САМ ВИСОКА 38КИЛОГРАМА САМ И САМ ПЛОСКА КАТО ДЪСКА . .. МНОГО МИ Е ГАДНО КОГАТО ВСИЧКИ МИ СЕ ПОДИГРАВАТ АЗ НЯМАМ НИКАКВИ АМА НИКАКВИ .. СРАМ МЕ Е ДА ИЗЛИЗАМ ЛЯТОТО ПО ТЕНИСКА ХОДЯ СЕ Е ЕЛЕЦИ ОТГОРЕ ЗАЩОТО МЕ Е СРАМ . . . АК0 НЯКОИ ЗНАЕ КАК ДА МИ ПОРАСНАТ ПОНЕ ЗА НАИ МАЛКИЯ РАЗМЕР СУТИЕНИ . . ДАЖЕ И 30/60 НЕ МИ СТАВАТ . . МОлЯВИ ПОМОГНЕТЕ !!! :o

Кирилицата важи и за заглавието!!!
kalpazanka

BoBa4eWeR
03-18-2011, 16:23
еми дребничка си.. почакай малко и ще пораснат :P

slaw4o
03-18-2011, 16:24
пий боза :)

SmilezZz
03-18-2011, 16:37
Не си висока + 38 килограма,което си е доста малко за 14 годишно момиче..
- А иначе няма какво да правиш.. Не можеш по никакъв начин да накараш организма ти да се развива бързо.. Може би ще е добре да се посъветваш със специалист.. (:

nomatterwho
03-18-2011, 16:38
Честно казано няма някакви рецепти за големи гърди.. Ти просто си си такава. И не се безпокой - ще ти пораснат. Няма вечно да са ти малки. 8-) По принцип се казва да се пие боза и да се яде сирене. Ако искаш опитай с тези методи, но нямай големи очаквания.
Не всички са с големи гърди. Едни с малки, други с големи, трети са плоски...

marin4itu
03-18-2011, 17:05
И аз бях като теб като бях на 13-14 години. Нямах почти никави гърди, а всички имаха. Обаче като станах на 16 години изведнъж ми пораснаха и сега имам по-големи гърди от повечето момичета на моите години. Не се отчайвай, явно се развиваш по-бавно като мен.

Discard
03-18-2011, 17:07
Не ги слушай , бозата не помага, пия о таккто се помна, но не ми пораснаха цици!!!!
Сложи си силикон и спри хазарта 8-) 8-) 8-)

nymphetaminegirl9
03-18-2011, 18:21
от боза могат да ти пораснат само ако напълнееш цялостно :( поне според мен :)

rosencetooo
03-18-2011, 18:23
Не се притеснявай , ще ти пораснат.. :) Всеки се развива различно .. А и си дребничка и слаба , нормално е :P

rakiQ
03-18-2011, 18:59
ппхх аз преди 2 месеца имах доста по-големи цици от сега - със 8 кила по -малко от това което бях преди и ИЗОБЩО не ми пукааааа
изобщо не ме е срам и не се притеснявам от гърдите ми ,аз си ги харесвам и изобщо не ме интересуват другите.. имам си цици ,но са отслабнали :D :D
а на 14 год нямах толкова,след 15,16 ми станаха по-големи... споко :)

Pamaa
03-18-2011, 19:37
нищо не можеш да направиш :neutral:

Rebirthing
03-18-2011, 20:11
38 кг. та ти си анорексична бе момиче :shock: освен ако не си много ниска, де...
На 14 няма какво толкова да се притесняваш ! На доста плоски момичета изведнъж им порастват като станат на 15-16, че и 17 години.

cigarettekisses
03-18-2011, 20:46
няма от какво да се притесняваш.
1во-малка си,има време.
2ро-повечето жени са така.
ако толкова се притесняваш си купи сутиен с подплънки..
бтв 38 кг е много малко.

tanch3t093
03-18-2011, 20:54
И аз бях като теб като бях на 13-14 години. Нямах почти никави гърди, а всички имаха. Обаче като станах на 16 години изведнъж ми пораснаха и сега имам по-големи гърди от повечето момичета на моите години. Не се отчайвай, явно се развиваш по-бавно като мен.
И аз съм така. Просто явно сега не е времето

Kallyn4eto
03-18-2011, 21:51
много е малко 38 килограма :-o
и аз имах много малки гърди, но лятото изведнъж ми порастнаха (малко преди да стана на 15) не че са супер големи сега, но си ги харесва :D
не пий боза, надали ще помогне. може просто да се развиваш по-бавно, в това няма нищо лошо

FuckingFreak
03-19-2011, 09:10
Офффффффффффф, стига сте се комплексирали. Жени с цици - бол! Ако някой е любител на тях, има ги в изобилие. Но за тези килограми предполагам си с доста хубава фигура. Много по-добре изглежда слабо момиче и плоско като дъска, отколкото някаква сланинеста с огрооомни цици, които като се наведе приличат на втори задник. И споко, няма слаби момичета с цици. Манекенките нямат цици. И да, сигурно вече си го чувала, но ако някой наистина те хареса малкият размер на сутиена няма да му пречи. Някои момчета на пръв поглед се впечатляват от големите цици, но да ти кажа честно повече съм чувала изрази от момчешка уста от сорта на "мали тая кви крака/коремче има" .. Циците са предимство за тези които ги имат, но не и недостатък за онези, които ги нямат :wink:

MegiBoOm
03-19-2011, 09:16
Циците са предимство за тези които ги имат, но не и недостатък за онези, които ги нямат :wink:

!Е ТВА Е!

pitka
07-23-2011, 09:27
FuckingFreak .. стРахотен отговор много си права ! :---)

LoveChocolate
07-23-2011, 09:32
поредната която иска големи цици .. за кфо са ти .. за ти тежи като вървиш ли ?? всеки се развива различно не гледай приятелките си .. кой знае колко чорапи са натикали в сутиена си .. няма какво да направиш ... нищо не може да накара организма ти да се развива по-бързо просто трябва да се примириш че тази година няма да ги имаш .. нито бозата ще ти помогне , нито сиренето .. всичко си идва с времето за къде бързаш ...

Minerva
07-23-2011, 09:41
Ти може би си ужасно слаба. Освен това не си и много голяма. Може като порастнеш малко и качиш някое кило да се пооформиш. Ако като станеш на 18 още продължава да ти е такъв проблем - силикон ;)

brutaLxxbunny
07-23-2011, 11:11
И аз имам малки цици,макар че и съм висока(и не много слаба) и жените от моето семейство са с огромни.Е и?

tanichxka
07-23-2011, 15:00
но незнам какво стана и изведнъж ми порастнаха :D не са много големи 2рият по размер сутиен,но все пак не се безпокой. :) А може би като ти дойде цикълът (ако още нямаш).Пък и наистина поне според мен ако качиш някой килограм няма да е зле.

tanichxka
07-23-2011, 15:01
Иввинете 1ви отговор ми е ;пп
П.П прочетете заглажието :DD

RainbowGirl
07-23-2011, 15:04
Темата е от март месец. :-o

Anonimka55
07-23-2011, 21:10
Качи няколко килограма и ще стане :) Пък и не искай много големи .. кво ше ги правиш като остарееш? Като увиснат ше си ги меташ през рамо ли? :D

Pamaa
07-24-2011, 10:36
поредната която иска големи цици .. за кфо са ти .. за ти тежи като вървиш ли ??
ама тя не е казала, че иска големи :-o , просто, че няма изобщо :? ... Има голяма разлика!
Като гледам съм писала по-рано в темата, но все пак ще си изкажа мнението. И аз съм на 14, нямам големи гърди, чашка B, като имаш предвид, че повечето ми познати са с C/D... Не, че особено ми пука, преди ми правеше впечатление, но сега виждам, че има доста хора (момчета), които ме харесват така, с НЕперфектните ми мерки. Във всички случа, ако качиш килограми ще ти се отразят и на гърдите :P .

JustForFun
07-24-2011, 11:29
И аз имам една приятелка на 14 но е 30 кг и е гимнастичка. Тя си е плоска но вече има маааалки подутини :-D Ще ви пораснат, няма как , не може да бъдете плоски завинаги. Изчакай като станеш на 15-16 ще се учудиш как изведнъж са ти пораснали. А и гърдите не са най-важните :)

Bebolinkaf
07-24-2011, 21:11
Ами,в твоя случай просто трябва да почакаш малко.
А дотогава ето какво можеш да направиш :
Носи дрехи от тези тип "прилеп",по-дълги колиета и синджири и сутиени с подплънки.Това ще компенсира малко обема.Но да ти кажа,в повечето случаи,размерът на бюста няма особено голямо значение. =)

skykiss
07-26-2011, 09:17
мисля , че съм чела подобна тема и преди (sun) ~ От сега да ти кажа , че и аз съм на 14 : ) Не съм от момичетата с балоните , но не съм и плоска .. помня обаче преди около година и половина 2-те ми най-добри приятелки вече се бяха пооформили и на мене ми беше крайно неприятно , че не съм като тях .. сега обаче не ми пука : ] Няма и полза от бозата .. това е пълна тъпотия .. няма да оформиш бюст , а задник с тая боза ; ) .. Споко .. има време : ) Няма нужда да се обиждаш някой като ти каже , че си плоска .. ти откъде знаеш ,/ че ако момиче ти го казва/ не е и тя така /или ако е момче / не му е малък Джонито ? ;дд Просто махни комплексите и гледай на по-важни неща : )

koni
08-06-2011, 08:08
С боза няма да стане макар че много са пробвали. Още не е за притесняване, но ако те тормози има едни процедури "Мечтан бюст" - дават ефект и не са скъпи, но на малко места ги правят.