PDA

View Full Version : Windows 7 то без проблем няма да мине :(((((



ponomen
03-18-2011, 17:20
Значи зех си ново пс ( най накрая )проблема е че не тръгва със стария ми уиндолс понеже нали уж нова дънна платка туй онуй както и да е онсталнай 7мица на диск почвам да го инсталвам сичко добре докато избера къде да се инсталва и после зарежда на 3/4 и стои така и не се мести!!!!!Как да го оправя ???Иначе от фирмата ми бяха инсталнали пред мен седмица за 10 дена.Докато я инсталваха пак така заби ,реснаха иснталацията и се инстална.Пък сега когато правя абсулютно същото забива и не се мести!!!!плс хелпппп

straus
03-18-2011, 18:32
Лицензиран ли е Уиндоуса?!

hamilcar
03-18-2011, 19:42
Просто трябва да изчакаш малко. На който и компютър да съм слагал Windows 7 или Windows Vista винаги е трябвало да се чака повече време докато минат първите 2-3% и въобще да тръгнат.

JDeel
03-18-2011, 21:45
А можеш да хванеш някой фотоапарат или GSM и да направиш снимка, на която да покажеш какво е точно дереджето. Хората се радват на картинки :)

ponomen
03-19-2011, 06:00
moderatora be6e prav.iz4akah malko e se instalna.sega pak drugiq mi problem e interneta !((((( az sam na btk i kato varja modema za kompa na modema mi svetva lampata 4e e varzano i na kompa otzad svetva lampa 4e e varzano oba4e kompa ne namiira net.sa6tiq kabel svarzvam laptop i toi s win 7 i na nego ima ko da praqq

hamilcar
03-19-2011, 07:13
Свържи се с оператора. Кирилицата е задължителна ! Но този път ще направя изключение за коментара ти.

ponomen
03-19-2011, 07:29
Извинявай просто последния комента ми бе6е от телефона и нямах кирилица там .А като звънна какво да има кажа?Значи компютъра първо бе6е при братовед ми и той там го върза и на компа имаще нет.сега като съм у нас го впреинсталнах вързах го на модема светла лампата че е вързани на дънната платка отзад също светна лампа но на компа ми исписва но conection.от същия модем другия ми компютър дърпа нет и на него има нет всъщност от него пиша този коментар.Опитах да разменя кабелите но каквото да правя който кабел да поставям ,свързвам се единия комп има нет а тоз новия няма...........

hamilcar
03-19-2011, 11:27
Ами ако се обадиш и кажеш това на оператора той ще ти обясни. Ако съм те разбрал правилно, най-вероятно ще трябва да им кажеш
Physical Address на новата лан карта.

GregoryHouse
03-19-2011, 15:02
Раздават нет по МАК адреса на ланкартата ти. Може да си сложиш същия като на лаптопа...и ще мине без да им се обаждаш. Обаче ако ти го сменят с този на новото ПС, лаптопеца няма да има... :lol: :lol: Така, че бъди детайлен. Вземи си рутер, ако искаш да ги ползваш едновременно...