PDA

View Full Version : прически и отслабване



elinanacheva
03-18-2011, 19:13
Здравейте много искам да отслабна за лятото и да не се получи йо-йо ефект.Искам да отслабна малко в корема и малко в краката. ПОМОГНЕТЕ ПЛИЙС. и ако някой знае готина прическа за лятото да каже, аз съм с черна не много дълга но не и къса коса.БЛАГОДАРЯ предварително. [/color] :grin:

cigarettekisses
03-18-2011, 19:19
еми просто намаляваш храната и спираш да се тъпчеш.
не се отказваш и даже,когато отслабнеш продължаваш да ядеш така.
прави коремни преси и други упражнения.
за прическа..виж в youtube има всякакви.(:
*откажи се от сладкото и тестеното.
дано да съм ти помогнала. (:

elinanacheva
03-18-2011, 19:30
Мерси аз всичко това го правя но исках да разпитам за други начини за отслабване защото става много бавно и имам голям проблем със сладкото понякога не издържам и си хапвам, не прекалявам, но сега като свикнах да ям по много малко на ден и се чувствам като топка ако хапна сладко или каквото и да е от тестените и сладки храни

ecstazy
03-18-2011, 20:21
Няма лошо да се яде сладко. Но едно е 1 парченце натурален шоколад, друго е 10 вафли и кво и не още :D Аз пък ти казвам, че бавното отслабване е най-сигурно и няма йо-йо ефект. Смисъл ако отслабнеш с 5 кила за 1 месец е по-добре, от колкото 5 кила за 1 седмица, а на другата да си ги върнеш двойно ;) сеш се ? За всеки случай прегледай 90-дневната диета или си изготви хубав хранителен режим, без да се лишаваш от всичко. Просто ограничаваш и комбинираш с упражнения/спорт. Според мен тва е формулата на ефикасното отслабване, нищо, че аз нямам достатъчно хъс, за да я спазвам 8-)

elinanacheva
03-19-2011, 09:16
Да и аз не мога да издържам и това е 1я път в който успявам да сваля толкова много (7кг) и да правя коремни преси вече 3 месеца! Но за 3 месеца само 7 съм свалила и искам още 5 :D :booooomb:

elinanacheva
03-19-2011, 11:49
Намерих малко съвети за отслабване в интернет ако някой му е интересно да чете...

Калории и отслабване: как да си спестим 500 калории?
Фактите говорят сами за себе си: ако намалите приема си на калории с 500 на ден, ще постигнете отслабване с около половин килограм на седмица. Вижте 7 начина да направите това и да подпомогнете своето отслабване.
1. Измервайте порциите – толкова много хора имат проблем с големината на порциите, които консумират. Правилното измерване на порциите може да ви спести повече калории отколкото предполагате.
2. Движете се след обяд – винаги се разхождайте поне 15 минути след като се наобядвате, така си гарантирате изгарянето на 500 калории. Освен това носете крачкомер и се старайте да правите по 10 000 крачки на ден за оптимално отслабване, това ви спестява досадното висене във фитнеса.
3. Поръчвайте разумно – използвайте хумус или горчица вместо майонеза, това ще ви спести около 200 калории. Вместо пържени храни, поръчвайте салата и автоматично смъквате още 300 калории.
4. Дъвчете добре храната си – намалете темпото, докато се храните, жените, които дъвчат 20 пъти повече, консумират със 70 калории по-малко на хранене.
5. Намалете размера на чинията – това е лесен начин да си спестите 500 калории без дори да усетите – чинията ви пак ще бъде пълна.
6. Винаги оставяйте част от храната в чинията си – ако оставите

ri41
03-19-2011, 12:37
Да и аз не мога да издържам и това е 1я път в който успявам да сваля толкова много (7кг) и да правя коремни преси вече 3 месеца! Но за 3 месеца само 7 съм свалила и искам още 5 :D :booooomb:
как се храниш сега и как свали кг?

TheBeliever
03-19-2011, 12:56
Да и аз не мога да издържам и това е 1я път в който успявам да сваля толкова много (7кг) и да правя коремни преси вече 3 месеца! Но за 3 месеца само 7 съм свалила и искам още 5 :D :booooomb:

Това са чудесни резултати. Не виждам защо да променяш режима си след като действа. По-добре бавно, но сигурно и здравословно.

А и до лятото има 3 месеца. Ако продължиш в същия дух тези 5 килограма няма да са ти проблем. За по-добри резултати (визирам не само сваляне на килограми, те са просто цифрички на кантара, а и стягане и оформяне на тялото) увеличи физическата дейност. Аеробика, танци, бягане - ти си избери. Дори дългите разходки в това хубаво време ще са ти от по-голяма полза от висенето пред компютъра. Просто се движи.

elinanacheva
03-19-2011, 13:02
Аз всяка вечер преди лягане правя или 10 мин. коремни преси или ги броя и правя 100 и няколко зависи от деня и много рядко се качвам на колелото (от тези които ги има в фитнеса). Ограничавам се и не ям много повечето пъти вместо да се на ям и да преям оставам малко гладничка и така. Това е