PDA

View Full Version : Голям кокоши трън.



Greennight
03-18-2011, 19:30
Еми преди около 5-6 месеца имах някаква раничка на крака,която в последствие се уголеми и вече започва малко да ме боли като стъпвам,разбрах,че е кокоши трън.Отидох на лекар и ми казаха,че може да го изчакам още малко и,ако не се пооправи,да ходя да ми го горят.Днеска го разчоплих и видях,че вече е около 0,5 см голям...Имате ли някви идеи дали има вариант примерно да го изрежа с ножичка,или пък с чесън дали става ?Четох също за някви лепенки,помагат ли при толкова големи кокоши тръни ?Иначе,ако го оставя просто така ще падне ли някога и кога ?

stelit0
03-18-2011, 19:56
До колкото знам няма да се махне сам.Най-много да излязат още.Баща като малък е имал и толкова го е боляло че си е хванал месото и го е отрязал. :-o след това не се е появило отново.До колкото знам е бил доста голям.Инче друго не знам по въпроса. :lol:

StolenBliss
03-18-2011, 21:14
Взимаш резанче от домат ама така от началото на домата та отгоре да си е 'кората'. Върху тва резанче слагаш силицил(не спирт, а на прах) и го залепяш с лепенка или бинт увиваш (то по добре, за да се задържи) където е кокошия трън(трябва вечер, когато не ти се налага да ходиш) и лягаш да спиш. На сутринта го махаш. Тва премаха мъртвата кожа отгоре и ако не е много надълбоко кокошия трън и той ще се махне. Пробвай ;)

VikitoRia
03-18-2011, 21:29
брат ми имаше и с това му изчезна
http://solingen-burgas.com/index.php?main_page=product_info&cPath=32&products_id=236

GD
03-19-2011, 07:45
Аз имах на пръста кокоши трън и го влачих повече от година.Ами пробвай със сол.И както каза изрезвай с ножичка по - малко.Хайде успех и дано ти мине.;)