PDA

View Full Version : Как разбих живота си



kristal4ety
03-18-2011, 19:53
Искам само да кажа на тези които още не са опитали или са взели веднуж фетки пико кока и тн тези т н леки наркотици :Щ и на тези които като опъват доста често че както сте си ок както сте хепи и щибаното ви животче е перфе ще се озовете на нулата както стана с мен :Щ
всички почваме еи така защото смчтаме само да пробваме казваме си ниама вече помня първиа си път когато опънах беще с него този с които се губим заради тях обичахме се много и сега се обичаме
но както бяхме хаппи така почнахме да издребняваме за ленти да продаваме злато крадяхме злата за да си копуваме ... непрестнно се карахме защото по едно време не можех да сам хаппи без кока когато няма пари за кока мое и пико ставаше колкото да залъжеш няма отърване тои казваще ще спрем ;д но не си вярваяше :Щ не пробваите преди две години когато се запознахме бяхме просто аз и тои момиче и момче които се харесват и беше красиво сега е просто трагедиа
наркотиците ще развалят връските ви семеиствата ви и самите вас :

valll
03-18-2011, 20:10
искам само да ти препоръчам да го напишеш на разбираем български, защото си избодах очите до второто изречение, а може би имаш какво да кажеш.

gab4ooo
03-18-2011, 21:15
май ставаше дума за наркотици , а ти тва кат си го писал сигурно си бил надрогиран . :Д нема лошо

chaotic
03-18-2011, 22:40
С мъка разбрах кво си написала .. всичко е до волята , и аз взимам от време на време , ама не съм толкова пропаднал , казвам си не трябва и пред мен да чертаят не взимам. Ако ме видиш наживо , едва ли ще предполижиш , че взимам , а за 1 път взех преди 4 години и не намирам разлика в живота си .. не крадя и не продавам всякакви вещи заради наркотиците , то ващо си е наркоманска история ..

GD
03-19-2011, 07:42
Първо си оправи правописа и после пиши и пускай теми!!!!

kinggnik
03-19-2011, 16:03
За това само ДЖОЙНТ копелеееее :grin: :lol: :D но мор кока фор ю бейби :D

mArMaLaDkA
03-19-2011, 18:27
епик фейл.

ri41
03-19-2011, 18:57
само заглавието ти е като хората бе човек

krissy7
03-19-2011, 21:11
Всичко е до волята , аз бях 3 месеца на амфети и трева и в един щастлив ден си казах , че ги спирам и не съм пипнала от тогава .