PDA

View Full Version : Помощ - стягане на тялото. :)



VampireLover3
03-18-2011, 20:25
Оф хора вече не знам какво да правя .. ще се побъркам .. от месец и половина някъде правя всякакви упражнения .. Ограничавам се от храненето, бях 51-52 кг сега съм 50.. попринцип искам да си остана толкова или ако има нужда да сваля не искам да съм по малко от 49 кг .. висока съм към 164-5 не знам с точност.
Правя най-различни упражнения .. лошото е,че нямам никакво време да излизам и да бягам .. за това скачам на въже вкъщи правя тези упражнения :
Aerobic Tae Bo Cardio
8minabsandbunsandMFAbs 8-) Проблемни зони са ми корема и краката .. мисля,че има ефект от упражненията за корема, но сякаш краката ми стават по големи може би трупам маса което никак не ми харесва искам да ги стопя и да станат по тънки (не знам по какъв друг начин да се изкажа) и да стегна корема особено долната част. :o Знам,че има милиони други теми, но искам да знам конкретно за себе си.

biolojkata95
03-19-2011, 08:08
пътечка или велоергометър

elinanacheva
03-19-2011, 09:21
С пътечка само ще натрупаш повече мускули и ще ти станат по дебелички краката но ако не хапваш нищо мазно или сладко може и да подейства. :) :) :) :)

FuckingFreak
03-19-2011, 09:23
^ Глупости, ако тича по 30-40 мин на ден ще натрупа мускули на 30 февруари.. Тичането на къси разстояния развива мускулите, а на дълги ги издължава. Да си видяла някъде маратонец /онези които тичат с километри за някакво определено време/ с мускулести крака?!

nymphetaminegirl9
03-19-2011, 13:27
някой има ли представа с 15-на мин тичане с пулс около 190-195 колко (г/д) разстояние се изминава :) и също така от колко километра нагоре се има предвид "тичане на дълги разстояния" 8-)

scrooper
03-19-2011, 15:14
^ Глупости, ако тича по 30-40 мин на ден ще натрупа мускули на 30 февруари.. Тичането на къси разстояния развива мускулите, а на дълги ги издължава. Да си видяла някъде маратонец /онези които тичат с километри за някакво определено време/ с мускулести крака?!

Определено! Само имай предвид, че е по- добре да тичаш в някоя гора или по тревна площ, защото асвалтът и пътечката докарват травми на много хора. Търси почва.

LovelyGirl
03-19-2011, 15:23
някой има ли представа с 15-на мин тичане с пулс около 190-195 колко (г/д) разстояние се изминава :) и също така от колко километра нагоре се има предвид "тичане на дълги разстояния" 8-)

Че какво общо има пулсът 8-) Разстоянието зависи от скоростта, с която бягаш :)

nymphetaminegirl9
03-19-2011, 15:45
да де ама нямаше ли някаква закономерност относно пулса и изразходваните калории 8-)

elinchica
03-19-2011, 16:03
и аз имам въпрос и ще питам тука... значи аз съм като авторката в корема.. долната част искам да я стегна.. някъде бях чела че имало някакви неща с които можеш да се мажеш и да правиш коремни преси но не съм сигурна за какви става на въпрос.. та има ли такива.. и по 100 коремни преси на ден за колко г/д време ще стегнат коремчето

Greennight
03-19-2011, 16:23
някой има ли представа с 15-на мин тичане с пулс около 190-195 колко (г/д) разстояние се изминава :) и също така от колко километра нагоре се има предвид "тичане на дълги разстояния" 8-)Имаш ли представа какво е 190 пулс ?На спортистите по време на състезание им стига максимум до 120-130,190 пулс няма такъв филм бе момиче :lol:

ani942942
03-19-2011, 16:30
някой има ли представа с 15-на мин тичане с пулс около 190-195 колко (г/д) разстояние се изминава :) и също така от колко километра нагоре се има предвид "тичане на дълги разстояния" 8-)Имаш ли представа какво е 190 пулс ?На спортистите по време на състезание им стига максимум до 120-130,190 пулс няма такъв филм бе момиче :lol:
пхах нямало ... :? моя пулс на пътечката със скорост 10км/ч ми стига около 180 :)

nymphetaminegirl9
03-19-2011, 17:20
има има :D както не съм с особено добра физическа подготовка като поти4ам малко повече и до 290 ще го вдигна 8-) (мах за мен е 206 ама айде :lol: ) ... по темата не съм сигурна дали е точно 190 но беше някъде там ;d броя ударите на сърцето за 10 секунди и умножавам по 6 .. за скоростта обаче нямам никаква представа тъй като не тичам на пътечка :)

VampireLover3
03-19-2011, 19:52
:lol:

Попринцип ми е много трудно да се откажа от сладкото и искам да попитам дали ще има някакъв проблем ако си взимам по 3-4 бонбонки (карамелени за смучене ;дд) . 8-)

ri41
03-20-2011, 06:46
:lol:

Попринцип ми е много трудно да се откажа от сладкото и искам да попитам дали ще има някакъв проблем ако си взимам по 3-4 бонбонки (карамелени за смучене ;дд) . 8-)
това е много и да ще ти попречат, най-много по 1 на ден

VampireLover3
03-20-2011, 09:08
Ех добре с какво да заменя това проклето сладко .. с плодове не се получава .. :(
Черния шоколад на своге става ли ?

ri41
03-20-2011, 09:34
Ех добре с какво да заменя това проклето сладко .. с плодове не се получава .. :(
Черния шоколад на своге става ли ?
1 малък шоколад седмично изяден сутрин не мисля, че ще е проблем, а през останалото време се мотивираш от факта, че след няколко дни ще си хапнеш, аз когато отслабвах си хапвах по и две супени лъжици мед и пак отслабнах, просто разбери кое е най-добро за теб

VampireLover3
03-20-2011, 09:38
Ех добре с какво да заменя това проклето сладко .. с плодове не се получава .. :(
Черния шоколад на своге става ли ?
1 малък шоколад седмично изяден сутрин не мисля, че ще е проблем, а през останалото време се мотивираш от факта, че след няколко дни ще си хапнеш, аз когато отслабвах си хапвах по и две супени лъжици мед и пак отслабнах, просто разбери кое е най-добро за теб

Мерсии ще се опитам.. щом до сега съм издържала значи мога и още.. Обаче в училище винаги си взимам Bake rolls .. не мога да го спра .. :? Всеки ден трябва да изям по един .. ужасно е просто, знам колко е вреден и все пак го ям. :x

Steff9423
03-20-2011, 09:42
И аз лесно се изкушавам..Но вчера си взех плодове и http://www.fisiodiet.es/dietetica/objetos/tortitasarroz.jpg .Замества Бейк ролс-а и всички тем подобни..И имат много ниско съдървание на калорий 3 питки-89 калорий...и засища много 8-)

Steff9423
03-20-2011, 09:50
Извинявам се за Офтопик-а...Ама за да не правя нова тема..
Та аз си се ограничавам,хляб,сладко,пъ жено..Бла бла
И по-принцип не се сещам да тичам.От време на време правя упражнения за стягане на краката (2-3 пъти в седмицата,по 20 мин)..
Въпроса ми е,с танци (хип-хоп,кръмп..) дали се стяга?Аз поне по половин час на ден танцувам,доста динамично..И се се чудя дали има ефект (макар че аз си танцувам за забавление).
И горе-долу до лятото дали ще може да стегна тия проклети бедра :o ..
А ето и снимка== http://i66.servimg.com/u/f66/11/66/10/07/20032010.jpg

VampireLover3
03-21-2011, 08:21
А защо краката ми по някакъв начин ми изглеждат по големи,преди те бяха единствената част от тялото която беше добре оформена,а сега са някакви големи сякаш започвам да оформям мускули? С какви упражнения мога да ги премахна и да стегна вътрешната част на бедрото.. :o

scrooper
03-21-2011, 08:33
Извинявам се за Офтопик-а...Ама за да не правя нова тема..
Та аз си се ограничавам,хляб,сладко,пъ жено..Бла бла
И по-принцип не се сещам да тичам.От време на време правя упражнения за стягане на краката (2-3 пъти в седмицата,по 20 мин)..
Въпроса ми е,с танци (хип-хоп,кръмп..) дали се стяга?Аз поне по половин час на ден танцувам,доста динамично..И се се чудя дали има ефект (макар че аз си танцувам за забавление).
И горе-долу до лятото дали ще може да стегна тия проклети бедра :o ..
А ето и снимка== http://i66.servimg.com/u/f66/11/66/10/07/20032010.jpg

Ако спазваш режим и се движиш, ще се стегнеш. Но за истински успех, сещай се да тичаш ;)

anonymous708973
03-21-2011, 10:17
Момичета, знам, че има БОЛ упражнения за крака в нета, обаче искам тези, от които вие сте доволни. Ако може и картинка! :)

ri41
03-21-2011, 14:32
http://dieti.rozali.com/vkyshti/p11624.html изпитано стягат и прехамват целулита, много съм доволна, правя ги всеки ден вечер даже и по повече повторения :wink:

bambi9802
03-21-2011, 15:18
Аз също мн искам да отслабна и чесно малко или мн се отразява на фигурата ми. 2 аз също като теб не мога без сладичко..... :)


като вида шоколад направо ми потичат лигите (та кое момиче не обича шоколад викам си аз) да ама този шоколад ацки мн ми се отразява на фигурата..... Реших че не мога да спра шоколада затова попитах тренерката ми по гимнастика как мога да отслабна в бедрата и корема а на
тя ми каза че искам не искам трябва да намаля сладкото .... да правя по 100 скокчета на въже сутрин и вечер да пия около литър два вода за да ме засища да ям по 100г. мюсли (не повече от 100г. защото се трупат мазнини) и най-важното да спортувам .....