PDA

View Full Version : Facebook



ReTarDeT
03-18-2011, 21:05
Обичате ли да ви пишат на стената ?

Лигави работи
Шегички
etc. ?

Много се кефа някой да ми спами нещо интересно :D
При вас как е?

Pamaa
03-18-2011, 21:09
лиглооо

ама ей патицо

и тем подобни ме дразният :shock: , ако е нещо по-нормално, ОК :wink:

shadow4e
03-18-2011, 21:10
:grin:
Обожавам да ми изпращат покани за аппс тип Положителни вибрации, ферми, Коя поп-фолк изпълнителка си етч.
За съжаление, от доста време намаляха, тъй като се наложи да понамаля "приятелите". :(

bulgarche
03-18-2011, 21:22
После циврят "защо ме изтри, не сме ли приятели вече" :lol:

Nam3less3
03-18-2011, 21:24
Нямам стена, нищо не публикувам и не коментирам, изобщо нищо не правя, а профила ми е на full privacy. Ква е тая мания с това всичко да се публикува в тоя фейсбук, хората явно не искат да имат личен живот. Само по профила на някой много неща може да разбереш за него. Абе ако тръгна да чета news feed-а с глупавите публикации на разни мисли, каузи, коментарите им към тях, или грандоманите които си пишат един на друг през онова за статуса, че да могат всички да им четат чата, абе може да си умреш от смях и жалост. А вече не само младите, а и родителите се побъркват, качват снимки на бебетата си, участват в конкурси с тях и т.н.

Spider4eto
03-18-2011, 21:26
Поканите за фермата са нищо, любими са ми неща от сорта на "Фейсбук става платен, прати го на 4545343 човека за да го ползваш безплатно", "Ако си обвързана напиши текила на статуса си, ако не си- уиски, ако нещата са сложни, и т.н.".

Nam3less3
03-18-2011, 21:29
А това с връзките кой с кой ходи е най-лошото от всичко. Може би ще пусна тази опция само ако се оженя. Имах една приятелка, която ми се сърдеше, че не съм написал че съм в relationship с нея :lol:
Изобщо фейсбук може освен да те забавлява с глупости, и да ти е полезен с това, че бързо може да научиш много неща за някой, да видиш общи приятели и т.н.

ReTarDeT
03-18-2011, 22:19
Много мраза спамове..
незнам кой подяволите му пращат някъв линк Примерно
УоооЛ Виж това това момиче се самоуби след като баща и написа този статус ( ЛИНК ) !
итиоти :Д

БТВ !

Едно момиче от моя клас ( да кажа че не е РУСО )
Си мисли че спамовете в СКАЙП са ИСТИНА от типа на
прати това на 25 човека иначе ще те сметнат за неактивен и ще бъдеш блокиран от скайп..

После ми се сърди амаа защоо ме блокна :D

Иначе безобидни любовни бъзици МНОГО МЕ КЕФЪТ! :D

shadow4e
03-18-2011, 22:23
Я, сподели с нас някой безобиден любовен бъзик, че и ние да се накефим.

SemperArdens
03-18-2011, 22:28
ъхъ-ъхъ

ReTarDeT
03-18-2011, 22:39
I'm a sexual animal, eat you like a cannibal xd ♥

GEORGE ♥ ♥ ♥

sexy ♥
Lubowwwwwwwwwww ♥♥♥♥♥

това са последните няколко
:lol:

Изразът: „Сякаш говоря на стената“ вече не е актуален, откакто има ФБ – вече и стената ти говори!

Споделете какво се пише и на вашите стени :)

vmdobrev
03-19-2011, 12:11
FaceBook - дрогата

LadyDi
03-19-2011, 12:18
Изразът: „Сякаш говоря на стената“ вече не е актуален, откакто има ФБ – вече и стената ти говори!
хахахахахах

:lol: