PDA

View Full Version : Малък проблем :(



thegame92
03-19-2011, 08:33
Харесвам едно момиче от класа, в смисъл успях да я опозная но не изцяло.. значи говорят се доста неща за нея и повечето са някакви гадни обаче не знам на хората дето ги говорят ли да вярвам или на нея.. защото постоянно в класа има някви конфликти между нея и още няколко момичета и не съм много убеден кой казва истината. Другия проблем е че сега имала гадже, но ми каза че мисли скоро да се раздели с него защото не искала повече с него много се бил променил. Тя знае че я харесвам.. и преди няколко дни де се наканих някак да и го кажа директно и тя ми отвърна по подобен начин и само ме попита ти на кого ще повярваш на тях или на мен :o и аз сега не знам на кого да вярвам защото няма факти нито от едната нито от другата страна. Значи слуховете на кратко са.. първия беше че се ебала с много .. втория е че докато е ходила с тоя му е изневерявала с 4-5, не ми се иска да е вярно но и не мога да разбера. Чудя се как да постъпя защото наистина искам много с нея за пръв път може би от 2-3 год се :smt060 така. Ако това всичкото обаче се окаже истина.. няма смисъл да се занимавам с нея. Но сега явно трябва да реша дали да съм с нея или не, но как като не е ясно кой говори истината и дали не се правят някакви интриги :x . Някой ако може да даде някакъв съвет как да постъпя :( .

MaGuSs
03-19-2011, 08:42
Ти я обичаш ,а вярваш на другите?

thegame92
03-19-2011, 08:44
Ти я обичаш ,а вярваш на другите?

Не може да се нарече точно обич.. защото не ходим още може би просто я харесвам прекалено.. не съм казал че вярвам на другите ама нямаш си на идея как го казват и какви проблеми стават и излиза едва ли не че говорят истината.. пък и окей примерно вярвам на нея ходим и след време разбирам че те са били прави :-o това е най лошия случай но въпреки всичко е възможен.. идея си нямам какво да правя толкова ми е объркано :( :( :(

MaGuSs
03-19-2011, 08:50
Аз на идея си нямам какво е момичето, за да ти отговоря правилно. Виж поговори с уж нейното сегашно гадже. Станете приятели и той рано или късно ще ти сподели какво са правили и неговите проблеми със самото момиче. А момичетата, които говорят тези неща, сигурна информация ли казват или просто от завист ,че тя си има приятел?

thegame92
03-19-2011, 08:54
Аз на идея си нямам какво е момичето, за да ти отговоря правилно. Виж поговори с уж нейното сегашно гадже. Станете приятели и той рано или късно ще ти сподели какво са правили и неговите проблеми със самото момиче. А момичетата, които говорят тези неща, сигурна информация ли казват или просто от завист ,че тя си има приятел?

Завист определено не е .. за това съм сигурен, а с тоя дето ходи го познавам ама той не е някъв такъв отворен .. ми мн такъв мълчалив квото и да го питам отговаря с една дума пък тя ми вика че той се бил променил в смисъл не бил като преди държал се по зле с нея ама така и не ми каза каква е причината за да го прави. Пък за самото момиче.. по характер ми изглежда супер въпреки че има доста неща които ми се струва че крие от мене и не иска да ги каже просто по начина по който си говорим по някой път си проличава. На вид няма кво да коментирам ако не беше хубава сигурно нямаше да се занимавам с нея :-) . Но не знам за пръв път ми е чак толкова объркано.. единствената причина ест. която ме обърква са тия слухове дето се чуват не от 1 или 2 и не по веднъж.

BlueFace
03-19-2011, 08:57
Според мен всичко е измислица. Женската злоба и завист са страшно нещо...Щом я харесваш и те прави щастлива не оставяй слуховете да ти влияят. Пък и да се е ебала с много нали ти ще намажеш 8-)

thegame92
03-19-2011, 08:59
Според мен всичко е измислица. Женската злоба и завист са страшно нещо...Щом я харесваш и те прави щастлива не оставяй слуховете да ти влияят. Пък и да се е ебала с много нали ти ще намажеш 8-)

Не знам дали е измислица ама от ден на ден излизат все нови и нови неща и все повече почвам да си мисля че е истина :x .. а пък за тва че ще намажа там е проблема че тая не е поредната бройка, просто почнах да се привързвам към нея някак и искам сериозна връзка обаче ако е вярно това че изневерява :x + тфа за едно момче или поне за повечето момчета.. ако почва сериозна връзка не му става много яко че момичета до него са я минавали не знам колко си.. защото просто знаеш че не е само твоя била е вече на друг/ и

MaGuSs
03-19-2011, 09:00
Този пич го отвори малко.Отидете на кафе нещо такова ,той ще ти сподели като няма тема която да завържите.
За момичето ,заведи я някъде ,откъдето да се вижда целия град от който си и на някакво тихо място, поговорете си,така че тя да разбере ,че ти я харесваш ,но не си сигурен в това. Тя ще ти отговори рано или късно.
Външния вид понякога лъже. Не е важен толкова външния вид на човека от колкото какъв е самия човек от вътре.
Объркано ти е ,защото не занеш как да постъпиш ,в момента и аз съм така :smt090

Щом излизат от ден на ден ,нови и нови неща ,значи са лъжи ! Пич давай..Не изпускай шанса си като мене ...

valdesbg
03-19-2011, 09:02
Важното е каква е в момента. Всички имаме кирливи ризи и и всички сме правили глупости преди.

Въпроса е не на кого ще повярваш, а чии действия ще сметнеш за истинни.

Просто е :)

thegame92
03-19-2011, 09:04
Този пич го отвори малко.Отидете на кафе нещо такова ,той ще ти сподели като няма тема която да завържите.
За момичето ,заведи я някъде ,откъдето да се вижда целия град от който си и на някакво тихо място, поговорете си,така че тя да разбере ,че ти я харесваш ,но не си сигурен в това. Тя ще ти отговори рано или късно.
Външния вид понякога лъже. Не е важен толкова външния вид на човека от колкото какъв е самия човек от вътре.
Объркано ти е ,защото не занеш как да постъпиш ,в момента и аз съм така :smt090

Е външния вид никога не съм го слагал чак толкова да го имам предив.. е до известна степен ест. Ако тая връзка потръгне ще ми е втората сериозна.. Първата изкарах 2 години и нещо и просто всичко свърши , но тогава ми беше много по лесно от сега и не бях толкова объркан. Тя знае че я харесвам но няма как да и кажа не знам дали ти вярвам, защото ако разбере че й нямам доверие веднага сигурно ще ми обърне гръб. Единственото за което се притеснявам е че може да се окаже истина.. не е сигурно че те казват истината но не е сигурно че и тя я казва. Пък за тоя трудно да ми каже нещо, особено на темата за нея защото той с най добрите си фр не иска да говори за нея.. пък ще тръгне с мен аа и не вярвам да почне да споделя чак толкова от личния си живот и от нейния.

w0sh
03-19-2011, 09:04
Хвърляй монета. Така и така скоро няма да разбереш кой е прав :Д

thegame92
03-19-2011, 09:06
Важното е каква е в момента. Всички имаме кирливи ризи и и всички сме правили глупости преди.

Въпроса е не на кого ще повярваш, а чии действия ще сметнеш за истинни.

Просто е :)

Е да и това е вярно че е важно каква е сега.. но даже да се е променила какво и пречи по нататък да стане пак такава. Ясно е че може да е правила грешки въпроса е дали ги осъзнава и дали не ги повтаря и дали няма аз да си изпатя от тази цялата работа.. защото когато си :smt060 и някой ти направи гадно е доста кофти чуството.

thegame92
03-19-2011, 09:06
Хвърляй монета. Така и така скоро няма да разбереш кой е прав :Д
:D тя и монетата може да излъже :D :D :D

valdesbg
03-19-2011, 09:12
Най-добре се оттегли от сцената. Така 100% няма да си наранен. И малкия ти параноичен себичен свят няма да е нарушен.

thegame92
03-19-2011, 09:20
Добре.
За да започнеш да се доверяваш на някого, в случая на нея, тя трябва да ти спечели доверието, нали така? А съм сигурна, че ако и тя те харесва ще се постарае да го направи. Следователно така ще разбереш дали слуховете са вярни или не.
От друга стана, ако не са вярни се е засегнала, че вярваш на тях, а не на нея.
Кофти.

Е да но все пак дали няма такъв вариант даже да ми спечели доверието да крие нещо от мене.. за да не би по тоя начин да ме отблъсне.

MaGuSs
03-19-2011, 09:30
Добре.
За да започнеш да се доверяваш на някого, в случая на нея, тя трябва да ти спечели доверието, нали така? А съм сигурна, че ако и тя те харесва ще се постарае да го направи. Следователно така ще разбереш дали слуховете са вярни или не.
От друга стана, ако не са вярни се е засегнала, че вярваш на тях, а не на нея.
Кофти.

Е да но все пак дали няма такъв вариант даже да ми спечели доверието да крие нещо от мене.. за да не би по тоя начин да ме отблъсне.

Кажи и някак си Бих ти простил всичко.Излъжи малко бе пич ,аз не мога да лъжа и сега всичко заминава на ма*ната му...

thegame92
03-19-2011, 09:33
Добре.
За да започнеш да се доверяваш на някого, в случая на нея, тя трябва да ти спечели доверието, нали така? А съм сигурна, че ако и тя те харесва ще се постарае да го направи. Следователно така ще разбереш дали слуховете са вярни или не.
От друга стана, ако не са вярни се е засегнала, че вярваш на тях, а не на нея.
Кофти.

Е да но все пак дали няма такъв вариант даже да ми спечели доверието да крие нещо от мене.. за да не би по тоя начин да ме отблъсне.

Кажи и някак си Бих ти простил всичко.Излъжи малко бе пич ,аз не мога да лъжа и сега всичко заминава на ма*ната му...

'' бих ти простил всичко'' само дето като разбера истината ако е това което не искам да чуя по скоро ще ми стане по гадно на мене и тва бих ти простил всичко ще си остане само казано..

valdesbg
03-19-2011, 09:34
Да се смея ли... да плача ли..или да си тегля ножа от тоя побъркан свят?

MaGuSs
03-19-2011, 09:36
РИСКУВАЙ>!!!

Fiction7577
03-19-2011, 11:20
Абе женската злоба няма край. При мъжете има млатене, но не са такива завистници.

Ако я харесваш наистина, няма да им вярваш на другите.

Явно че се е засегнала от твоите подозрения, не знам.

То ако е курва ще си личи от далеч.

thegame92
03-19-2011, 11:33
Абе женската злоба няма край. При мъжете има млатене, но не са такива завистници.

Ако я харесваш наистина, няма да им вярваш на другите.

Явно че се е засегнала от твоите подозрения, не знам.

То ако е к***а ще си личи от далеч.

Мхм.. еми дано да е така както ти казваш че може да го правят от завист или злоба :)

BlueFace
03-19-2011, 13:35
Ае брат ти очакваш на всяко момиче ти да си и първият ли? :?
Както каза valdesbg важното е каква е докато е с теб, а не с кого се е еб*ла преди.
Момичето може да се окаже много свястно, може и да е голяма ку*ва...И в двата случая няма как да разбереш без да рискуваш...Според мен не бива да се доверяваш на слухове. Хората лъжат, особено кифлите в тийнейджърските години.

windowlicker
03-19-2011, 14:15
Младеж, не се занимавай с момичето сериозно!
Като те гледам как се влияеш от другите дори и да тръгнете тая твоя несигурност и страх ще се превърнат в неконтролируема ревност и тогава горко му на тебе И на момичето...

thegame92
03-21-2011, 09:58
Колкото и да не ми се искаше.. разбрах всичко както е наистина и за жалост повечето от нещата които те казваха са истина :( :( :(

Take_That
03-21-2011, 12:33
Колкото и да не ми се искаше.. разбрах всичко както е наистина и за жалост повечето от нещата които те казваха са истина :( :( :(


И как така разбра, че всичко е истина?

thegame92
03-21-2011, 19:26
Ми цялата работа е че сега ходи с някакъв от даскало от 8ми клас :o ии не била сигурна какво да прави. Аз и обясних че наистина я харесвам и че е ужасно гадно всеки ден да си на 1 метър от човека който искаш единствено и нищо да не можеш да направиш. Тя ми отговори че може би щели да скъсат защото той вече не бил същия.. нямал й доверие не се държал добре с нея. Но когато я попитах и колко време ти трябва за да решиш и тя ми каза че не знае :( :( пък това е ужасно да те карат да чакаш за неопределено време. Нз как ли не й обяснявах че наистина я харесвам че не искам с друга .. просто всичко в нея ме кефи всичко :( :( :( . Нямам идея вече какво да й кажа повече че някак да се опита да ме разбере.. дава ми някакви шансове обаче за неопределено време .. то може да е седмица мога и да си чакам така годиниии :( :( :( :( :( :( .

Take_That
03-22-2011, 14:54
Ми цялата работа е че сега ходи с някакъв от даскало от 8ми клас :o ии не била сигурна какво да прави. Аз и обясних че наистина я харесвам и че е ужасно гадно всеки ден да си на 1 метър от човека който искаш единствено и нищо да не можеш да направиш. Тя ми отговори че може би щели да скъсат защото той вече не бил същия.. нямал й доверие не се държал добре с нея. Но когато я попитах и колко време ти трябва за да решиш и тя ми каза че не знае :( :( пък това е ужасно да те карат да чакаш за неопределено време. Нз как ли не й обяснявах че наистина я харесвам че не искам с друга .. просто всичко в нея ме кефи всичко :( :( :( . Нямам идея вече какво да й кажа повече че някак да се опита да ме разбере.. дава ми някакви шансове обаче за неопределено време .. то може да е седмица мога и да си чакам така годиниии :( :( :( :( :( :( .

Продължавай напред, явно момичето не знае какво иска. Не мисля че те заслужава :)

thegame92
03-22-2011, 15:38
Ми цялата работа е че сега ходи с някакъв от даскало от 8ми клас :o ии не била сигурна какво да прави. Аз и обясних че наистина я харесвам и че е ужасно гадно всеки ден да си на 1 метър от човека който искаш единствено и нищо да не можеш да направиш. Тя ми отговори че може би щели да скъсат защото той вече не бил същия.. нямал й доверие не се държал добре с нея. Но когато я попитах и колко време ти трябва за да решиш и тя ми каза че не знае :( :( пък това е ужасно да те карат да чакаш за неопределено време. Нз как ли не й обяснявах че наистина я харесвам че не искам с друга .. просто всичко в нея ме кефи всичко :( :( :( . Нямам идея вече какво да й кажа повече че някак да се опита да ме разбере.. дава ми някакви шансове обаче за неопределено време .. то може да е седмица мога и да си чакам така годиниии :( :( :( :( :( :( .

Продължавай напред, явно момичето не знае какво иска. Не мисля че те заслужава :)


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(