PDA

View Full Version : Моля за вашето мнение



katia888
03-19-2011, 11:05
Здравейте!
Моята история е следната:
Последният ми цикъл започна в началото на февруари, не съм сигурна за точната дата, но беше преди 10-ти. До 9-10 март не ми беше дошло и тъй като исках да забавя цикъла си, изпих почти цял блистер витамин C в рамките на 2-3 дни. На 12ти с приятеля ми правихме секс без презерватив, според него не е свършил в мен, но когато отидох в банята да се мия забелязах подобни на сперма остатъци в себе си. Все още не ми е дошло и започвам да се притеснявам. Според вас какви са шансовете да съм била в овулация и да съм забременяла съответно??? Това закъснение може и да се дължи на стрес и промяна в климата ??

Благодаря предварително за помощта,

Катя

Sh@d0w
03-19-2011, 11:21
Мисли име за бебето.

katia888
03-19-2011, 11:52
Наплаши ме с този отговор, току що си направих тест, отрицателен е. Пише 14 дни след акта, ако не ми дойде до 7 дни ще направя още един, но според мен трябва да е валиден щом вече ми закъснява ???

TheBeliever
03-19-2011, 12:02
Как може да не знаеш кога е била псоледната ти менструация? Ужасна безотговорност!

Колко ти е МЦ? Малко вероятно е да си била в овулация при последния полов акт, но нищо не е сигурно. А преди това ползвахте ли препазни мерки? Нямам предвид "ще го извадя навреме", а истинска протекция.

И се отнасяй малко по-сериозно към собственото си здраве. Следенето на менструацията е най-малкото, което можеш да направиш.

katia888
03-19-2011, 12:10
Благодаря за отговора.
До ноември месец миналата година бях на противозачатъчни, тогава нямах проблем със следенето, спрях ги и това беше единственият път в който пропуснах ама ето - оказа си ! Още не ми се е нормализирал цикълът след спирането на противозачаатъчните, но преди да почна да ги пия беше 31-32 дни. Много безотговорна постъпка беше, и след всичкият този стрес напоследък направо ми иде да си ударя главата в стената ;)

Sofff
03-19-2011, 12:25
Тест за бременност - 3 лева е, тук врачки май няма .

SlowDownBaby
03-19-2011, 16:20
Ох стига сте го плашили момичето !
Щом е бил отрицателен и не е свършил в теб,няма от какво да се притесняваш поне според мен.Имаше подобна тема за бременност и бях казала същото каквото ще кажа и сега.На мен ми закъсня с 2 месеца,а с приятеля ми го правим без презерватив.Умрях от притеснение,а и трите теста бяха отрицателни.Отидох на гинеколог и се оказа хормонален дисбаланс.Предписа ми хапчета,взима ми кръв и тн...дойде ми де,но все пак притеснението ми беше напразно,но най добре отиди,може да имаш като моя проблем. :)

zooyork
03-19-2011, 17:16
да той ти е казал няма да свърша, но тук идва едно 'НО' той не свършва умислено колкото и да е има някаква възбуда съответно винаги потича малко сперма ... сега ще кажете 'нали е малко', но малко е достатъчно за бебе. Освен това не изтича само сперма има други секрети .. може да има дори и бактерии или по известно СПИ(сексуално предавани инфекции) преди да правите секс без презерватив е препоръчително да се изследвате.. може да си имате доверие, но това е на живот и смърт! Мислете малко.. имате един живот и не казвайте 'Мен това не ме лови' ;]]

Успех :)

BiGBaDWolF
03-19-2011, 20:21
или си направи кръвен тест или поне 3 теста за бременност .. и кво значи не мисли че е свършил в мене ? вие за презервативи не сте ли чували .. и това с витамина C е пълна глупост толко не може да искарате 5 дена без секс .. па после треперите ..

FreshWind
03-20-2011, 20:09
Не искам да те плаша, щом теста е отрицателен - дишай.НО имай впредвид , че след като си пила противозачатъчни ( особено ,ако е било дълго време) теоретично след това шанса от забременяване е много по-голям, тъй като се отделят много повече годни за оплождане яйцеклетки.Та по-добре избягвай да правиш секс без презерватив поне в скоро време, за да няма неприятни изненади и не разчитай мн на сметки за овулацията, защото изобщо не са надеждни :) Айде , късмет от мен и не забравяй ,че ако сама не се пазиш и Господ няма да те опази (камо ли приятеля ти) :-)