PDA

View Full Version : За УчИлИщЕ(САМО За МоМиЧеТа)...



Bonbonchencetyy
03-19-2011, 14:38
Значи искам да ви питам за някои неща(смисъл дрехи,др. и за у-ще):
1.как комбинирате поли с блузи?Аз пробвам дълга дънчена с блуза до кръста,както и с дълга блуза,ама изглеждам по-дебела отколкото съм...
2.Какви кецове си купихте?Аз още не съм си купила и се чудя скъпи или евтини да си купя...
3.Да знаете къде продават връзки за маратонки?Аз си търся,ама никъде още не съм намерила...
4.Какви прически си правите за училище?Аз знам само пет:панделка като на Лейди Гага,спирален кок,плитка,опашка и лусната коса...
Това е.

MeLikesPie
03-19-2011, 14:40
Оправи заглавието... Така не е добре, по-добре нормално.

ПТ Колко дълга пола, с висока талия ли?

suNnykaty96
03-19-2011, 15:10
1, Ако не ти харесва как ти седи самата пола и мислиш че те прави пълна, то тогава каквато и блуза да си сложиш пак няма да се харесаш, така че може би трябва да си намериш друга пола
2, Купи си хубави кецове. Не знам какво точно разбираш под скъпи и евтини, мойте са за 35лв, мисля че цената е нормална, даже клонят към евтини. На матстар са такива, ако искаш по - кчествени - конвърс
3, Връзки за обувки.... ами на женския пазар има избор аз от там си капувах навремето (: просто като се разхождаш, гледай, все някъде ще видиш
4, Ако тези прически ти отиват, според мен са напълно достатъчни, всеки ден от седмицата може да си различна. Иначе пробвай да се накъдриш - вафлички, вълни, с дифузер, плитки... има тооолкова много начини. Ако косата ти е къдрава, виж дали ти оuтва права. Може да си вдигнеш бретона нагоре с фиби ( ако имаш такъв, де ), да си сложиш диадема, плитка рибена кост, да си намачкасш косата с пяна, да се накъдриш с молив... (:

gabi7u
03-19-2011, 16:55
1. Ако е от късите полички с потник, тениска, които покриват до мястото за колана или с потник до кръста. Ако е дълга - нося само от тези дългите до глезена, белите, тогава с потник, който покрива 2-3 см. от нея.
2. Абе, гледам си от Шумен. Виж за кецове в Diamond малко след кристал. Има всякакви + има и Връзки за маратонки. бтв .. не мисля, че цената е най-определящия фактор. Помисли за качество, какъв е вкуса ти, с какво ще се съчетават ..
3. Diamond, По центъра има една сергия с най-различни цветове, метълския магазин до болницата е бъгано с вързалки на пийскчета, смайлчета, марихуанки и дрън дрън глупости ..
4. Казаха ти .. Експериментирай там.
+ не мисля, че панделата на Лейдито е подходяща за у-ще :?

Сори ако не си от Шумен, полезно щеше да е да споменеш град.

JustForFun
03-19-2011, 17:21
1. нося поли, които са над коляното , с тениски , потничета и туники
2. кецове си купих от булдозер за 60 лева :)
3. връзки за маратонки има в ню йоркър във всякакви цветове - розово, оранжево, червено, зелено, синьо, бяло и черно (мисля че всички тези цветове се продават за 10 лв общо.. :) )
4. прически - на опашка , пусната с лента, пусната с диадема, пусната с фиби , взети най- предните кичури и хванати отзад :)

tItEufFf
03-19-2011, 18:36
1.как комбинирате поли с блузи?Аз пробвам дълга дънчена с блуза до кръста,както и с дълга блуза,ама изглеждам по-дебела отколкото съм...
ЗътТуУвАа АаЗ сИи кУуПуУвАмм рО0окЛии, нЕе трЯяббВа дАа миИслИш с кКааКво да гО КомБбинИирАаш.

2.Какви кецове си купихте?Аз още не съм си купила и се чудя скъпи или евтини да си купя...
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.vincesiragusodc.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/ff646_Bensimon_Lacet_Shoes.jpg&imgrefurl=http://www.vincesiragusodc.com/page/42&usg=__-BrZG2Ld5poR9cqUj7QBHN3wWts=&h=651&w=414&sz=51&hl=en&start=65&sig2=qBszKswWG8UaFyaZrn6CHw&zoom=1&tbnid=hmcw7SKnT0_aYM:&tbnh=141&tbnw=99&ei=KgWFTd-aKoaphAfw3Oy7BA&prev=/images%3Fq%3Dbensimons%26um%3D1%26hl%3Den%26client %3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:bg:official%26biw%3 D1280%26bih%3D610%26tbs%3Disch:10%2C1482&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=432&oei=GgWFTdgIkfWyBtu5pbMD&page=4&ndsp=24&ved=1t:429,r:11,s:65&tx=56&ty=64&biw=1280&bih=610
АммА гЛлаВннО НоссЯ ОбБувкИи

3.Да знаете къде продават връзки за маратонки?Аз си търся,ама никъде още не съм намерила...
НйИе

4.Какви прически си правите за училище?Аз знам само пет:панделка като на Лейди Гага,спирален кок,плитка,опашка и лусната коса...
сПпуСнаТа кОса - кЪъдраВа (натурално) иЛли ИзпрАвЕена, рИбеНа коСТ, ряЯдкО оПпаШкА.

Аххх, 5 минути да напиша това, хахах ;д

dream1707
03-19-2011, 19:46
1 - Попринцип не нося поли, нито рокли ... но ако се случи случайно да обуя пола, то тя обикновено е късичка. Обикновено съм с туники или блузки до кръста ( не да ми се вижда пъпа, нито да ми виси )

2 - Купих си едни Найки :) Харесах си и едни от магазина на Адидас във Велико Търново ... колебаех се, но избрах Найките.

3 - Ами незнам от кой град си, не мога да помогна. Иначе обикновено аз си купувам от "На Тъмно" ... ако има магазин в твоя град погледни там.

4 - Обикновено си изправям косата и леко се топирам или с вафлички за обем. Когато ми се занимава топирам от горе косата и от страни я защипвам с фибички... незнам дали звучи добре, но се получава яко ;д или я къдря с пяна.
Когато не ми се занимава я връзвам на висока опашка... или топирам малко от коре и връзвам.. също се плучава добре.

Greshka
03-19-2011, 19:55
1.Рядко ходя на училище с пола, но ако се случи да отида обикновено е някоя по-късичка.Комбинирам късата пола с къса блузка.Разбира се не прекалено къса, но гледам да не се застъпват двете.


4.Често си правя от тези

http://vbox7.com/play:0a35272c

http://vbox7.com/play:e4ac933f

Bonbonchencetyy
03-21-2011, 15:24
Благодаря за съветите,помагат ми доста добре. :)
Та значи ако някой иска да знае-от Шумен съм.
За 2 точка имам добра довина:сдобих се с кецове на MatStar за 12.50 .Мн. са хубави-сиви,с розово,бяло и няколко декорации.
Остава да реша проблеема с връзките за кецове.Аз имам едни бели,които се продаваха с мойте и едни на Witch (пак бели).
За прическите ще пробвам вариантите,които ми препоръчахте,мисля,че са мн. добри.
За полата разбрах начина:просто да я нося със суитшърт или с по-дълга блуза.

LeDa
03-21-2011, 15:38
Благодаря за съветите,помагат ми доста добре. :)
Та значи ако някой иска да знае-от Шумен съм.
За 2 точка имам добра довина:сдобих се с кецове на MatStar за 12.50 .Мн. са хубави-сиви,с розово,бяло и няколко декорации.
Остава да реша проблеема с връзките за кецове.Аз имам едни бели,които се продаваха с мойте и едни на Witch (пак бели).
За прическите ще пробвам вариантите,които ми препоръчахте,мисля,че са мн. добри.
За полата разбрах начина:просто да я нося със суитшърт или с по-дълга блуза.
12.50 o.O може ли снимка 8-)

annamari
03-21-2011, 15:56
Значи искам да ви питам за някои неща(смисъл дрехи,др. и за у-ще):
1.как комбинирате поли с блузи?Аз пробвам дълга дънчена с блуза до кръста,както и с дълга блуза,ама изглеждам по-дебела отколкото съм...
2.Какви кецове си купихте?Аз още не съм си купила и се чудя скъпи или евтини да си купя...
3.Да знаете къде продават връзки за маратонки?Аз си търся,ама никъде още не съм намерила...
4.Какви прически си правите за училище?Аз знам само пет:панделка като на Лейди Гага,спирален кок,плитка,опашка и лусната коса...
Това е.
e ти нямаш ли твое мнение??
ако ти кажа че е модерно да си облечеш дънкова пола и туника :razz: ше го направиш ли?

Bonbonchencetyy
03-22-2011, 15:48
Ето връзките за кецове:
http://store.picbg.net/pubpic/83/66/0d1f47da18f88366.jpg
Пък кецовете още нямат снимка :D

lili12
03-22-2011, 17:00
1. Обикновено нося къси поли- над коленете и ги
комбинирам с всякакви горнища.
2. Кецове имам и скъпи и евтини. Взела съм си всякакви, за да ги комбинирам с дрехите ми. Повечето са ми от 1/2 години, но са здрави. Е и нови имам де. Бих ти препоръчала ако искаш евтини да си вземеш от Buldozer.Има страхотни като за нашата възраст. Аз си купих едни много яки за 30 лв :D А ако търсиш маркови ще те посъветвам от Adidas или Nike. Имам едни от миналата година- не са мръднали :shock: БУКВАЛНО. Също са хубави :-D
3.Връзки съм виждала в магазин за 1лв, но провери има и в магазини за обувки.
4. Прически... Ами обичам разнообразието- пусната, на две опашки, няколко кичура хванати с щипка, с фибички, изправена с преса, на вафлички (любима :-) ).

Междудругото много интересна тема :)

yeeee
03-22-2011, 17:34
Ето връзките за кецове:
http://store.picbg.net/pubpic/83/66/0d1f47da18f88366.jpg
Пък кецовете още нямат снимка :D

На колко си?

LeDa
03-22-2011, 18:54
Ето връзките за кецове:
http://store.picbg.net/pubpic/83/66/0d1f47da18f88366.jpg
Пък кецовете още нямат снимка :D

На колко си?
10 max