PDA

View Full Version : Още един въпрос



zvezdica
03-19-2011, 15:19
Здравейте! Момиче на 15 съм (девствена), приятелят ми е на 18 и има богат опит в любовната игра. Няколко пъти имах чуството, че ако се отпусна още малко ще стигна до оргазъм. Проблемът е, че точно в този момент изпитвам едно не особено приятно усещане, все едно ще се напишкам - заради това тогава вместо да се отпусна се стягам и той колкото и да се старае не може да направи нищо. Не ми се иска да е така, но ме е страх да се отпусна. Съвети?

norain
03-19-2011, 15:22
Здравейте! Момиче на 15 съм (девствена), приятелят ми е на 18 и има богат опит в любовната игра. Няколко пъти имах чуството, че ако се отпусна още малко ще стигна до оргазъм. Проблемът е, че точно в този момент изпитвам едно не особено приятно усещане, все едно ще се напишкам - заради това тогава вместо да се отпусна се стягам и той колкото и да се старае не може да направи нищо. Не ми се иска да е така, но ме е страх да се отпусна. Съвети?

Имам чуството вика, че ще стигна до оргазъм ? А си девствена ??
До какъв оргазъм ? EARGASM :D :D
ТОВА МОЕТО МОМИЧЕ ЗНАЧИ, ЧЕ НЕ СИ ГОТОВА, И НА МОМЧЕТО НЯМА ДА МУ СЕ ОТВОРИ ПАРАШУТЧЕТО И ШЕ СИ ПАДА СВОБОДНО :-P

Lady_B_
03-19-2011, 15:34
Здравейте! Момиче на 15 съм (девствена), приятелят ми е на 18 и има богат опит в любовната игра. Няколко пъти имах чуството, че ако се отпусна още малко ще стигна до оргазъм. Проблемът е, че точно в този момент изпитвам едно не особено приятно усещане, все едно ще се напишкам - заради това тогава вместо да се отпусна се стягам и той колкото и да се старае не може да направи нищо. Не ми се иска да е така, но ме е страх да се отпусна. Съвети?

Имам чуството вика, че ще стигна до оргазъм ? А си девствена ??
До какъв оргазъм ? EARGASM :D :D
ТОВА МОЕТО МОМИЧЕ ЗНАЧИ, ЧЕ НЕ СИ ГОТОВА, И НА МОМЧЕТО НЯМА ДА МУ СЕ ОТВОРИ ПАРАШУТЧЕТО И ШЕ СИ ПАДА СВОБОДНО :-P

За сведение до оргазъм не се стига само с полов акт ! Да не говорим, че при жените си е даже трудно да стигнат до вагинален оргазъм, какъвто визираш.
Е, разбира се една от причините е именно в това, че не могат да се отпуснат .... и към темата - отпусни се и се остави на изживяването! Нищо, от това, за което се притесняваш няма да се случи! Enjoy :)