PDA

View Full Version : Лека атлетика, малко помощ ?



BaffaLsc
03-19-2011, 16:35
Такам.. здравейте.. наясно съм, че темата не е за този раздел, но в ' Спорт и здраве ' няма голяма активност, ако е толкова голям проблем модераторите могат да я преместят..
тЪ.. понеже от доста време искам да се запиша да спортувам нещо, а не искам плуване, волейбол или нещо от сорта и ми казаха, че леката атлетика била много приятна, но преди да се запиша, където и да било се нуждая от вашата помощ.. с какво да ми помогнете ? Ами като цяло за този спорт знам само, че има някакви дисциплини и някакви такива неща, обаче почти нищо не разбрах.. преди да ми кажете ' виж в гугъл '.. да, проверих, обаче аз искам някой , който се е занимавал или в момента се занимава с този спорт.. да ми разясни малко по - подробно, ако е възможно..
Ще ви бъда много благодарна ! :-)

scrooper
03-19-2011, 16:50
Аз също искам да се запиша... Една приятелка тренира и по принцип си има "периоди", в които набират желаещи, но трябва да минат през проверка от сорта на да могат да вземат 50 м. по норматив или нщ такова.

BaffaLsc
03-19-2011, 16:58
Ми не знам, нямам познати , които да ми помогнат.. за съжаление.. затова пиша тук, но като гледам колко хора се втурнаха да пишат.. :/

denzito
07-19-2011, 19:14
Какво по точно те интересува-пиши на личен.Аз тренирам от 2 години.

Thrombocyte
07-19-2011, 19:23
---

zlatit0o
07-19-2011, 19:33
Темата е от МАРТ, бе хора!