PDA

View Full Version : Над нормата...



Rar3
03-19-2011, 18:04
Значи аз съм на 15 години и съм с 10 кила над нормата..... голям шит ви казвам :x та така.... предложете няква диета или някви хапчета дет разграждат мазнините по-бързо :) Също и някви ефикасни предложения :)

Ако някой има подобен проблем, нека споделя в тази тема

BrainDamage
03-19-2011, 18:11
Не ти трябват хапчета. Спортувай!

Rar3
03-19-2011, 18:13
Не ти трябват хапчета. Спортувай!
мислиш ли че не го правя.... просто съм малко непостоянен а и имам проблеми с кръста и....

Rebirthing
03-19-2011, 18:14
Теми бол !

Първо - здравословно хранене.
Второ - фитнес + треньор за първите тренировки
или упражнения в къщи, като за начало ти препоръчвам 30 Day Shred на Jillian Michaels.

Rebirthing
03-19-2011, 18:15
Не ти трябват хапчета. Спортувай!
мислиш ли че не го правя.... просто съм малко непостоянен а и имам проблеми с кръста и....

Какви проблеми с кръста на 15 ?!

BrainDamage
03-19-2011, 18:16
Бях чела, че сутрин на гладно - си изстискваш лимон + чаша топла вода помага за токсините или нещо такова.. Може да пробваш + спорта би трябвало да има ефект. Успех :)

Rar3
03-19-2011, 18:17
Бях чела, че сутрин на гладно - си изстискваш лимон + чаша топла вода помага за токсините или нещо такова.. Може да пробваш + спорта би трябвало да има ефект. Успех :)

ок мерси, очаквам още мнения и други потребители също да споделят подобни проблеми

valentinovaa
03-19-2011, 18:29
100% ти звучи банално... Всеки казва да спотуваш... Но истината е, че друг начин няма. Най-лесното е да започнеш да се качваш по стълбите, да ходиш пеша и, когато имаш време да тичаш. Гледай да не ядеш след 6 часа и се ограничавай от сладко, пържено и газирани напитки. И това е, общо взето... :) Ии... недей с някви диети, защото дори и да отслабнеш, след това пак се напълнява, а хапчетата имат много др странични ефекти и така. Не се отказвай след първата седмица, ако не виждаш резултат... трябва постоянство... няма вълшебно хапче ;) късмет ии... не се отказвай :)

dream1707
03-19-2011, 18:37
Какво ще рече над нормата...
Аз като съм на 15 и нормалното ми тегло е 40 кила (сега съм станала 40 и няколко през последните седмици :D ) .. ако не се лъжа това за моята възраст е малко даже.
Ако просто тежиш повече, а си слаба.. кво ти пука. А ако си пълничка просто спортувай повече и гледай да се храниш сравнително здравословно и да не прекаляваш.
Като искаш да отслабнеш, бъди постоянна в нещата, които правиш.

GrippingBosh
03-19-2011, 18:52
Rebirthing откъде може да се изтегли 30 Day Shred на Jillian Michaels :)

Rebirthing
03-19-2011, 18:56
Какво ще рече над нормата...
Аз като съм на 15 и нормалното ми тегло е 40 кила (сега съм станала 40 и няколко през последните седмици :D ) .. ако не се лъжа това за моята възраст е малко даже.
Ако просто тежиш повече, а си слаба.. кво ти пука. А ако си пълничка просто спортувай повече и гледай да се храниш сравнително здравословно и да не прекаляваш.
Като искаш да отслабнеш, бъди постоянна в нещата, които правиш.

Става въпрос за момче :-o .

GrippingBosh във форума на бг мама имаше тема за домашни тренировки, там мисля, че има линк за теглене.

dream1707
03-19-2011, 19:08
Опс .. извинявам се :D
И все пак отговора ми е същия.
Спортувай, но бъди постоянен. Няма как мазнините сами да си се стопят, без да положиш някакво усилие.
Храни се нормално, не се тъпчи.. и гледай да е сравнително здравословно.
Всичко това + спорта, ще ти даде по-добри резултати от хапчета и тем подобни глупости.

rosencetooo
03-20-2011, 04:52
Здравословно хранене , упражнения :)
Въобще не се замисляй за хапчета.. 8)