PDA

View Full Version : Трябваше ли да се намесят



luda4et0o
03-19-2011, 20:08
Трябваше ли Франция да се намеси и да бомардира Либия.Както знаете днес кьм 6:45 бг вр. Френските вьздушни сили бомбардираха Либия правилно ли постъпи Франция като бомбардира Либия как мислите чакам вашите мнения

GregoryHouse
03-19-2011, 20:38
Дали е правилно или грешно, зависи от виждането на всеки един отделно.

Французите и без това не ги кефят много либийците от номера, който врътнаха с медиците ни.

Ако питате мен, ще кажа само - нека се трепят. Май, както беше казал един анти-герой, това е единствения път към мира.

luda4et0o
03-19-2011, 20:50
както е казал бай Ганьо И едните, и другите са маскари!... Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!... А

KarlDionic
03-20-2011, 12:33
Според мен цялата работа е нещо както САЩ в Ирак, само че Либия е европейския "Ирак" цялата работа е пак за петрола. Надявам се ако Европа в крайна сметка намаже нещо от техния петрол да хванем и ние :) А на Либия им пожелавам дълга война да се изтрепят колкото се може повече, заради това което сториха на нашите медици. В момента съм на страната на Кадафи, не защото го подкрепям, а защото е губещ, докато печелеше бях за бунтовниците :D Дано да се постигне баланс на силите и да се трепят максимално дълго :grin:
Мисля да си взема някоя книга за Ромел да видя по-детайлно как е било в неговият случай :)

GregoryHouse
03-20-2011, 12:40
Пращат чуджестранния легион франсетата и Кадафи изчезва безследно.

UNITED2
03-20-2011, 15:22
Правилно постъпиха !
За да свърши нещо то трябва първо да започне.
Според мен при всички слуаи Кадафи ще е губещия,каквато и стратегия да има,каквото и да е приготвил,колкото и последици да има от всичко това накрая той ще загуби !!!
8)

amk933
03-20-2011, 15:59
Според мен цялата работа е нещо както САЩ в Ирак, само че Либия е европейския "Ирак" цялата работа е пак за петрола. Надявам се ако Европа в крайна сметка намаже нещо от техния петрол да хванем и ние :) А на Либия им пожелавам дълга война да се изтрепят колкото се може повече, заради това което сториха на нашите медици. В момента съм на страната на Кадафи, не защото го подкрепям, а защото е губещ, докато печелеше бях за бунтовниците :D Дано да се постигне баланс на силите и да се трепят максимално дълго :grin:
Мисля да си взема някоя книга за Ромел да видя по-детайлно как е било в неговият случай :)

Сравняваш Ромел с Кадафи? 8-)

Ромел е бил на светлинни години пред Кадафи, а бомбардировките няма да продължат кой знае колко време...ще се размаже въздушната отбрана на Либия, което в добавка с ембаргото и останалите поражения, които ще претърпят, ще довърши джамахирията съвсем. Хак да им е на последователите на тоя откаченяк. :?

Greennight
03-20-2011, 17:25
Тоя па Кадафи ми е толкова гнусен и противен,че няма накъде.Гледах сега в сайта на БТВ почнал да засяга на религозна основа.Разправя,че са се опитвали да сломят исляма.Как може да използва живи хора-жени и деца за да си спаси кожата...Тоя заслужава мъчително и гадно убийство...

KarlDionic
03-20-2011, 18:15
абе амк кви глупости говориш.... къде видя да пиша, че сравнявам.. това е абсурд.. просто терена е същия и грубо казано ситуацията - в смисъл че сега най-вероятно от изток на запад ще се водят действията...

luda4et0o
03-20-2011, 19:23
всеки иска петрола затова всички се намесиха милите че им пука ко става пука ги са петрола страхуват се да нападат по суша защото нямат да имат никакъв шанс затова бомбардрат само

mecho8888
03-28-2011, 21:56
всеки иска петрола затова всички се намесиха милите че им пука ко става пука ги са петрола страхуват се да нападат по суша защото нямат да имат никакъв шанс затова бомбардрат само

не напротив ще влезнат в либия чакат идиотите вътре да се избият колкото се може повече сами докато им метат бомби


после ще стане бързо и мазно като с ирак


видя се колко са смешни разни ислямски конференцийки и арабски лиги - никой не смее да каже нищо

blackking
03-31-2011, 17:43
Ами то там цялата история е за петрола.Да се цепят там кеф ми правят :D

KarlDionic
03-31-2011, 19:31
Ами то там цялата история е за петрола.Да се цепят там кеф ми правят :D
+1 :grin: 8)

ivan_gr
03-31-2011, 23:17
всеки иска петрола затова всички се намесиха милите че им пука ко става пука ги са петрола страхуват се да нападат по суша защото нямат да имат никакъв шанс затова бомбардрат само

Пехтата на НАТО няма шанс срещу сухопътните войски на полковника!!!
US, UK & France Infantry нямат шанс срещу великата армия на Джамахирията !!! Евала!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)