PDA

View Full Version : Как изразявате чувствата си към момиче/момче



pridefc
03-19-2011, 20:13
Може да има такава тема, но не намерих. Аз съм на преломна възраст от лапе към малко по-голям :D и такива фраззи "Искаш ли да станем гаджета", "Ай да тръгнем" вече ми изглеждат малко смешни :D Интересно ми е как хората изразяват чувстата си - чрез думи, действия/'езика на тялото' (който изобщо немога да схвана :d), отиват директно при момичето/ момчето или първо опипват почвата :D

mOBSCENE
03-19-2011, 20:26
Думи,жестове,действия..при мен просто..целунахме се и се знаеше какво следва..и двамата искахме да сме заедно и на утрешния ден :) и просто се получи..без излишни разговори.

RoSKo0o0
03-19-2011, 20:30
Наплювам я и тя ми бие шамар.

tnp123
03-19-2011, 21:09
Чувствата се появяват по нататък във връзката, в началото има само харесване.
Подозирам че една прегръдка е достатъчна, ако не, нещо куца във връзката.

BlueFace
03-19-2011, 21:18
Думи,жестове,действия..при мен просто..целунахме се и се знаеше какво следва..и двамата искахме да сме заедно и на утрешния ден :) и просто се получи..без излишни разговори.

Дам, съгласен съм :)

rtpghhfcz
03-19-2011, 22:03
разкарвам се по Плиска с бухалката и търся жертви

SolemnityOfDeath
03-19-2011, 22:25
винаги има адски големите изпипани планове, които се провалят, ама пак стават работите 8-)

но 'искаш ли да станем гаджета'...не. джъст ноУ. никога не е било. адски смешно е ;д

DubstepRLZ
03-19-2011, 22:30
да, нормално да ти изглежда тъпо " искаш ли да станем гаджета" , това го ползват деца от детската градина които под гаджета разбират > нека се държим за ръчички< ;)
аз съм с доста странен метод когато си харесам момче и видя че и той пуска погледи отивам и го целувам! разбира се трябва да го познавам поне малко смис не да спра някав пич по улицата :D
Когато си харесам момиче .. мм на нея и казвам че много ме кефи и я питам мога ли да я целуна! от там мнататък вече се разбира дали може да стане нещо или не! ако не си оставаш с опита ;).. Яко е! :smt023

tanch3t093
03-20-2011, 07:46
Обикновено когато харесвам някой не си показвам чувствата. Гледам да има контакт, да имаме общи теми,но с нищо специално не показвам, че имам чувства. Странен човек съм :lol:

yeeee
03-20-2011, 09:05
Думи,жестове,действия..при мен просто..целунахме се и се знаеше какво следва..и двамата искахме да сме заедно и на утрешния ден :) и просто се получи..без излишни разговори.

Kukumqvka
03-20-2011, 09:31
Всъщност много трудно изразявам чувствата си и това ми е нещо като проблем.

Luscious_Heart
03-20-2011, 10:21
Мии с бившия например беше много готино.. :D През септември излязохме тримата - аз, той и моя приятелка. Моята приятелка я изпратихме към 8 вечерта, а после отидохме при едни други приятели - момиче и момче.
Та там четиримата си играехме на нещо :lol: :lol: и момичето ми се ядоса.. 8-) Хукна да ме гони, а аз както тичах заобиколих блока иии тогава момчето изскочи внезапно срещу мен и ме прегърна... даже се завъртяхме по инерция /като по филмите :D :-) / ... Стояхме прегърнати 10-15 минути, отъркахме си бузите едно хубаво ии започнахме да се целуваме... И така - на следващия ден на среща само двамата. :P
Но изобщо не се бяхме издали допреди това, че се харесваме!

Greennight
03-20-2011, 10:43
Еми обикновено просто си личи,ако и двамата се харесваме и нещата пасват 8-)

Petichkata
03-20-2011, 10:55
Думи,жестове,действия..при мен просто..целунахме се и се знаеше какво следва..и двамата искахме да сме заедно и на утрешния ден :) и просто се получи..без излишни разговори.
+1 :)