PDA

View Full Version : Заглежда ме...



whitediamond
03-19-2011, 20:38
Та става дума за едно момче. Приятели сме,но нищо повече. Направи ми впечатление,че винаги когато минавам покрай него и той примерно е с приятели и някак си се обръща и ме запя. Всеки път е така,разбира се познаваме се и си казваме здрасти,ама чак такова зяпане бива ли? Според вас какво означава....

mOBSCENE
03-19-2011, 20:55
ето ти няколко вариянта
харесва те
иска да те мине
или нещо тъпо и гадно :D

mOBSCENE
03-19-2011, 20:55
ето ти няколко вариянта
харесва те
иска да те мине
или нещо тъпо и гадно :D

tnp123
03-19-2011, 20:56
Не вярвам да те зяпа щото иска да м направиш сандвич...вече ти казаха. :)
И защо "само приятели"? Не може ли едно приятелство да прерастне в нещо повече?

fatrat
03-19-2011, 21:00
определено пича има чувста към тебе

BlueFace
03-19-2011, 21:08
Че имаш много хубаво дупе 8-)

rtpghhfcz
03-19-2011, 22:14
Та става дума за едно момче. Приятели сме,но нищо повече. Направи ми впечатление,че винаги когато минавам покрай него и той примерно е с приятели и някак си се обръща и ме запя. Всеки път е така,разбира се познаваме се и си казваме здрасти,ама чак такова зяпане бива ли? Според вас какво означава....

не бива ! При следващото подобно заглеждане отиваш до него, забиваш му два шамара и си тръгваш. Ще видим дали ще посмее да те погледне пак !

DubstepRLZ
03-19-2011, 23:02
1. имаш супер як задник
2. иска да ходите
3. просто иска секс
4. забавно му е когато му обръщаш внимание
5. може да не гледа теб :razz: това е малко възможно
6. прави се на интересен пред фр
7.чуди се дали ти няма да направиш първата крачка
8. прави го нарочно да те дразни
:) извери си

tanch3t093
03-20-2011, 07:50
Че имаш много хубаво дупе 8-)
+++ :D

GD
03-20-2011, 07:55
Нормално е да те загледа, когато минаваш покрай него и ти казва здрасти или не.Относно дали те харесва, питай него. :D

asd25
03-20-2011, 14:23
мила..не се вкарвай в излишни филми,че те харесва или нещо..казвам ти го директно без заобиколки..и аз съм заглеждала момчета / момиче съм/ но това не значи , че ги харесвам или искам да ходя с тях..или просто ги гледам или им се смея направо в лицето не че нещо..така,че не се набивай някви филми ;]]

againstyou
03-20-2011, 14:50
мила..не се вкарвай в излишни филми,че те харесва или нещо..казвам ти го директно без заобиколки..и аз съм заглеждала момчета / момиче съм/ но това не значи , че ги харесвам или искам да ходя с тях..или просто ги гледам или им се смея направо в лицето не че нещо..така,че не се набивай някви филми ;]]
+1,или пък просто - СЕЕЕЕЕКС ! :-D

BlueFace
03-20-2011, 14:55
не бива ! При следващото подобно заглеждане отиваш до него, забиваш му два шамара и си тръгваш. Ще видим дали ще посмее да те погледне пак !

Таз пък...Живеем в свободна държава, вски може да си гледа каквото си иска 8-)

SuNsEt
03-20-2011, 17:44
Ако не те харесва,значи е разноглед. 8-)

nepowtorima
03-20-2011, 18:56
Боже ако всички момчета които са те гледали/ще те гледат те харесват.. :shock: ... това ще е ебаси ... о.О

Е ти като не го харесваш какво те бърка, че те гледа...
Май на някой му харесва това внимание, а??... хич не е защото те дразни 'толкова много погледи...'
ейй... боже боже :D

RageAgainstTheMachine
03-21-2011, 12:21
Ся `ко имаш големи млекоцентрали. Мандрата да е голяма и разположена на два хълма, под формата на праско`а , е напълно нурмално да грабваш погледи. Пък ти мо`еш го питаш - "Мръснико , желаеш ли ме ?" и той ако ти кае "да" , хоите у тях , "ко" ти кае не , му предложи секс за една вечер , ай ся бягай да си пишеш домашните ;)