PDA

View Full Version : За необвързаните дами- какъв партньор търсите?



findthetruth
03-19-2011, 21:07
Знаете ли всъщност какво искате, ако да- споделете!
Какъв тип момче(мъж) търсите, какви морални/умствени/физически качества бихте искали да притежава? Кое цените най-много у него?

tnp123
03-19-2011, 21:24
Те всички приказват че искат някое скромно мило и интелигентно момче пък после все по лошите момчета лепнат.... :(

BlueFace
03-19-2011, 21:27
Те всички приказват че искат някое скромно мило и интелигентно момче пък после все по лошите момчета лепнат.... :(

True story ;-)

w0sh
03-19-2011, 21:51
няма да ти вържат.

rtpghhfcz
03-19-2011, 21:56
няма да ти вържат.

:lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: Авторът забиТ, край

Искат те, хах, много знаят какво искат ... Съгласявам се с горните коментари по темата

ianlinka
03-19-2011, 22:09
Добре бе хора казвате те казват че искат добро момче а по лошото ходят.. Ем яко ли ш ти е да те бие и обижда !? аз искам моя да е поне малко по висок да е колкото мене като съм на токчета пък и по висок може ..

rtpghhfcz
03-19-2011, 22:11
толкова много правописни и пунктуационни грешки на едно място рядко се намират.

SolemnityOfDeath
03-19-2011, 22:23
епик фейл ин...

3


2


1



...жените никога не знаят какво искат. какво казва и какво прави една жена винаги са различни величини. а какво МИСЛИ е трета, отделно. мани беги.

rtpghhfcz
03-19-2011, 23:11
да добавим и " какво чувства" като отделна величина 8-)

rtpghhfcz
03-19-2011, 23:20
:lol: Ако не си мие зъбите? М?

xinfamous
03-20-2011, 00:59
Искат някой мръсен и подмолен играч като мене ахахах.

YyoOnNiItTyY
03-20-2011, 04:33
:shock: Само аз ли си търся момче, което да не ми предлага секс на всеки 2 секунди :lol: В повечето слечеи момчето става толкова нахално на тази теме, че това ме кара на инат да не правя секс с него :D Иначе момчето трябва да има поне малко мозък,нали не искаме някой кух като лейка?!?! :-D И естествено външния вид, поне за мене е доста важен, защото според това ак изглежда момчето аз си правя изводи каква личност е :oops: Не казвам че трява да е красавец..ама ако ми се тупне 100 килограмов слон пред мене.. :lol:

babity
03-20-2011, 04:57
К'во мрънкате толкова. Вярно, е че от думите до желанията на жената има космическа разлика, 'ма вие пък нали все претендирате да сте по - добрия пол, сещайте се! :D Общо взето няма значение какво ще кажеш или направиш. Когато има химия всичко е въпрос само и единствено на време.

stelkastel
03-20-2011, 09:12
Висок, с кльощав задник :D , със зелени очи и плътни вежди, голям нос, 3 татуировки, 2 обици на ушите, креативен, мислещ в перспектива, работещ, самостоятелен...ех, аз май описах момчето, което харесвам! :D
П.С. Щях да забравя....ДОБРО МОМЧЕ Е!!!!

findthetruth
03-20-2011, 09:38
няма да ти вържат.

Надеждата умира последна :lol:


Ако обичате, не прекалявайте със спамовете и безсмислените коментари. До сега от 15 коментара мисля, че имаше 1-2, които бяха горе-долу по темата...

Всички знаем, че повечето момичета въобще не знаят какво искат, аз самият имам доста примери за това (макар, че познавам повече момчета, които хлътват по някое момиче и когато то има се върже, те бягат, защото момичето не им харесвало :? )
Именно затова исках да прочета малко по-свястни изказвания... :)

thegreenzombie
03-20-2011, 09:55
изобщо не е вярно, че не знаем какво искаме!! :-D аз например знам [that's a lie] :razz: .... смъкнат, висок (понеже аз съм само 160см) ,, мм да слуша RAP ,, да играе баскет ии да ме снабдява с безплатна трева :smt043 ... к`во повече да искам :D

Luscious_Heart
03-20-2011, 09:58
С лошите е забавно и живееш за мига.
С добрите имаш сигурност.
Аз, която се захласвах предимно по по-надутите и популярни мъжаги, имах тримесечна връзка с добро момче. Не беше интелигентен, но беше кротък, търпелив, интроверт... Демек пълна моя противоположност.
Ама си го обичах май (или поне съм имала някакви чувства на привързаност)... той беше като неразгадана загадка за мен.

Petichkata
03-20-2011, 11:01
изобщо не е вярно, че не знаем какво искаме!! :-D аз например знам [that's a lie] :razz: .... смъкнат, висок (понеже аз съм само 160см) ,, мм да слуша RAP ,, да играе баскет ии да ме снабдява с безплатна трева :smt043 ... к`во повече да искам :D
е т'ва е хахах
иначе за лошите момчета съм ок ама не искам да се стига до бой де :D

w0sh
03-20-2011, 11:05
да играе баскет ии да ме снабдява с безплатна трева

Такива навлеци дори и безплатни листчета не заслужават.

jghgh
03-20-2011, 11:49
Знаете ли всъщност какво искате, ако да- споделете!
Какъв тип момче(мъж) търсите, какви морални/умствени/физически качества бихте искали да притежава? Кое цените най-много у него?
Да ме кефи на външен вид и да можем да говорим на всяк'ви теми
Да ме поставя от време на време където ми е мястото
Внимателен

kokosety
03-20-2011, 11:51
Определено не алкохолик, ако това спада към лошите момчета, но и не някой прекалено кротък...хах
Иначе да е колкото мен висок или малко по-висок и да се чувствам уютно, като ме гушне ^^

Blab
03-20-2011, 14:09
//преравям мненията на jghgh, та - да се изкажа:Д


Знаете ли всъщност какво искате, ако да- споделете!
Какъв тип момче(мъж) търсите, какви морални/умствени/физически качества бихте искали да притежава? Кое цените най-много у него?
отзад-напред - индивидуалността. (шаблони, конформисти... - нц)
До себе си искам мъж, който да буди възхищението ми, да го уважавам, да ме вдъхновява.
(за мен)Връзката между двама души е ценна, когато те взаимно се предизвикват един-друг към развитие, вярват в партньора си и го тласкат напред. Дори ще отида по-далеч и ще използвам думата "фенщина", хубаво (ми) е, когато двама души са си почитатели (на идейно ниво).

няма да го описвам подробно, само някакви специфики:
*да не се страхува/да му е приятно да спори, както и да не изменя мнението си спрямо друг(и)
*да отстоява своето и чрез действия, не само на думи
*да не изпитва непреодолима нужда от сливане/живот в мейнстрийма
*да не е прекалено посивял за детски игри и нещоправене.
*МЕЧТАТЕЛ.

againstyou
03-20-2011, 14:48
Да е мил,с чувство за хумор,хубаво тяло и да харесва футбол.

MaLkaTa_LaDy
03-20-2011, 14:52
Аз пък знам точно какво искам!

Искам Иван от филма "Вчера". Ей такъв същия да е, до сущ!

thegreenzombie
03-20-2011, 14:55
ама вие сериозно ли?? :razz: I hate people who don't understand anything about irony :-o :-o :-o

freebee
03-22-2011, 10:07
к'во да е момчето ли.. хах ами естествено умно, красиво, забавно и най-вече искам да е много добър: :) пък такива дет само секс търсят, направо ги изключвам :D Ама те такива съвършенни май не съществуват хахаххах.. зависи ^_^ ..
hahah bad guys hide their good hearts of the attackers :D

umri
03-22-2011, 10:17
Я съм еманацияТА на всичките ви осъзнати и неосъзнати желания. Ма не ва ща! :lol:

vikiraa
03-22-2011, 11:32
Да не е наркоман! Да не слуша чалга!
Да ме кара да се усмихвам :)
Да ме изслушва,да имаме общи интереси (или в последствие да станат общи ) :P
Да е висок! Ако се облича яко е допълнителен плюс :D

RoSKo0o0
03-22-2011, 11:42
...

RoSKo0o0
03-22-2011, 11:45
Знаете ли всъщност какво искате, ако да- споделете!
Какъв тип момче(мъж) търсите, какви морални/умствени/физически качества бихте искали да притежава? Кое цените най-много у него?
Да ме кефи на външен вид и да можем да говорим на всяк'ви теми
Да ме поставя от време на време където ми е мястото
Внимателен

на колене тоест?

mrazqkindergarten
03-22-2011, 14:02
Да не е наркоман! Да не слуша чалга!
Да ме кара да се усмихвам :)
Да ме изслушва,да имаме общи интереси (или в последствие да станат общи ) :P
Да е висок! Ако се облича яко е допълнителен плюс :D

Mного сте ми интересни с тия претенции за музиката.Кво, ще си допаднете, ще е мил и тн.. ама щом слуша чалга, не струва? :D Ехх..

pitfall
03-22-2011, 15:22
еххх колко изисквания имате ... аз съм доста скромна, трябва да в висок над 1.88, да се допълваме взаимно и да води самостоятелен живот, не понасям момченца, които са на по 21-22 и още се държат за полата на мама .. :-o

RoSKo0o0
03-22-2011, 15:28
Да не е наркоман! Да не слуша чалга!
Да ме кара да се усмихвам :)
Да ме изслушва,да имаме общи интереси (или в последствие да станат общи ) :P
Да е висок! Ако се облича яко е допълнителен плюс :D

Mного сте ми интересни с тия претенции за музиката.Кво, ще си допаднете, ще е мил и тн.. ама щом слуша чалга, не струва? :D Ехх..

е, де... щом слуша чалга е блъснат в мозъка и няма вкус за хубава музика...

didka369
03-22-2011, 18:10
когато се влюбиш не е важно дали точно това си търсил а е важно на какво си попаднал и дали за в бъдеще ще се разбирате.. :-D

katito53
03-30-2011, 14:14
сега колкото и да си "кривим душата" повечето от нас искат някое лошо момче. Аз например колкото и тъпо да звучи искам някой, който умее да спори :D писна ми от такива дето нямат свое мнение или го подтискат .. тва си е лично мое мнение :-D

Josefinne
03-30-2011, 14:27
Търся мъж, който 1) знае какво иска, 2) знае как да го постигне, 3) е точен ( не само на срещите ни, но това също, защото мрааазя да чакам и някой да ми закъснява!)

Manik96
03-30-2011, 14:35
Какво сега?Трябва да си кажа "изискванията" по които го търся ли??Сякаш ако не отговаря на така наречените изисквания,ще го подмина.. Но както и да е .. За мен е най-важно да е да може да ме разсмива,когато съм тъжа,да ми вярва и да ме обича . . :))

Ivalinka
03-30-2011, 15:48
разбирам какво искам, когато го видя пред мен. иначе да е по-висок.

JekoV
03-30-2011, 15:50
сега колкото и да си "кривим душата" повечето от нас искат някое лошо момче. Аз например колкото и тъпо да звучи искам някой, който умее да спори :D писна ми от такива дето нямат свое мнение или го подтискат .. тва си е лично мое мнение :-D

A taka kaji si go patka takava :D evala pone edna da si priznae ;)

katito53
03-30-2011, 16:46
сега колкото и да си "кривим душата" повечето от нас искат някое лошо момче. Аз например колкото и тъпо да звучи искам някой, който умее да спори :D писна ми от такива дето нямат свое мнение или го подтискат .. тва си е лично мое мнение :-D

A taka kaji si go patka takava :D evala pone edna da si priznae ;)


1. под лошо момче не разбирам някъф избягал от затвора :?
2. тва обръщение "патка" също не спада към представата ми за лошо момче :wink:

g1rl4eto_
03-30-2011, 17:04
Висок,атлетичен...с чувство за хумор, без чувство за собственост..това е 8-) щях да забравя и с по-силно сексуално желание :oops: :oops: :oops:

LisiCa
03-30-2011, 17:26
Да и аз някога търсих рус, пък със сини очи, с коса като на Justin Bieber, скейтър, пък и исках да е много кльощав и да има криви зъби, ама на... идеалното момче за мен се оказа на светлинни години далеч от тези изисквания :-P :P Идеалния не се намира по някакви критерии.

againstyou
03-30-2011, 17:27
Аз например колкото и тъпо да звучи искам някой, който умее да спори :D писна ми от такива дето нямат свое мнение или го подтискат .. тва си е лично мое мнение :-D
Да,да,да !!

Konstantina
03-30-2011, 17:57
аз искам да е симпатичен, да е висок и да е добричък :grin: :-D

limOnadaa
03-30-2011, 19:18
трябва да е мил,романтичен,ама не прекалено :D симпатичен на външен вид и задължително с чувство за хумор :-D :P 8-)

TheNewReligion
03-30-2011, 19:19
Добре бе хора казвате те казват че искат добро момче а по лошото ходят.. Ем яко ли ш ти е да те бие и обижда !? аз искам моя да е поне малко по висок да е колкото мене като съм на токчета пък и по висок може ..
:razz:

xxpamzy
03-30-2011, 21:26
Емии .. да умее да ме разсмива, да е по-освободен .. Смисъл такъв да умее да се шегува и да приема и другите да му пускат по някой бъзик, а не да налита на всеки .. Признавам, че не бих тръгнала с някой зубар дето мисли само какво ново да научи през деня .. Ама все пак е добре да е умен - не търсим кухи лейки все пак :-D .. Външността не е чак толкова важна, само едно нещо ме интересува от нея - косата :D Още съм си дете и се кефя на такива неща, обаче просто от 4ти клас момчетата с коси са ми слабост :grin: Не че е задължително де, просто тези с буйни гриви имат лекичко предимство :P И така .. не съм много претенциозна, нали? :-D

BrownEyes
03-30-2011, 21:32
С чувство за хумор-да умее да ме разсмива в тежки моменти,симпатичен,чаровен ,приятен,общителен .. нямам точни критерии

HideBoy
03-30-2011, 21:36
:shock: Само аз ли си търся момче, което да не ми предлага секс на всеки 2 секунди :lol: В повечето слечеи момчето става толкова нахално на тази теме, че това ме кара на инат да не правя секс с него :D Иначе момчето трябва да има поне малко мозък,нали не искаме някой кух като лейка?!?! :-D И естествено външния вид, поне за мене е доста важен, защото според това ак изглежда момчето аз си правя изводи каква личност е :oops: Не казвам че трява да е красавец..ама ако ми се тупне 100 килограмов слон пред мене.. :lol:
Ето намери ме :D 8-)

nikitka_
03-30-2011, 22:48
***

nikitka_
03-30-2011, 22:55
***

nikitka_
03-30-2011, 23:03
**

djipsito
03-30-2011, 23:17
Добър/лош е толкова относително... С някой си добър, с други си лош. Тва какъв ще си зависи от човека отсреща.
Искам мъжа да е точен, да има принципи, да знае да ги отстоява, да има собствено мнение, достойнство, а не да го водя за носа. Искам да се разбираме взаимно. Приличния външен вид и тва да е по-висок от мен е добър плюс към другото. Това, което търся е дали мъжа може да намира БАЛАНСА за нещата. За всяко нещо.. и ДЪРЖА да НЕ ми е отворена книга и да предвиждам всяко нещо, а да ми е интересно. Също така нещата да се случват по най-естествения и неочакван начин.

ПП: Момчетата, които твърдят, че жените никога не знаели кво искат.. За вас кво да кажем... вечно се оплаквате от курви и материалистки, а като попаднете на свястно момиче бягате с 300, щото не искате нищо сериозно... За разлика от вас, жената може да не знае кво иска, ама винаги го постига ;)

BaiGanyo
03-30-2011, 23:25
Траки,казах ти да лягаш!Прекаляваш със спама! :)
Май си легна, вече не пише.. Пуу, покрай тоя 13-годишен се превърнах и аз в спамер

nikitka_
03-30-2011, 23:28
**

666666666
04-08-2011, 12:47
Аз си търся момче което да ме обича такава каквато съм и да ме подкрепя но за съжеление не намирам такова..

Remixa92
04-08-2011, 12:57
Не мога да разбера за какво повечето искате високи момчета като сте някви 1.40 дръгили. Какво искате, момчето да кляка, за да ви целуне ли?
+ това колкото по-високо е момчето, толкова по-зле изглеждащо тяло има.

anonymous708973
04-08-2011, 12:59
Обвързана съм, ама... имате баси скромните изисквания 8-) Аз съм доста голям перфекционист и не се задоволявам с малко...
Който се интересува, да каже и ще си пусна "списъка", но само да кажа... добри и кротички момченца не искам. Не е интересно. И не, нямам предвид да ме бие за добро утро и лека нощ, а да ми е интересно с него, а не да ми ходи по гъза постоянно.

nana26
04-08-2011, 14:31
единствените ми изисквания са да не е алкохолик, наркоман и сатанист (не харесвам такива хора :? ) аа и да е хигиеничен задължително :!:
на дугите неща аз ще го науча :wink: :P

Bender
04-08-2011, 14:55
Аз си търся момче което да ме обича такава каквато съм и да ме подкрепя но за съжеление не намирам такова..
каква си

SisiStrange
04-08-2011, 15:03
Искам да има интересно хоби. Просто винаги като гледам как някой лудо се интересува от нещо, издирва си информация и говори за хобито си, ме обхваща желание да науча нещо повече и в един момент се оказвам лудо запалена. Голямо умствено развитие пада, когато съм с интелигентни момчета.
Що се отнася до външния вид, обикновено си харесвам слаби момчета с черна, рошава коса и жив поглед без значение от цвета на очите, но това не ми е твърдо правило. Не харесвам изключителните красавци, защото обикновено са много надути и автоматично решават, че щом са хубави нищо повече не им трябва.

tigity
04-08-2011, 16:28
да ме слуша и да е от Бс .. :D скромна а?? :D :D :D

s8y
04-08-2011, 16:51
Искам да е вииисооккк, много високк, да е забавен и да не е задръстен, да не удря и обижда момичета....
Музика и стил на обличане не ме вълнуват, пък и метълка например не би си харесала чалгар, предполагам... :D

Мнението ми търпи промени за в бъдеще.... :-D

GuitarGuy
04-08-2011, 16:53
...пък и метълка например не би си харесала чалгар, предполагам... :D

:razz: :D :D

s8y
04-08-2011, 16:59
Не е ли така?

Всеки според групата и интересите си :D

GuitarGuy
04-08-2011, 17:05
Точно. :)
Бих тръгнал с чалгара ако сериозно си заслужава... на дали...

babity
04-08-2011, 17:54
Нимфоман, който няма да се държи като женичка. Искам да знае какво иска и как да го постигне, както и да умее да ме поставя на мястото ми. Но първото е най - важно.

PullMeCloser
04-08-2011, 17:56
Обвързана съм, ама... имате баси скромните изисквания 8-) Аз съм доста голям перфекционист и не се задоволявам с малко...
Който се интересува, да каже и ще си пусна "списъка", но само да кажа... добри и кротички момченца не искам. Не е интересно. И не, нямам предвид да ме бие за добро утро и лека нощ, а да ми е интересно с него, а не да ми ходи по гъза постоянно.

Да, и на мен ми направи впечатление колко са скромнички всички. Чак си мисля, че аз искам прекалено много.
Пусни го този 'списък', интересно ми е дали някой е като мен... 8-)

anonymous708973
04-08-2011, 18:00
Цитат от темата "Ниските стандарти на момичетата", в която спорих с авторката, че момичетата изобщо нямаме ниски стандарти.


Грам не съм съгласна. Ако ти изброя какво трябва да е едно момче, за да се занимавам с него изобщо, не за да ходя, а за да ми е в обкръжението, свят ще ти се завие. Звучи надуто сигурно... но тъй като вярвам в "С какъвто се събереш, такъв ставаш", гледам да се събирам с приятни хора. А за да излизам с едно момче наистина искам да виждам в него много неща - добър външен вид (т.е. чаровна усмивка, сладък смях, красиви очи, бели зъби), да има чувство за хумор, да не се спича, да има стил - не само на обличане (не да ми се облича като момченце тип Теранова или като селски ерген), но и за момичета... не да ми заглежда някакви кифли, да не е стиснат, да е умен (може и повече от мен, стига да не парадира с това), да не е прекалено романтичен, да не го е срам да говори за всичко с мен и трябва да ме ръчка да говоря с него по някакви неудобни за мен теми, да се отнася с уважение към момичетата (не да им крещи по коридорите на "нещастна мръхло, махни се от пътя" като един от даскало), но да няма някви разбирания от 17 век, да е чаровно нескромен, да знае кога да говори и кога да мълчи, да не е твърде ревнив и прочее, и прочее!

На фона на моите изисквания мога ли да обвиня някого, че има твърде високи към моя пол? Естествено, и аз имам претенции колко да е висок (не като сложа 5 санта токче и да съм една глава над него) или колко да тежи. И аз обръщам внимание на обиколките му... Естествено, че няма да иска нито да съм к***а с деколте под пъпа и да се свалям на всеки, нито да ме е срам да си събуя чорапите пред него. Златната среда!

Аз не бих отишла някъде, само и само на него да му е удобно или да изглеждам перфектно, за да излезе с мен. Моите изисквания към мен самата са в пъти по-високи от неговите! Винаги, когато не се е обръснал, ще му кажа "Мишко, боцкаш ме така, избръсни се моля те" и той ще го направи... а хавайски гащи на кафе няма да сложи, защото както казах държа да има стил.


Бих добавила, че искам мъж, който знае какво иска и как да го вземе. Искам човек, който да ме поставя на място, когато се улея.
Да, претенциозна съм и ми е през центъра на гащите. :wink:

stynioo
04-08-2011, 18:15
Е щом си намерила такъв мъж , значи не си толкова претенциозна :D .

jghgh
04-08-2011, 18:19
Напоследък, мислейки си, просто искам да не е някакъв сексоман или загорелник и да не изневерява... enough :/

Аз вече се отвратих от мъжете и то не толкова от касателство с тях, колкото от тази (http://culture.actualno.com/news_303388.html) книга - аман, все ние трябва да мислим като мъже, а те като жени - не. А те да ни разбират и да вникват в нашия начин на мислене - нц..
Все трябва да им прощаваме изневерите, да разбираме невъзвишената им животинска природа и т.н. ... Баси, мъж да се бях родила, не чувствително женско същество (;

пп. Мрън-мрън.

s8y
04-08-2011, 18:20
Браво! Преклон към мнението ти, ПинкПантер ! :D Ми пък и аз искам такъв!! ...и тва за чорапите ме изкефи :D

antifashionshit
04-08-2011, 18:52
@jghgh аз всеки ден като се събуждам се благодаря, че съм се родил мъжко :Д

имам въпрос.. защо всички винаги трябва да търсят връзка.

iiordanova
04-08-2011, 18:54
Мнението ми съвпада с на PinkPan7er! Не искам някакъв пикльо, който не знае какво иска. Не искам кротко мамино детенце, искам момче, с което ще се чувствам закриляна и ще ми е интересно с него.

Righteousness
04-08-2011, 19:02
Искат някой който ще изглежда добре с тях пред другите. Водят се по хорското мнение, а не по самия човек до тях. Ако обкръжението им мисли, че човека до тях е задръстен, не става или нещо подобно, въпросния индивид отпада от списъка с възможните партьори.

Хайде момичета - хранете ме яко ся.

Но да се доизкажа: Ако това горе не е вярно, защо тогава повечето "хлътват" по "пейзажни" момчета, който нито са опознали като хора достатъчно дълго време, нито пък въпросните се държат с тях като джентълмени? Вие не търсите връзка с човек който ще е до вас, ще ви обича и уважава, ще поставя вас пред себе си - не вие търсите някой с който да се покажете.

В грешка ли съм? Как ще обясните десетките теми всеки ден за момичета "хлътнали" по момче което са видели еди къде си, или пък са готови да оставят приятеля си за пича с плочките от съседния клас? Даже твърдят че ги обичат още преди да са тръгнали с тях.

Ок ваш ред е да ме храните :)

antifashionshit
04-08-2011, 19:06
Искат някой който ще изглежда добре с тях пред другите. Водят се по хорското мнение, а не по самия човек до тях. Ако обкръжението им мисли, че човека до тях е задръстен, не става или нещо подобно, въпросния индивид отпада от списъка с възможните партьори.

Хайде момичета - хранете ме яко ся.

Но да се доизкажа: Ако това горе не е вярно, защо тогава повечето "хлътват" по "пейзажни" момчета, който нито са опознали като хора достатъчно дълго време, нито пък въпросните се държат с тях като джентълмени? Вие не търсите връзка с човек който ще е до вас, ще ви обича и уважава, ще поставя вас пред себе си - не вие търсите някой с който да се покажете.

В грешка ли съм? Как ще обясните десетките теми всеки ден за момичета "хлътнали" по момче което са видели еди къде си, или пък са готови да оставят приятеля си за пича с плочките от съседния клас? Даже твърдят че ги обичат още преди да са тръгнали с тях.

Ок ваш ред е да ме храните :)
еми... невербално комуникиране, подсъзнание. тези 'пейзажните' явно успяват да направят някои неща, които на пръв поглед не изглеждат важни.. но всъщност са, независимо дали съзнателно или не.

anonymous708973
04-08-2011, 19:08
Каквото и да кажа, няма да ми повярваш, нали?
Тия смешни теми ги пускат обърканите 11-12 годишни момиченца.

Аз, ако не на 100%, поне на 90% съм сигурна какво искам. И по-важното, знам как да го взема :wink:

PullMeCloser
04-08-2011, 19:24
Розова Пантерке(относно поста ти в отговор на моя)- Същата съм! Поне един човек, който да е толкова 'капризен',колкото и мен, въпреки,че аз тези 'изисквания' не ги намирам като капризи. За мен са качества, които едно момче трябва да притежава, за да му обърна внимание най- малко. Доста хора са ми казвали, че прекалено се вглеждам, но не е така и няма начин да направя компромис със себе си, ако нещо в характера на момчето куца-нещо,което е важно, например да ми се държи като дебил, да псува като каруцар и тн. Много се радвам, че знам точно от какво имам нужда и попринцип умея правилно да правя преценки относно това на момента.

Righteousness- за себе си лично определено мога да кажа, че няма как да 'хлътна' по момче, което не съм опознала и за което нямам ясна преценка. Не знам какво е това негативно мнение, но аз и хората покрай мен търсим връзка, в която ще бъдем обичани и уважавани- за мен дори това са най-нужните неща във връзката. Още в началото ако момчето не ми покаже уважение, дори няма да се занимавам.
А за тези момиченца, които твърдят, че обичат 'пича с русата коса,сините очи и яките мускули' без дори името му да знаят- мисля, че всички сме на едно мнение за тях. :-o

smilelady
04-08-2011, 19:40
Искам човек, който да цени връзката ни

Smiless
04-08-2011, 20:33
да ме харесва,да ме уважава,да не е някой женкар и да се прави на много велик :D да е мил с мен,да има собствено мнение и да знае какво иска ... и разбира се да е красив

dadalovedada
04-09-2011, 08:39
Търся...нещо различно,нагледах се на самовлюбени момченца които търсят момичета които живеят в нереален свят,копират се една от друга и търсят от оборотен по-оборотен.Искам момче което да държи на мене,не да говори едно пред мене а на приятелите да се хвали кво сме правили и как сме го правили.Нямам претенци колко е висок,неискам да е много слаб,но не и някой натъпкан с химия!Цвят на коса,очи не ме интересува все пак не това е най важното. :D :D :P

justonegirlwithonehope
04-09-2011, 19:41
Искам просто разбирателство и закрила . .

nezabelejimata
04-09-2011, 20:14
Принципно почти никога не намираш това което търсиш ( лично мое мнение). На мен ми трябва просто човек който да е до мен, да ме подкрепя и да не е ревнив много ( само това не искам а все на такива попадам ). Иначе как изглежда няма значение стига на мене си да ми хареса :-)

GossipGirl89
04-09-2011, 20:24
Нямам някакъв конкретен идеал за мъж, който да издирвам. А и не съм от хората, които търсят под дърво и камък "голямата любов" и се сдухват, че още не са я срещнали - на мнение съм, че каквото е писано да стане ще си стане и не трябва да насилвам нещата. Когато е казано човека сам ще си дойде при мен или съдбата по някакъв начин ще ни сблъска.
Иначе ще е глупаво да изброявам вечните клишета за перфектния мъж. Едва ли има момиче, което да не иска красив, искрен, добър и обичлив партньор. Общо взето до сега всеки път си харесвам коренно различни момчета така че не мога да кажа какво точно търся.

Nakadah
04-10-2011, 05:46
Кинти търсят, Кинти!

teenems
04-10-2011, 09:20
Те всички приказват че искат някое скромно мило и интелигентно момче пък после все по лошите момчета лепнат.... :(

нали знаеш ?хубавите ябълки ,прасетата ги ядат :)

*Аз искам някой ,който да ме разбира.Да ме харесва такава каквато съм.Да не иска да се променям заради нещо или някого ..

Gr0zDan0v
04-10-2011, 09:30
уж искаха скромни мили и добри момченца ама си падат по по лошите :-D

onesteptohell
04-10-2011, 13:35
Естествено . bad boys are hot ^w^ .. защото принципно лошите момчета са гадни към всички докато не намерят момиче, с което се държат уникално мило и държат на нея повече от всичко..Да ме обича , естветвено . ;д
Да бъде висок със стегнато яко дупе . ;д ..
Да можем да си говорим с часове. ( то май по тоя начин се включват и сходните интереси ;д ) ..
И да не е некъв супер надутия,който се има за супер вървежния ,а е поредното смешно момченце дет не знае кво иска .!
~ тва е от мен ~ :P

Gerrynka
04-10-2011, 13:46
PinkPan7er +1 !! Вече започнах да си мисля, че само аз имам високи критерии

TheNewReligion
04-10-2011, 14:24
Искат някой който ще изглежда добре с тях пред другите. Водят се по хорското мнение, а не по самия човек до тях. Ако обкръжението им мисли, че човека до тях е задръстен, не става или нещо подобно, въпросния индивид отпада от списъка с възможните партьори.

Хайде момичета - хранете ме яко ся.

Но да се доизкажа: Ако това горе не е вярно, защо тогава повечето "хлътват" по "пейзажни" момчета, който нито са опознали като хора достатъчно дълго време, нито пък въпросните се държат с тях като джентълмени? Вие не търсите връзка с човек който ще е до вас, ще ви обича и уважава, ще поставя вас пред себе си - не вие търсите някой с който да се покажете.

В грешка ли съм? Как ще обясните десетките теми всеки ден за момичета "хлътнали" по момче което са видели еди къде си, или пък са готови да оставят приятеля си за пича с плочките от съседния клас? Даже твърдят че ги обичат още преди да са тръгнали с тях.

Ок ваш ред е да ме храните :)
Защо генерализираш по тоя смешен начин? :lol: Правиш впечатление на някакъв комплексар.

bloodyF
04-10-2011, 15:12
да си пасваме. останалото не е от значение. 8-)

BgHtH
04-10-2011, 15:12
Защо генерализираш по тоя смешен начин? :lol: Правиш впечатление на някакъв комплексар.

Виж на пантерката мнението по-назад и си отговори самичка :D :razz:

maniv
04-10-2011, 15:35
всички тьрсят висок,аз сьм 1,81 70 кг.Добре ли сьм? :D

=маи ,трябва да напьлнея,че сьм слаб!

Hilary_
04-10-2011, 18:59
Знаете ли всъщност какво искате, ако да- споделете!
Знам какво искам, но не мисля, че това има голямо значение дали си обвързна или не .. ;д
Какъв тип момче(мъж) търсите, какви морални/умствени/физически качества бихте искали да притежава? Кое цените най-много у него?
Свестен, такъв който знае как да се държи с едно момиче, знае как да й показва и доказва чувствата си, да има чувство за хумор, да умее да изслушва, да е романтичен, да е добър и в същото време да си има характер и най - вече да знае какво иска!! ;д По - важно е да ми допадне по характер и поведение .. а за външния вид - по принцип са ми слабост пухкавите момчета, но в крайна сметка нямам определен критерий за външен вид!

mArMaLaDkA
04-10-2011, 18:59
3 думи: сляп, глух и глупав.

kindergarden
04-10-2011, 19:03
хубав и богат :D