PDA

View Full Version : За жените



53downfall
03-19-2011, 22:16
Кефи ме едно момиче от 3 дена започнах да го намеквам,тя се оказа доста мой тип и таман ми стана яко и изведнъж ме секна :(

тя:ahahaa
тя: chudeh se dali da hodq tam
тя: ako hodq 6te e zaradi 1 pi4
] аз: ahaa s 1 pi4
тя: ama shte vidim
тя: ;]
аз: aa da moje da se idi
]тя: em..az ne bih otishla inache
тя: ama kakto kazah
тя: zaradi toq tip
тя: moje da se prejalq
тя: ((h))
тяa: haha
аз: aahaaa
аз: qsno

Аре женската аудитория да дава акъл тва намек ли е прави ли се на недостъпна при положение че си беше пълен айляк преди това,лафихме си хилеж.Доста ми скапа настроението тъй като ме кефи доста...
Мъчат ме едни такива въпроси.

rosencetooo
03-20-2011, 05:54
защо трябва да и го намекваш по скайп :?
а и като си пишете само , какво очакваш да стане ;д

PainMonopoly
03-20-2011, 09:09
http://www.theluxuryspot.com/wp-content/uploads/2009/03/friend_zone_poster.jpg

Rorschach
03-20-2011, 09:35
метнах един боб тука и излезе, че този пич е много лош и ще я бие... Ти трябва да отидеш и да вземеш едни миризливи клечици и да ги палиш всеки ден точно в 9 и 17 вечерта на балкон с южно изложение, докато не чуеш камбанки да бият. Тогава ще си развалил магията на онзи пич и тя ще е само твоя...

Shiz0
03-20-2011, 12:14
Нарочно ти го казва. Дори може и да не съществува въпросния 'пич', може просто да е решила, че така ще ти стане ясно че тя няма интерес.
ПП: сори дуде.. :/
ПП2: plenty more fish in the sea ;)

goosebumps
03-20-2011, 19:22
Прави се на вървежна :( .. иска да я ревнуваш. Общо взето квото Shiz0 е написала, но не е задължително да е, защото няма интерес. А дали те харесва - изчакай повече от 3 дена ;S. Междувременно се прави, че не ти пука дали харесва други xD.

SuNsEt
03-20-2011, 19:34
Тегли и един кур на тая и си търси нова мадама.Щом не се усеща,значи е много зле.

CherryBell13
03-27-2011, 22:03
Аз мисля че не си ни обяснил дали тя е схванала намеците ти и дали понякога отговаря на тях- ако е така значи се прави на недостъпна и иска да привлече вниманието ти, а ако не ги е схванала просто й кажи какво чувстваш. Може да ти излезе късмета :)