PDA

View Full Version : Странно държание...



LoVe3e
03-20-2011, 11:08
Здравейте :))
Такам ето накратко какво се случва :D
На скоро си хванах ново гадже супер сладък, готин, умен и т.н...
Обаче (винаги има ООообачее :D ) се държи с мен като с боклук...
Обижда ме и то пред приятелите ни казва ми колко съм дебела, грозна опитва се да коригира всичко в мен имам предвид когато го гушкам го задушавам но когатоо не го гушкам не съм му обръщала внимание и съм го "отебавала"...Вчера например отидохме на кафе и през цялото време аз го гушкам целувам той си седи скръстил ръце и нищо не казва след това спрях и след около половин час си тръгна без "Чао" без нищо догоних го питах го какво му е какво му става и тои нищо влезна си в колата и си тръгна :shock: :shock: :shock: ...
Какво да правя наистина държа на този човек и знам, че и той държи на мен но държанието му е невъзможно и не знам какво да правя съобразявам се с него но той се опитва да промени всичко в мен което ме дразни...Моля Ви за съвети какво да правя и моля Ви да не са скъсай с него и т.н защото не искам това ...
Благодаря предварително за съветите :)) ...

w0sh
03-20-2011, 11:10
Е чак да е странно държането.

Ако аз се държах по този начин не мисля, че щеше да ми тичаш по гъза.

TheBeliever
03-20-2011, 11:17
И кое по-точно му е "сладко, готино и умно" на тоя боклук? И по кое съдиш, че държи на теб? По непрестанните обиди? По това, че се държи с теб като с нищожество? Мила, свали си превръзката от очите и прояви малко разум. Не се занимавай с човек, който не те уважава.

bratignat
03-20-2011, 11:17
Два варианта:
1). Някога си се държала като брутална кучка с него ис ега ти връща.
2). Просто е от онези мъже, които не знаят как да задържт жената до се бе си, а са чували, че със сръбска музика и бой е тайната рецепта.

Gotinaata
03-20-2011, 11:18
Дръж се с него, така както той се държи с теб.. Накрая ще разбере, че не е приятно и може би ще престане..

Gotinaata
03-20-2011, 11:21
Два варианта:
1). Някога си се държала като брутална кучка с него ис ега ти връща.
2). Просто е от онези мъже, които не знаят как да задържт жената до се бе си, а са чували, че със сръбска музика и бой е тайната рецепта.
Мисля, че е втория вариант..

BlindedAngel
03-20-2011, 11:22
Може просто да си мисли, че сам си е вкарал таралеж в гащите и да се чуди как да го разкара сега 8-)
П.П. От написаното не виждам да държи особено много на тебе, така че може и да си в грешка 8)

tnp123
03-20-2011, 11:38
Ииии защо сте още заедно? :? :?

ivcheto0o
03-20-2011, 11:50
Държи на теб ??? Не мисля,държанието му показва обратното.

kokosety
03-20-2011, 11:55
Държи ама не днеска... Не ти трябва според мен не знам защо, мислиш че трябва да сте заедно как търпиш такова поведение нали знаеш:
Да обичаш, когато те обичат е човешко.
Да мразиш, когато те обичат е жестоко. - Това е той...
Да обичаш,когато те мразят е велико. - Това си ти....

BlueFace
03-20-2011, 11:56
Попаднала си на един мухльо, но си прекалено наивна, за да го осъзнаеш и да го разкараш....

П.П.
Да обичаш,когато те мразят е FAIL. - Това си ти....

jghgh
03-20-2011, 12:04
Ти си болна да стоиш с него, чеССно..

"Знам, че държи на мен". LOL

kokosety
03-20-2011, 12:08
Попаднала си на един мухльо, но си прекалено наивна, за да го осъзнаеш и да го разкараш....

П.П.
Да обичаш,когато те мразят е FAIL. - Това си ти....
И така става аз просто го казвам така както е :D :D

katerinka9226
03-20-2011, 12:15
Държи на теб лии?? Тоя буклук ?? И по какво съдиш, че той " държи " на теб?? Аз мисля, че:
1) той е кретен и не знае как да се държи с момиче :D
2) не знае как да те задържи до себе си...
аз мисля, че е първото...

greenday6
03-20-2011, 13:05
Бии му шута : )

balu4ka
03-20-2011, 13:07
И ти твърдиш, че той държи на теб ?
Той те обича?
....
Това нито е обич,нито голяма привързаност според мен ...
Защо,прдължаваш да си с този човек?Защо му се натискаш като явно не иска да е с теб (или поне с нищо не го показва).
Аз не мога да възприема как може да си толкова наивна или си мазохиста.. ><"

kloely
03-20-2011, 14:59
Точно така. Държи на теб. Много даже. Така се държим с хората, които обичаме...
Или си много наивна, или не знам. Той се държи с тебе като боклук, ама ти му тичаш след г*за и вижда, че му минават номерцата. Не само, че не те обича, дори не те уважава, щом те унижава пред приятелите. Още повече, че когато обичаме някого, го приемаме какъвто е, независимо от недостатъците му и не се опитваме да го променяме. За*би го тоя.

qgodinka
03-20-2011, 15:21
не те заслужава :o

valentinovaa
03-20-2011, 15:40
И кое по-точно му е "сладко, готино и умно" на тоя боклук? И по кое съдиш, че държи на теб? По непрестанните обиди? По това, че се държи с теб като с нищожество? Мила, свали си превръзката от очите и прояви малко разум. Не се занимавай с човек, който не те уважава.

Според мен уважението в една връзка е СТРАШНО важно, да не кажа най-важното... и ако го няма, няма как да съществуват, каквито и да било други отношения... [-(

SuNsEt
03-20-2011, 17:40
И защо държиш на него ако мога да разбера?Кое те кара да му имаш доверие?И по същия начин-от къде знаеш,че той държи на теб?С какво ти го е показал?Съвсем сериозно питам.

evilgirl95
03-20-2011, 17:59
Лол ти ме разби. Ок, той ти е ново гадже, а влюбена ли си в него? Щом сте от скоро заедно предполагам, че не си. Бягай и то надалече докато не си хлътнала, защото нали знаеш"хубавите ябълки прасетата ги ядат". Щом го търпиш толкова време, трябва да си много спокоен човек, искрено ти се възхищавам, аз не бих могла.
Ако толкова много не искаш да го оставяш, просто като те обижда и ти обиждай или пък направи като него- стани и си тръгни. Като той отново си тръгне като сте на среща ей така, без да каже нищо- не го гони за нищо на света. Не му се обаждай- чакай той да те потърси, ако ли не ти се обади, значи изобщо не те заслужава. Колкото повече си с него, толкова повече ще се мъчиш. Явно си добро момиче, не си създавай сама проблеми. Намери си нещо по-добро. Мисля че всички от форума сме единодушни.

Dollystar
03-20-2011, 18:08
По какво съдиш, че държи на теб след като те прави на боклук?? За да бъдеш с един човек първо трябва да го харесваш какъвто е! Защо трябва да го променяш ако наистина държиш на него и го харесваш? Излез от филма, дръж се на положение, уважавай себе си малко повече и не допускай да те стъпче по този доолен начин!

krissy7
03-20-2011, 19:16
Здравейте :))
Такам ето накратко какво се случва :D
На скоро си хванах ново гадже супер сладък, готин, умен и т.н...
Обаче (винаги има ООообачее :D ) се държи с мен като с боклук...
Обижда ме и то пред приятелите ни казва ми колко съм дебела, грозна опитва се да коригира всичко в мен имам предвид когато го гушкам го задушавам но когатоо не го гушкам не съм му обръщала внимание и съм го "отебавала"...Вчера например отидохме на кафе и през цялото време аз го гушкам целувам той си седи скръстил ръце и нищо не казва след това спрях и след около половин час си тръгна без "Чао" без нищо догоних го питах го какво му е какво му става и тои нищо влезна си в колата и си тръгна :shock: :shock: :shock: ...
Какво да правя наистина държа на този човек и знам, че и той държи на мен но държанието му е невъзможно и не знам какво да правя съобразявам се с него но той се опитва да промени всичко в мен което ме дразни...Моля Ви за съвети какво да правя и моля Ви да не са скъсай с него и т.н защото не искам това ...
Благодаря предварително за съветите :)) ...


аха , ясно :D

Take_That
03-21-2011, 12:43
Казва, че си го "отебавала", абе я що не вземеш наистина да го направиш, защото той си го заслужава с пълна сила.

П.П. Човек, който държи на теб и те обича няма да се опитва да те промени, а ще те обича такава, каквато си :)

NqkfaNikakva21
03-21-2011, 14:42
момченцето те унижава по всички параграфи, а ти му се кефиш
ЙЕА
днешните мацки май ви кефи да ви правят на нищо пред маса хора



П.П продължавай да му ходиш по гъза
П.П2 не говорете за това
П.П3 той не те унижава
П.П4 гответе се за сватба

stigmata
03-21-2011, 14:46
Според мен,той не харесва външноста ти!Това е проблема,заради който се държи по този начин!