PDA

View Full Version : прочети



daniel10
03-20-2011, 12:23
хора,кажете ми кой наркотик е най-коварен смисал който направо те сасипва

greenday6
03-20-2011, 12:58
Ъ?

daniel10
03-20-2011, 13:09
Ъ?


мс помогна ми :?

TechnoAddicted
03-20-2011, 13:17
LSD напълно съсипва нервната система , халуцинации , ускорение на сърцето доколкото знам .. , Хероина също те прецаква тотално , за кокаин незнам абсолутно нищо .. Метаамфетамините същото като лсд-то г-д ..

StolenBliss
03-20-2011, 13:22
Пфф... Хероин, мойто момче. Единствения наркотик, който още от самото начало е супер гаден. В смисъл от другите наркотици в началото ти е яко(докато дойде времето, когато стане недостатъчно, спираш да изпитваш удоволствие и ти се иска да вземеш нещо по силно). Та хероина още първата доза те съсипва напълно. Но почнеш ли един път на херца, няма спиране. Тялото ти го изисква, не ума ти. Sooooo... Don't try it !! Даже и други наркотици недей, ама то си е за твоята глава. Ти ще си духаш супата ;)

daniel10
03-20-2011, 13:31
Пфф... Хероин, мойто момче. Единствения наркотик, който още от самото начало е супер гаден. В смисъл от другите наркотици в началото ти е яко(докато дойде времето, когато стане недостатъчно, спираш да изпитваш удоволствие и ти се иска да вземеш нещо по силно). Та хероина още първата доза те съсипва напълно. Но почнеш ли един път на херца, няма спиране. Тялото ти го изисква, не ума ти. Sooooo... Don't try it !! Даже и други наркотици недей, ама то си е за твоята глава. Ти ще си духаш супата ;)

еми да аз ще духам супата.Ще се опитам да си намеря хероин свръхдоза.
или ще пробвам лепило.Искам нещо което да ме сасите да се чуствам най-прецакания на света да се скапам целия да ме е ят за всичко

StolenBliss
03-20-2011, 13:49
Знаеш ли кво ще ти дойде най-добре ? Час при психолога

daniel10
03-20-2011, 13:50
Знаеш ли кво ще ти дойде най-добре ? Час при психолога

хах брат не съм луд,ама щом така мислиш просто искам да се сасипя сещаш ли са

StolenBliss
03-20-2011, 14:59
Лудите ходят на психиатър, не на психолог ;)

'просто искам да се сасипя сещаш ли са'
Е, точно поради тая причина тряя идеш.

daniel10
03-20-2011, 15:08
Лудите ходят на психиатър, не на психолог ;)

'просто искам да се сасипя сещаш ли са'
Е, точно поради тая причина тряя идеш.

човек ти не ме разбра не ми трябва помощ от психиатри или психолози
просто ми писна от някои неща и вече нищо не ми пука.Искам да си пропилея живота :(

StolenBliss
03-20-2011, 16:14
На колко си ? Май те е хванала тинейджърската депресия

Red_Hair
03-20-2011, 16:16
Пфф... Хероин, мойто момче. Единствения наркотик, който още от самото начало е супер гаден. В смисъл от другите наркотици в началото ти е яко(докато дойде времето, когато стане недостатъчно, спираш да изпитваш удоволствие и ти се иска да вземеш нещо по силно). Та хероина още първата доза те съсипва напълно. Но почнеш ли един път на херца, няма спиране. Тялото ти го изисква, не ума ти. Sooooo... Don't try it !! Даже и други наркотици недей, ама то си е за твоята глава. Ти ще си духаш супата ;)

май не си много запознат с хероина,първото опитване на този наркотик(в минимална доза)хора а и познати го описват като най-хубавото изживяване дори и достигане на нирвана,за това при повечето пристрастени се случва така че те се опитват да изживеят това състояние отново увеличаваки дозата,докато не стигне момента в който приемат свръх доза в желанието си да изпитат върхът в еуфорията,ииии тялото "си иска" протеини,въглехидрати,липи ди,витамини и т.н.,организмът си отделя хормони нужни за съществуването му и приспособяването му(при тъга,смях,агресия,сън и т.н. различни хормони)наркотиците изкуствено объркват мозъка,като го карат да произвежда повече и повече ендорфини,допамини и серотонини,като той си мисли,че поради липсата им е нужно повече продуциране.предполагам знаеш,че хероинът е синтетично производно на морфина,който е едната съставка на ендорфините.така че организмът не може да иска подобно нещо,при условие че произвежда много по-силно от него,объркания мозък го иска и слабата психика на някого е идеален "подстрекател" за поемането на наркотици,а пристрастяването става по една мрежа от цикли,в които участва и допамин и е дълга и широка там.СЛАБАТА ПСИХИКА манипулира,тялото че трябва да си набави изкуствено тези хормони на щастието и от там идва целия проблем

daniel10
03-20-2011, 16:31
пич в побертета съм наистина,ама не си харесвам живота,родителите и сичко останало което имам и покрай мен никой не искам да ми казва човек т1п си глупав си малумник си или п1к оле аман от такива или тем подобни неща.Дано да ма разбереш тфа бих го направил от нерви да си блъскам главата в стената пак не ме е*е.

ri41
03-20-2011, 18:53
аз също съм била в такива крайни състояния ревала съм с дни и съм се затваряла, но знаеш ли това те огорчава още повече, ти нямаш полза от това, вместо да си пропиляваш живота, прави това което най-много обичаш каквото и да е то спорт, игри, музика, филми или каквото и да е не си съсипвай живота, аз сама видях, че няма смисъл да си гневен, знам какво е да си неразбран и да си нямаш никой на тоя свят освен себе си, знам го и точно заради себе си си струва да продължиш.. на пук на другите ако щеш за да им докажеш, че не си какъвто те изкарват, научих се да използвам другите, да измъквам и най-малката ползичка от тях, истината е че в този живот трябва да си тарикат за да оцелееш, трябва да прецакаш другия, не се оставяй ти да си прецакания, най-лесно е да се откажеш, мислила съм също като теб в такива моменти, било ми е много трудно и също не съм намирала смисъл в живота, само ако вярваш, че нещата ще се подобрят, само тогава ще се измъкнеш, не бъди негативно настроен, усмихни се на живота, за да ти се усмихне и на теб

daniel10
03-20-2011, 19:45
аз също съм била в такива крайни състояния ревала съм с дни и съм се затваряла, но знаеш ли това те огорчава още повече, ти нямаш полза от това, вместо да си пропиляваш живота, прави това което най-много обичаш каквото и да е то спорт, игри, музика, филми или каквото и да е не си съсипвай живота, аз сама видях, че няма смисъл да си гневен, знам какво е да си неразбран и да си нямаш никой на тоя свят освен себе си, знам го и точно заради себе си си струва да продължиш.. на пук на другите ако щеш за да им докажеш, че не си какъвто те изкарват, научих се да използвам другите, да измъквам и най-малката ползичка от тях, истината е че в този живот трябва да си тарикат за да оцелееш, трябва да прецакаш другия, не се оставяй ти да си прецакания, най-лесно е да се откажеш, мислила съм също като теб в такива моменти, било ми е много трудно и също не съм намирала смисъл в живота, само ако вярваш, че нещата ще се подобрят, само тогава ще се измъкнеш, не бъди негативно настроен, усмихни се на живота, за да ти се усмихне и на теб

права си