PDA

View Full Version : място за секс



kentkentt
03-20-2011, 15:27
Имам проблем. Аз ходя с една пичка, но няма каде да го правим, защото тя не иска да е на място, където да ни видят ... Таа ... мисълта ми е някои с опит да ми каже къде може да го правим...

DarkTemplar
03-20-2011, 15:31
У приятел/ка на някой от 2мата, у нечия баба/дядо (ако живее сам/а), в краен случай на хотел.

kentkentt
03-20-2011, 15:34
еми тя не иска никои от плиятелите да знаят ... нямаме баби наоколо :(

DarkTemplar
03-20-2011, 15:37
Тогава съберете парички и отидете в някой приличен (като цена и условия) хотел.

BlueFace
03-20-2011, 15:50
Вашите/ техните никога ли не напускат апартамента??

kentkentt
03-20-2011, 15:53
мислили сме но тя не иска в хотел... имаме баби нон-стоп в нас...

Bukmop
03-20-2011, 16:25
Имам проблем. Аз ходя с една пичка, но няма каде да го правим, защото тя не иска да е на място, където да ни видят ... Таа ... мисълта ми е някои с опит да ми каже къде може да го правим...

Еми тва е знак , че не трябва да правите секс :D :D :D не знам ...

DarkTemplar
03-20-2011, 16:30
Пич, тая само те разиграва с претенциите си. Последният възможен вариант е да изчакате още поне 3 седмици да се постопли времето и да го направите в някой парк/градина (задължително вечерта). Ако и тва не върши работа, ще си стоите на сухо.

DubstepRLZ
03-20-2011, 16:31
ми ако толкова няма къде! идете в МАкДиналдс, тоалетните не са лоши.. може да ви изгледат малко странно като влизате 2мата в женска или съответно в мъжка тоалетна, но на дали някой ще ви каже нещо! ;)

hondacbr954
03-20-2011, 16:38
Аз имам подобен проблем- можеме да действаме заедно- имам място но нямам пичка :D

Mario95
03-20-2011, 16:46
Чуя ли пичка момче в главата ми кънти 14-15 години мах

kentkentt
03-20-2011, 17:22
аа сподели мястото :ДД

Mario95
03-20-2011, 17:47
Ем какъв акъл да ти дам дай да е глупав в козета на даскало 8-)

malkasladkaku4ka
03-20-2011, 17:59
помолете някой добър приятел/ка да ви даде нейния / неговия апратамент. :)

straus
03-20-2011, 19:05
Елате у нас, до 8 часа всички са на работа, от вас искам 20кинта за бира и сядам в кръчмата. 2 спални, топла вода, климатик, кабелна, интернет :D :razz: Абе майтап си правя, ходете в някой приятел, аз колко пъти водя мацки при най-добрия ми приятел, той си цъка на компа и спалнята на техните е наша :grin:
Другия вариант, има агенции които дават напълно обзаведени апартаменти из София по 50 кинта на вечер, не е хотел, разгледай обявите из интернет ;)

Alex3nd
03-20-2011, 19:49
Чуя ли пичка момче в главата ми кънти 14-15 години мах
Ти па не си на толкова нали xaxa

xareswaDUPETApraskowki
03-20-2011, 20:31
аз колко пъти водя мацки при най-добрия ми приятел, той си цъка на компа и спалнята на техните е наша :grin:

Добре, че техните не знаят.. :razz:

Mario95
03-20-2011, 20:33
Чуя ли пичка момче в главата ми кънти 14-15 години мах
Ти па не си на толкова нали xaxa
За толкова време съм обеден че акъла не се определя по възрастта.Може примерно 95 да ми е любимото число и да ти кажа че съм на 20 каква е разликата.Аз изказвам мнение ти също...

straus
03-20-2011, 20:35
аз колко пъти водя мацки при най-добрия ми приятел, той си цъка на компа и спалнята на техните е наша :grin:

Добре, че техните не знаят.. :razz:
Ей веднъж като свърших на чаршафа.. събирам го аз и го хвърлям за пране. В коридора се засичаме с моя приятел и той ме пита:
- Що го хвърляш за пране?
- Не ти треа да знаеш! :D

YyoOnNiItTyY
03-21-2011, 10:59
Добре бе аз не ви разбирам! :-D Как може да го правите на спалнята на вще или.. още по зле ..на спалнята на нечии други родители :D И най чусно ми е момичето как ви се съгласява на глупостите :shock: А пък вие толкова ли сте загоряли че да не можете да изчакате ден два докато се освободи място у вас?! 8-) А сега по темата.. ако аз съм момиче.. и най вероятно щом те разиграва така не иска да прави секс с тебе :grin: Аре кажи ми ти как си го мивлиш тва :razz: Момичето много добре знае че нито у вас може тито в тях.. и от там на там никаде другаде не иска.. така и е по удобно да каже че не иска еди къде си вместо да каже не ща да прая секс с тебе :razz: :razz: :razz:

TheBeliever
03-21-2011, 11:09
Има ли желание има и начин/място. С приятеля ми преди да заживеем заедно сме ползвали празния апартамен на един приятел, у нас когато нашите са на работа, у тях когато се случи да няма никого (дори когато баща му излиза за час-два на кафе), и на хотелче сме ходили няколко пъти. И аз не си падам по секса във входове, градинки и прочие. Не сме животни, че да се дупим по храсталаците.

Според мен вашето са си извинения. Тя ако искаше да правите секс щеше поне за хотел да се съгласи. И тея вашите баби все някога излизат. Пък и нали си имате ваши стаи - бабата нека си гледа сериалите, вие си правете секса.

kiki1991
03-21-2011, 11:09
кола..не е мн удобно но ако толкова няма каде си става

norain
03-21-2011, 11:31
Добре бе аз не ви разбирам! :-D Как може да го правите на спалнята на вще или.. още по зле ..на спалнята на нечии други родители :D И най чусно ми е момичето как ви се съгласява на глупостите :shock: А пък вие толкова ли сте загоряли че да не можете да изчакате ден два докато се освободи място у вас?! 8-) А сега по темата.. ако аз съм момиче.. и най вероятно щом те разиграва така не иска да прави секс с тебе :grin: Аре кажи ми ти как си го мивлиш тва :razz: Момичето много добре знае че нито у вас може тито в тях.. и от там на там никаде другаде не иска.. така и е по удобно да каже че не иска еди къде си вместо да каже не ща да прая секс с тебе :razz: :razz: :razz:

Ти ли няма да са съгласиш :Д Ела до сливен па да видим :D :D

straus
03-21-2011, 11:55
Е това изчай няколко дена докато няма никой у вас не се случваше често вкъщи, повечето време имаше някой, а веднъж на седмица-две не ни устройваше. Тя беше навита дори в кенефа на даскало да го правим, ама аз държа да ми е чистичко и да има легло за това стигнахнахме до там да го правим у приятеля ми. Разбира се веднъж даже ходихме у нейна приятелка. Не разбирам какво толкова се зверите, това си е услуга между приятели, сега ако той ме помоли за терен веднага съм готов да ги пусна у нас.

SacredBoy
04-17-2011, 14:19
С кола някъде в гората е готино, но тряа да имаш отопление, че.. :D
На пикник, у вас, у тях, направете си къщурка на някое дърво. :D
Има много приключенски места, брато. Използвай въображението си. ::))

Gr0zDan0v
04-17-2011, 14:50
в някой добър приятел или в някой парк .. има ли желание има начин...няма ли желание - търсим оправдания ;)