PDA

View Full Version : Дневник-Спорт и стягане



Steff9423
03-20-2011, 17:35
Та има вече тема "Диета-Дневник".Добре ще е да си имаме и тема в която да споделяме какви упражнения правим,по колко време..И така..
Спорт,какъв,по колко време.
Тези които спортуват за да отслабнат да споделят ефекта.Горе-долу се надявам да разберете какво имам в предвид.

DownloadVirus
03-20-2011, 17:45
Релеф още не съм правил,само обем.Плюскам здраво,така че :D

fatrat
03-20-2011, 17:56
и каква е целта на тази тема? Пишкомерство може би? (без да се обиждат хората,те си знаят кои) обаче някви 14 годишни да ми се хвалят как са направили 60кг лежанка? Или 20 кофички? Не мерси! Нищо лично, обаче невиждам смисъл , човек вместо да седне да си направи истински дневник(макар че за тренировки не знам защо ми е). Това не е хранене да смятам колко калорий съм изгорил ...Общо взето поредната спам тема!

DownloadVirus
03-20-2011, 18:06
Е на мене примерно ми е инт тука някои хора колко дигат от лег,например като тебе и myrth,инт ми е и тоя awaw ли къв е колко дига,много се перчи детето :D

Steff9423
03-20-2011, 18:23
fatrat Целта е хората да споделят какво спортуват,по колко дни в седмицата..Не само да се фукат.Мен не ме интересуват тия дето опитват да се "фукат".А просто ми е интересно,има ли хора които спортуват?Как?Дали има ефект..
Който мисли че темата е ненужна,просто да не влиза.Не карам никой насила.
Аз днес:
Сутринта-20 мин. упражнения за крака (дупе)
Следобяд-1 час баскет + 15 минути кръмпинг
Вечер-Упражнения за стягане на крака 15 мин.

DownloadVirus
03-20-2011, 18:33
fatrat Целта е хората да споделят какво спортуват,по колко дни в седмицата..Не само да се фукат.Мен не ме интересуват тия дето опитват да се "фукат".А просто ми е интересно,има ли хора които спортуват?Как?Дали има ефект..
Който мисли че темата е ненужна,просто да не влиза.Не карам никой насила.
Аз днес:
Сутринта-20 мин. упражнения за крака (дупе)
Следобяд-1 час баскет + 15 минути кръмпинг
Вечер-Упражнения за стягане на крака 15 мин.

Като гледам искаш да отслабнеш,пишеш и в първият пост..Какъв ти е хранителният режим?

Steff9423
03-20-2011, 18:45
Без пържени храни.Ям риба и пилешко месо (най-вече гърдите).Зеленчуци..Не вечерям,и между храненията похапвам оризови питки и ябълки.
Пример на това което по принцип хапвам,и кога.
Сутрин:Чаша вода със лимон.Мюсли+мляко.
На училище си нося ябълка.
Обяд:Майка ми е отлична готвачка-ориз със зеленчуци или пилешко месо със салата.
Следобед:Ябълка+сок
Вечер:Кофичка (малка) кисело мляко.
Преди не закусвах,ама почнах да си купувам Фитнес и понеже е доста вкусен :oops:

Ebaticirka
03-20-2011, 18:55
Наблегни на белтъците, почети малко за високо белтъчната диета.

DownloadVirus
03-20-2011, 18:57
Без пържени храни.Ям риба и пилешко месо (най-вече гърдите).Зеленчуци..Не вечерям,и между храненията похапвам оризови питки и ябълки.
Пример на това което по принцип хапвам,и кога.
Сутрин:Чаша вода със лимон.Мюсли+мляко.
На училище си нося ябълка.
Обяд:Майка ми е отлична готвачка-ориз със зеленчуци или пилешко месо със салата.
Следобед:Ябълка+сок
Вечер:Кофичка (малка) кисело мляко.
Преди не закусвах,ама почнах да си купувам Фитнес и понеже е доста вкусен :oops:

Доста лош хранителен режим.Вечер защо не ядеш?Протеинче вечер като например 150 грама извара си е супер.Но и през деня..Да знаеш,че ти е грешен хранителният режим) Ядеш 6-7 пъти на ден по малки порций и да са с повече протеин.. Сутринта 3-4 белтъка например,на училище някакъв сандвич от вкъщи с пуешко..Следобед вкарай някой заместител на обяда вместо пиле с ориз да е с картофи или риба (за предпочитане да няма ориз и да е повече пиле)


И така..

Steff9423
03-20-2011, 19:15
Аз си мислех че ми е наред..Обърках се вече..Смисъл много съвети и аз не съм много осведомена в таз сфера със режимите на хранене-остлабване.
Каква храна да конусмирам?Вече сама не мога да се сетя.Ще почета малко в интернет..Аз сутрин по принцип не обичам да се тъпкам,става ми тежко на корема и до обяд се чуствам много отпаднала-когато си закусвам (преди де,когато закусвах сандивичи или мюсли).Спрях закуската и изчезна проблема,чуствах се доста добре и на обяд не бях толкова гладна.Вечер си похапвам ама започнах да се водя по глупостите на хората и намалих до минум храната вечер.
Но кажете,какво да хапвам,че поне до лятото да сваля тия кг..А и да стегна.. :?
Малко инфо за теглото ми..:
Висока съм 1'59 и тежа (не съм се мерила от доооста време) мисля че около 51-52 (ако не се лъжа).Проблемната зона са ми бедрата и дупето ( не е чак толкова зле)
http://i66.servimg.com/u/f66/11/66/10/07/20032010.jpg

DownloadVirus
03-20-2011, 19:31
Яж сутрин и вечер както си му е реда,не слушай твойте приятелки,дето си празят лимоновочаени диети мъчейки се да свалят някой кг,който после ще го взимат в пъти повече..И не гледай само килограмите,главно гледай мазнините..Какъв е смисъла да си примерно 1,80 60 кг и да имаш корем :-o

А и добре си не ти е нужно повече да слабееш.Колко искаш да станеш?40 кг ? :shock:

Steff9423
03-20-2011, 19:52
Да де..Аз затова не съм се мерила с месеци..Гледам си по дрехите.
Но проблема е че съм ниска и имам по-големи бедра (не си личи на снимката много).Искам да стегна,да сваля излишните мазнини(кг).
Все пак ниско момиче е хубаво да е по-слабо.
Но сега четох в интернет че е хубаво за вечеря по-малко да се хапва.Аз по принцип не се водя толкова по мненията на другите,но просто опитвам нови неща 8-) .А и вечер все се занимавам с нещо и не съм гладна.А водата с лимон по собствено желание си я пия (просто защото ми харесва).Мразя свиснко,телешко..Само риба и пиле мога да ям (преди бях нещо като вегетарянка) и сега не понасям свиснко.
Обичам и плодове,и така...
Но какво имаш предвид под"яж сутрин и вечер както си му е реда" да си ям нормално (каквото мама сготви :lol: ) или нещо по леко..
И все пак до лятото имам 2-3 месеца..Трябва по някакъв начин да се огранича..

LifeFitness0
03-20-2011, 19:56
Ако се развие темата може и да е интересна.
За да подпомогна:
8:00-10:00 тренировка +10:30-11:30 изпит за колан.За Айкидо става въпрос.

Ebaticirka
03-20-2011, 19:58
Вечер не стой гладна, но не се тъпчи и както казах наблегни на белтъчините. :)

DownloadVirus
03-20-2011, 19:59
Имам впредвид не леко,а каквото трябва! Тоест протеин да хапнеш..Сутрин мюсли с мляко и 3-4 белтъка..

Вечер 150 грама извара 30 мин преди лягане

Steff9423
03-20-2011, 20:15
АЗ ви супер благодарна...Така ме мързеше да търся съвети..И все бях против тия режими..Ама щом кават хората значи има ефект.Готова съм на всичко да влезна във форма.
Всичките ми близки казват "Намали храната на поливина" и аз под това разбирам:Момичетата за да задоволят енергийните си нужди трябва да хапват 2000 калорий (тези които не искат да отслабнат),а а аз да ги намаля поне до 1500 калорий на ден.Незнам дали го правя,не гледма калорийте толкова много.Повече гледма самата храна,да е полезна.
Ама като всяко човешко същество си позволявам малко сладко (само събота) тогава съм навън с приятели и си взимам малко сладко (жилирани изделия предимно.. :razz: )
И така..
Друг въпрос-танците добри ли са за сваляне или за стягане?Защото ги гледам повечето танцьорки са слаби и стегнати..Аз доста танцувам-кръмп,попинг,хип-хоп,брейк (е малко де)..И така

DownloadVirus
03-20-2011, 20:27
Аз бих ти предложил да тичаш примерно по 1 час по възможност всеки ден или 5 пъти в седмицата и всичко ще те стопи,но и танците също стават,ако говорим за здраво потене,не 2 минутно изпълнение пред някоя приятелка,за да се изфукаш :D

Steff9423
03-20-2011, 20:32
О не не..Аз съм си сериозна.Поне по 1 час се"потя"..Пускам музиката и тренирам,защото съм част от една денс група и съм хореограф и така..
Иначе пак мерси за съветите..Ще споделям ако има ефект.

Myrth
03-20-2011, 21:32
Здравей : )
Съвсем накрато ще ти кажа някои простички неща, които мисля, ще са ти от полза.
Като начало забрави за броенето на калории, защото няма формула или калкулатор, който да ти каже колко ти трябват наистина. Просто в състояние на покой хора с еднакви ръст и килограми могат да имат много различен енергоразход за биологичните си процеси, тоест различна скорост на метаболизма.
Калорийните лишения също са лоша идея. Реално отслабване се прави с доста стабилно ядене и ще ти обясня защо... при лишения - например оскъдно ядене през деня, неядене вечер и ядене основно на плодове и зеленчуци тялото ти влиза в критичен режим. За това са отговорни доста хормони, например кортизола, които при такива състояния диктува на тялото да трупа резерви, разбирай телесни мазнини. Също така ще имаш и ниска кръвна захар и тъй като тялото ти е в критичен режим, всеки поет от теб въглехидрат ще бъде складиран от тялото ти като мазнини, ''за всеки случай''. Ще губиш и мускулна маса, което е силно нежелателно, независимо че си момиче.
Другият ми съвет е да не се прехласваш по плодовете и зеленчуците - няма кой знае каква полза от тях, силно прехвалени са. Наблегни на месото, маслата, сирената, ядките, ограничавай тестените изделия и високовъглехидратните храни (не ги премахвай напълно обаче).
Страхотни упражнения за теб са burpees, клекът с тежести и мъртвата тяга. Удивителното при последните две е, че това са упражнения, изграждащи както най-масивните физики при мъжете, така и най-красивите тела при жените - ако искаш сериозен прогрес, не ги пренебрегвай.
Колкото до темата за дневниците - идеята е много хубава, но това не е фитнес форум. В bb-team страшно много хора имат дневници, активно се коментират и се дават мнения и съвети. Тук адекватни съвети рядко ще получиш.
А колкото до любопитството на колегата колко вдигам от лег :д Не го правя силово, слагам го като изпомващо упражнение след кофички на халки с тежест и рядко слагам над 80кг. Може и да е трибойско упражнение, но мисля че има далеч по-добри за функционална сила и затова и не го правя с тежко, много по-ценно е като билдрърско упражнение за мен :)

Steff9423
03-20-2011, 22:40
Отнеми цели 2 часа,но мисля чр вече си изготвих нов режим.Ако може после да напиешете дали е добър..или..

Хранене:
Закуска-Овесени ядки+мляко
Късна закуска (училище) сок и оризови питки.
Обяд:Месо+сирене(100-150 гр) и салата
Следобедна закуска-Плодова салата+мляко.
Вечеря:Омлет (мисля да почна първо със омлет само от белътиците)
През деня ще пия много вода (и ще избягвам сол в големи количества.

Тренировка:
Сутрин(преди училище)
Reverse Crunch- 5 до 10 минути
Бедрено разгъване 5 до 10 минути (имам лежанка и мисля че ще е добре да я използвам)
Глутеус Мост 5 до 10 минути.
“Махало” на земя за коремната мускулатура 5 до 10 минтуи.
Следобед:
30 минути тичане
Reverse Crunch- 5 до 10 минути
Бедрено разгъване 5 до 10 минути (имам лежанка и мисля че ще е добре да я използвам)
Глутеус Мост 5 до 10 минути.
“Махало” на земя за коремната мускулатура 5 до 10 минтуи.
Вечер:
Баксетбол

DownloadVirus
03-21-2011, 13:33
Отнеми цели 2 часа,но мисля чр вече си изготвих нов режим.Ако може после да напиешете дали е добър..или..

Хранене:
Закуска-Овесени ядки+мляко
Късна закуска (училище) сок и оризови питки.
Обяд:Месо+сирене(100-150 гр) и салата
Следобедна закуска-Плодова салата+мляко.
Вечеря:Омлет (мисля да почна първо със омлет само от белътиците)
През деня ще пия много вода (и ще избягвам сол в големи количества.

Тренировка:
Сутрин(преди училище)
Reverse Crunch- 5 до 10 минути
Бедрено разгъване 5 до 10 минути (имам лежанка и мисля че ще е добре да я използвам)
Глутеус Мост 5 до 10 минути.
“Махало” на земя за коремната мускулатура 5 до 10 минтуи.
Следобед:
30 минути тичане
Reverse Crunch- 5 до 10 минути
Бедрено разгъване 5 до 10 минути (имам лежанка и мисля че ще е добре да я използвам)
Глутеус Мост 5 до 10 минути.
“Махало” на земя за коремната мускулатура 5 до 10 минтуи.
Вечер:
Баксетбол

Малко повече въглехидрати ти трябват особенно следобед дето имаш само мляко + плодове..Сложи по-добре примерно риба с малко въглехидрат като ориз или картоф..Все пак имаш тренировки после и се налагa 100%

TideHunter
03-21-2011, 18:36
Хранене:
Сутрин рано - овесени ядки + мляко
Обед (рано 11-11.30) - 2 варени яйца + Сандвич със сирене и пилешко
Следобед - Честно казано не знам какво да ям тука, мислех да наблягам на нещо леко - чай, някакъв сок, салатка - нещо такова
Вечер - след като разбрах, че е хубаво да се ядът белтъци и протеини вечер мисля да ям омлет, пилешко, риба (нещо такова)

Тренировка:
3-5км бягане с нормално темпо, следвано от 1-1.30h фитнес.

Какво мислите за този режим (за сваляне на маса е)?
Да ми дадете някакви предложения :?

DownloadVirus
03-21-2011, 19:28
Хранене:
Сутрин рано - овесени ядки + мляко
Обед (рано 11-11.30) - 2 варени яйца + Сандвич със сирене и пилешко
Следобед - Честно казано не знам какво да ям тука, мислех да наблягам на нещо леко - чай, някакъв сок, салатка - нещо такова
Вечер - след като разбрах, че е хубаво да се ядът белтъци и протеини вечер мисля да ям омлет, пилешко, риба (нещо такова)

Тренировка:
3-5км бягане с нормално темпо, следвано от 1-1.30h фитнес.

Какво мислите за този режим (за сваляне на маса е)?
Да ми дадете някакви предложения :?

Само да знаеш,че следобед се яде месо/риба + малсо въглихидрат като ориз или картофи..(повече да е пилето не ориза..)
Вечер омлет само с един жълтък и 3-4 белтъка + 150-200 грама извара преди да легнеш и това е

LifeFitness0
03-21-2011, 20:07
Отнеми цели 2 часа,но мисля чр вече си изготвих нов режим.Ако може после да напиешете дали е добър..или..

Хранене:
Закуска-Овесени ядки+мляко+1-3 цели яйца
Късна закуска (училище) (сок и) оризови питки.
Обяд:Месо+сирене(100-150 гр) и салата
Следобедна закуска-Плодова салата+мляко.
Вечеря:Омлет (мисля да почна първо със омлет само от белътиците)+100гр извара
През деня ще пия много вода (и ще избягвам сол в големи количества.
С подобен режим и малко фитнес едно момиче отслабна и същевременно качи 2 кг. :) Колкото и противоречиво да звучи.

Steff9423
03-21-2011, 22:23
Днес ядох доста по-различно от това което написах
ЗакускаФитнес (шоколад)+ обезамслено мляко.
Обяд:Риба (хек май беше,бяла като пилешкото месо е) със панировка (яйце и брашно) и малко картофки на фурна.
Следобяд:Нестий (не бях глада,не виждам смисъл да се тъпча ако съм сита)Разходка-1 час
Вечеря:Пак риба ( 1 парче)+3 оризови питки.
Скачане на въже-20 мин
И сега малко упражнения:
-Глутеус ритник (х10-серийки по 10 повторения)
-Махало (х10-серийки по 10 повторения)
-Глутеус мост (х20-серийки по 10 повторения)
-Вакуумки (х10-серийки по 5 повторения)
-Скок от клек (х10-серийки по 10 повторения

firstdiesel
03-22-2011, 06:28
Сутрин:Чаша вода със лимон.Мюсли+мляко.
На училище си нося ябълка.
Обяд:Майка ми е отлична готвачка-ориз със зеленчуци или пилешко месо със салата.
Следобед:Ябълка+сок
Вечер:Кофичка (малка) кисело мляко.
Преди не закусвах,ама почнах да си купувам Фитнес и понеже е доста вкусен :oops:
е тва всичкото ми е за един път ... на обяд

Steff9423
03-22-2011, 21:44
Сутрин:Чаша вода със лимон.Мюсли+мляко.
На училище си нося ябълка.
Обяд:Майка ми е отлична готвачка-ориз със зеленчуци или пилешко месо със салата.
Следобед:Ябълка+сок
Вечер:Кофичка (малка) кисело мляко.
Преди не закусвах,ама почнах да си купувам Фитнес и понеже е доста вкусен :oops:
е тва всичкото ми е за един път ... на обяд
:D Е така е ..ама ти си МОМЧЕ а и като гледам аватара-си доста голямо момче..тъй че разбираемо е.

Храна
Закуска(11:10) Пълнозърнести бисквитки (без захар)+круша.
Обяд:Две пилешки пържоли със 4 вида сирена(Маги малки тайни)+салата.
-Десерт:Още няколко от бисквитите от сутринта+ябълка+нескафе.
Следобедна закуска:Сушени банани
Вечеря:Кисело мляко и 1-2 парчета топено сирене.

Тренировка (днес съм доволна)
Следобяд:Бягане 20 минути и 4 спринт обиколки (20 метра всяка) и 15 обиколки на футболното игрище със топката (интезивни)
Вечерта:Футбол-50 минути (пак интезивен).
-Глутеус ритник (х10-серийки по 10 повторения)
-Махало (х10-серийки по 10 повторения)
-Глутеус мост (х20-серийки по 10 повторения)
-Вакуумки (х10-серийки по 5 повторения)
-Скок от клек (х10-серийки по 10 повторения
-Клек с тежест-6кг(х10 серийки по 3 повторения)

Steff9423
03-23-2011, 23:29
Храна:
Закуска-мюсли(със сушени плодове)+мляко.
Обяд-Омлет(кренвирш и кашкавал..отврат)+салата.
Десерт-чаша мляко+3-4 бисквитки(без захара,с фибри)
Следобедна закуска:Ябълка+бисквитки(б з захар..)+чаша нескафе.
Вечеря-Половин сандвич+две парченца кашкавал+ябълка+плодово кислео мляко (обезмаслено 125мл)
Тренировка:
Вечер:
Скок на въже 30 минути.
Кръмп-15 минути
Хип-хоп-15 минути.
-Глутеус ритник (х10-серийки по 10 повторения)
-Махало (х10-серийки по 10 повторения)
-Глутеус мост (х20-серийки по 10 повторения)
-Вакуумки (х10-серийки по 5 повторения)
-Скок от клек (х10-серийки по 10 повторения
-Клек с тежест-6кг(х10 серийки по 3 повторения)

brunder
03-24-2011, 05:54
Искам да ви питам какво мислите за ядене на 1-2 варени яица на ден?

ZipFail
03-24-2011, 10:07
Няма да умреш, спокойно ;)

DownloadVirus
03-24-2011, 12:05
Храна:
Закуска-мюсли(със сушени плодове)+мляко.
Обяд-Омлет(кренвирш и кашкавал..отврат)+салата.
Десерт-чаша мляко+3-4 бисквитки(без захара,с фибри)
Следобедна закуска:Ябълка+бисквитки(б з захар..)+чаша нескафе.
Вечеря-Половин сандвич+две парченца кашкавал+ябълка+плодово кислео мляко (обезмаслено 125мл)
Тренировка:
Вечер:
Скок на въже 30 минути.
Кръмп-15 минути
Хип-хоп-15 минути.
-Глутеус ритник (х10-серийки по 10 повторения)
-Махало (х10-серийки по 10 повторения)
-Глутеус мост (х20-серийки по 10 повторения)
-Вакуумки (х10-серийки по 5 повторения)
-Скок от клек (х10-серийки по 10 повторения
-Клек с тежест-6кг(х10 серийки по 3 повторения)

:D Направо си за бой.. Ядеш яко въглехидрати,искаш да свалиш,вкарай повече протеин,по-малко въглехидрат,или по-точно вкарай някой качествен въглехидрат да замести тези боклуци дето ядеш и вкарай после много протеин,ако правиш сериозни тренировки..

Steff9423
03-24-2011, 14:53
Тц тц..само без насилие.. :razz: :lol:

Добре,днеска май се поправих.
Храна:
Закуска-Пак мюсли (утре ще ходя да пазарувам и ще си купя нещо по-полезно :( )+мляко.
Обяд-Свинско месо от врат (бляк) с чушки и лук (запържено без мазнина-само мойта мама знае как).
-Десерт-ябълка и нескафе(ще го спирам това нескафе..)
Мисля за вечеря салата и риба+плодово кисело мляко..

Никакви бисквити повече..И от утре без мюсли.
След като си свърша тренировката ще споделя и нея..ама моля без насилие..

DownloadVirus
03-24-2011, 15:50
Това дето ти ядеш за цял ден аз го ям на един път или ако не на един на два!

С такъв хранителен режим не може да изкараш сериозни тренировки :)

Steff9423
03-24-2011, 15:54
Хей..аз имам сили за всичко..Смисъл правя си на ден 2 часа тренировки,било то футбол+упражнения+танци или баксет.+упражнения+скачане на въже.. 8)

Steff9423
03-26-2011, 09:54
Вчера..
Храна
Закуска-овесени ядки+мляко
Обяд-пуешки филета на фурна+салата от домати
-Десерт-кисело мляко+овесени ядки.
Следобед-хапнах един малък снакс Чийтос(нямаше и 100гр,но все пак се изложих,можех да мина и без него..)
Вечерта(пак се изложих)-малко руска салата (3-4 хапки) и опитах малко тора(1-2 хапки).Семки+фанта...
Упражнения-нулеви (нещо съм се разболяла и ме боли всичко)

Днес-реших да не обядвам или вечерям защото незнам какво..
Закусих 2 филийки черен хляб+1 наполитанка...(свинче..)
Обяд-няма да имам време а и незнам какво..Пък е и добре че сте се отърва от сладкото което ядох..
Упражнения
-Футбол 1 час
-Тичане (ако мога)-20 мин.
-Скачане на въже-20 мин.
-Глутеус ритник (х10-серийки по 10 повторения)
-Махало (х10-серийки по 10 повторения)
-Глутеус мост (х20-серийки по 10 повторения)
-Вакуумки (х10-серийки по 5 повторения)
-Скок от клек (х10-серийки по 10 повторения
-Клек с тежест-6кг(х10 серийки по 3 повторения)

milenkaa9
03-26-2011, 12:58
Здравейте :)
значии... много искам да сваля корема и най-вече паласките - от няколко дена правяя коремни преси - 250-300 на ден и се опитвам да огранича вредните храни преди правих Pump it up - 3 пъти в седмицата ,но от 2 седмици съм го зарязала ,но пък вървя много пеша (ако може да се брои като движение) . Прочетох всички коментари в темата и си съставих хранителен режим :
З - 1/2кисело мляко
з 2 - плод
0 - сандвич( 2 препечени филийки,сирене и пуешко )
сл. з - останалото от киселото мляко / corny
В - плодова салата(за десерт) и пилешко месо / салата със сирене
Яйца не обичам изобщо и затова не съм ги включила в хр. режим.
Pump it up-a го възобнвявам - мисля да го правя през ден .
Добре ли е ? :)

Steff9423
05-01-2011, 14:57
Завърнах се!
Дълго време нямах достъп до Интернет,което не означава че съм спряла с усилията и тренировките..Или пък да..?
Честно да ви кажа,през този 1 месец се изложих доста.Не съм си нарушавала много диетата,освен на Великден и на мама на рождения ден.Но упражненията..пфф
Преди 1-2 седмици бях почнала със крос 2 км планински терен (не много стръмен).За около 30 минути си се изморявах доста а и след това се чувствах перфектно. Но тези седмици съм зарязала всякакъв спорт.Има и дни в които се сещам и правя някое друго упражнение за крака,клек и т.п...
:oops: :oops:
Наистина се отнесох несериозно.Но сега за до края на юни съм решена наистина да сваля тези проблеми 2-3 кг и да стегна.
За режима на храненето-мисля да променя повечето хранения.
Закуската- овесени ядки+мляко.
След закуска-киви
Обяд-нещо свежо и полезно.Пример-пиле+салата,броколи+сирене, ..подобни неща.
Следобедна закуска-киви и кисело мляко..
Вечеря-омлет,риба..
Бе горе-долу ще споделям..Да видя дали ще успея..или не.
Упражненията,и тях ще сменя.Имам си плоско коремче което се стяга супер лесно.Проблемната зона са бедрата.Макар и да свалям кг движението ми е твърде малко и започвам се отпускам,а това е чисто самоубийство.
Така че моля споделете критиките си,защото съм сигурна че похвали няма да има.. :-P :lol:

DownloadVirus
05-01-2011, 15:12
Освен,че храната е супер малко..В 10 нямаш протеин , на следобедна закуска имаш само едно мляко и така де..

Вкарай още 2 ядениета повече протеин и така 8-)