PDA

View Full Version : Нуждая се от мнение по въпроса... спешно :(



lushlipzz
03-20-2011, 17:44
Здравейте, имам проблем. Вчера правих секс с приятеля си и днес усещам лека болка или парене във вагината си, не знам точно как да го нарека. Проблема ми идва от там, че прокървях, не беше обилно, съвсем мъничко, но имаше кръв. Наистина много се притеснявам, има ли някакви шансове да съм бременна? :smt089

Mario95
03-20-2011, 17:46
Слушай чадо мое ще те водя по пътя към мъдростта.Ползвахте ли презерватив нещо?! Имаш ли 12 защото това парене няма нищо общо с бременността и т.н

lushlipzz
03-20-2011, 17:50
Да, всичко си беше както му е реда, на 17 съм и паренето се усеща при уриниране, наистина не знам в какво положение се намирам :(

Mario95
03-20-2011, 17:52
Еми какъв е проблема аз съм момче ,но според мен това е често срещано и не е някакъв проблем.Чел съм тук да дават съвет ако не отмине до 2 дена вече да се допиташ до гинеколог.Ако презерватива е бил ОК значи и ти нямаш грижата за тва.

lushlipzz
03-20-2011, 17:54
Наистина много благодаря за бързия отговор :)
Кървенето ме притеснява, което го свеждам до бременност, но да се надяваме, че няма нищо такова.

Mario95
03-20-2011, 17:56
Е все пак някое момиче да потвърди защото аз нямам личен опит и катерица :D ,но смятам че проблем нямаш

lushlipzz
03-20-2011, 17:59
E, това чакам... женско мнение по въпроса. :neutral:

angel_spirit
03-20-2011, 18:23
Според мен няма как да си бременна,особено ако няма скъсани презервативи и т.н.. :D явно си се протрила нещо и за това има парене.. И на мен ми се е случвало,и то няколко пъти и мисля че няма за какво да се безпокоиш! :)

xinfamous
03-20-2011, 18:26
МНОГО си тъпа. Извинявам се..просто не мога да отговоря по друг начин :(

lushlipzz
03-20-2011, 18:28
Дано да е само това, наистина доста ме поуспокои. Благодаря! :grin:

lushlipzz
03-20-2011, 18:30
МНОГО си тъпа. Извинявам се..просто не мога да отговоря по друг начин :(
Извинявам се, но наистина си СУПЕР, МЕГА прост и изобщо не е нужно да коментираш темата, след като нямам какво друго по-УМНО нещо да кажеш по въпроса. След като никога не си бил и няма да бъдеш в тази ситуация. Чела съм достатъчно, за да знам, че има от какво да се притеснявам и пак не е достатъчно. :smt033

sexybanichka
03-20-2011, 18:40
нее .. неможе да си бременна :? аз съм го усещала и без да съм правила секс

angel_spirit
03-20-2011, 19:08
Според мен няма как да си бременна,особено ако няма скъсани презервативи и т.н.. :D явно си се протрила нещо и за това има парене.. И на мен ми се е случвало,и то няколко пъти и мисля че няма за какво да се безпокоиш! :)

bybz
03-20-2011, 19:16
ок? на 17 си значи, и гледам ти дават съвети *****95?
супер-дупер...Момиче си...
да беше питало някое момче, за приятелката му
щях да разбера, но да си момиче и да изръсиш такива работи
за бременност при леко кървене.. :( :( :( :(
не те разбирам... :? :(

Mario95
03-20-2011, 19:32
хммм не ще да ми изкарва пик :(

letmetellyou
03-20-2011, 19:44
Според мен е раничка, но да, отиди на лекар :)

xinfamous
03-20-2011, 19:56
Само не разбрах защо свързваш паренето и кървенето с бременност,ама....

ем миминко,нали трябва да се пусне тема все пак бе..

FreshWind
03-20-2011, 19:58
Без паника, нищо страшно не ти се е случило просто си се протрила ( случва се особено, ако приятелят ти разполага с големичък...атрибут).За да го избегнеш ползвайте лубрикант или сменете презервативите с по-тънки или по-лубрикирани.Таа, за да избегнеш инфекция може да се подмиваш с тетра, но мисля че това е необходимо само, ако продължи да ти пари. Успехи и много любов :-)

smil4eto
03-21-2011, 07:27
Здравейте, имам проблем. Вчера правих секс с приятеля си и днес усещам лека болка или парене във вагината си, не знам точно как да го нарека. Проблема ми идва от там, че прокървях, не беше обилно, съвсем мъничко, но имаше кръв. Наистина много се притеснявам, има ли някакви шансове да съм бременна? :smt089

Паренето би могло да бъде в резултат от протриване или някаква лека инфекция или замърсяване,можеш да използващ интимен сапун,който ще успокои този симптом,а що се отнася до прокървяването,ако си била девствена това е съвсем нормално,ако не-може да е в следствие на някакво леко нараняване! :) :-)

Central
03-21-2011, 08:53
Ако паренето е само при уриниране и ако имаш чувството, че ти се пишка често, а излиза по съвсем малко, може да е цистит. Той може да се получи при секс (особено ако го правите по-често от обичайното за вас или просто ако са проникнали някакви бактерии). Лекува се с един евтин антибиотик, който се пие в продължение на 5 дни. Проблемът е, че може да стане хронично и тогава може да патиш много.
Другият вариант е просто да си се протрила и е възможно да мине самичко.
Това, което можеш да направиш, е да си вземаш топли душове сутрин и вечер (ама доста топли, но без да се щавиш, де) и да отделяш повече внимание на корема, бъбреците (отзад на кръста ти се падат, от двете страни) и интимните части - да се натоплят хубаво. И си направи отвара от лайка (става с чай на пакетчета) и се изплакни с него долу - успокоява.

След всичко казано дотук, ако не мине до 2, максимум 3 дни - отиди на лекар. Вероятно не е страшно, но ако е инфекция, трябва да се лекува.

И, другите, не й скачайте така - при имплантирането на ембриона (то не е още ембрион, ама карай), може да се получи прокървяване/зацапване, затова се е шашнала. Но то не става толкова бързо, така че няма поводи за паника. Ако кондомът е бил здрав - СПОКОЙНО. Дишай! И другия път - по-леко с ентусиазма. :P

FreshWind
03-21-2011, 09:40
[quote="Central"]
Това, което можеш да направиш, е да си вземаш топли душове сутрин и вечер (ама доста топли, но без да се щавиш, де) и да отделяш повече внимание на корема, бъбреците (отзад на кръста ти се падат, от двете страни) и интимните части - да се натоплят хубаво.


МММ няма да се съглася, ако е цистит или каквато и да е инфекция не трябва в никакъв случай да набляга на затоплянето, тъй като това ще осигури още по-благоприятна среда за бактериите.
Аз лично съм имала цистит многократно и изрично са ми казвали да не го правя. Пиши ако имаш още проблеми и не се притеснявай да отидеш на лекар ако положението се влоши, що се отнася до цистита няма по противно нещо
:o

Central
03-21-2011, 10:04
Ъх... тогава се извинявам, ама аз имах миналата година и лекарката ми каза, че помагало и наистина ме облекчи. Щото беше една вечер, бях сама и беше страшна криза. И й се обадих по телефона, та тя ме посъветва да се натопля хубаво и на другия ден да почвам антибиотик (нямаме денонощна аптека наблизо, а и нямаше как да стигна до нея, де). И само след час-два ме отпусна, а с Ципрофлоксацина се оправих напълно после.

Разбира се, възможно е да греша. Ако искаш, питай в някой здравен форум, защото и в това, което казва ФрешУинд, също има логика. Просто не съм се замисляла.
Ама може и изобщо да не е цистит, де. И дано не е, че наистина е много неприятно.