PDA

View Full Version : Косъмчета.



dream1707
03-20-2011, 17:47
Такам... Имам някакви отвратително гадни косъмчета по корема... по целия корем...
Дълги са няколко милиметра.. по-малко от половин сантиметър, но са много тъмни и са много.
Как мога да ги махна, защот не съм много запозната.. незнам дали с кола маска стават такива работи и дали няма да станат по-големи след това...
С лазерна епилация ще ми излезе бая скъпо ... а и немога да ги изсветля.. Пробвала съм с кислородна вода, ама не става.
Цяло лято се пекох, че уж да поизветлеят от слънцето .. и пак не стана.
Много ми е притеснително да ходя на басейн и тнт заради тях... срам ме е.

Ако някой знае с какво могат да е махнат или си е махал... Дайте съвети.

WaterLilly
03-20-2011, 17:51
С кола маска никога няма да ти станат по-големи после, защото се изкореняват. И не е скъпо да си купиш сама и да опиташ. :)
Може и с депилиращ крем, но с него е нетрайно и не се изкореняват, т.е. няма да оредеят косъмчетата като от кола маската.

Rebirthing
03-20-2011, 17:56
Ще кажа нещо което казвам рядко по-принцип:
Отиди да си изследваш хормоните :-o !!!

Pamaa
03-20-2011, 18:49
Ще кажа нещо което казвам рядко по-принцип:
Отиди да си изследваш хормоните :-o !!!

Според мен пък косъмчетата не са причина за голямо притеснение. По цялото тяло има косми / освен дланите, устните, стъпала, устната кухина и другите отвори / и това, че те не са руси не трябва да те шашка :wink: .

Щом не става с кислородна вода отиди в аптеката и поискай нещо са изсветляване :) , бях чела, че върши работа :-)

LipSy
03-20-2011, 19:41
Попринцип всеки човек има косми по тялото и по корема. То това, че на някои момичета са руси и не ги забелязват, не означава, че и те нямат. Наистина не е нормално, когато имаш ужаааснооо огромно окосмяване.

П.С.: Аз те съветвам да си направиш кола маска вкъщи или да отидеш на козметик! :)

dream1707
03-20-2011, 20:26
Ще кажа нещо което казвам рядко по-принцип:
Отиди да си изследваш хормоните :-o !!!

Добре де.. под много нямах предвид чак ужасно много, че да ми има и нещо на хормоните :D Просто са тъмни и аз съм с тъмна коса попринцип.. и се забелязват, което не ми харесва. Хормоните ми са си съвсем наред ;dd

Като си прочетох темата се усетих, че звучи странно... не са чак толкова много като при мъжете примерно :D Да не си помислите нещо, че не съм доеволюирала ;дд ... Просто не ми харесват .. малки са, ама са тъмни.

Pamaa
03-20-2011, 21:20
изсветляващия крем е на Lycia :)